piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: Petru wypowiada kolejne głupoty

Biały z krótkim ogonkiem, rudy łepek ,kilka czarnych łat na tułowiu , miał na sobie niebieską obrożę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru wypowiada kolejne głupoty

Ile chcesz za tą tablice?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru wypowiada kolejne głupoty

http://wedel.wrzuta.pl/comics,1648,lataj-glupeczku-tylko-po-ptasim-mleczku.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru wypowiada kolejne głupoty

Autor: gloria (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15-05-11 10:29

zero szacunku dla starszych




zero szacunku dla starszych, na.******** zgredów, chciałaś chyba napisać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru wypowiada kolejne głupoty

chowanie się jest wbrew przepisom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru wypowiada kolejne głupoty

szczerze mówiąc, to lepiej nawet nie czytać tych materiałów. ja je kupiłem od tego gościa, który tu się ogłasza. Faktycznie są materiały w porządku ale akurat do MS lepiej ich nie czytać bo tylko człowiek główkuje wtedy i nie potrzebnie może sam sobie namieszać w głowie. Polecam przygotowanie typu np. wypisanie sobie swoich cech (najważniejsze żeby szczerze wyznaczyć sobie swoje wady i zalety) oraz postawienie sobie jasnych odpowiedzi na zasadnicze pytania np. dlaczego chcę iść do policji? dlaczego się do tej służby nadaj?
Ponadto radzę (nie ze swojego doświadczenia - bo sam czekam na swój 1 MS - ale z doświadczenia wielu osób, które go zdawały) pod żaden pozorem nie koloryzować swojej osobowości. To nie ma prawa powodzenia!!!
Należy pisać wyłącznie prawdę i tyle. Reszta zależy od komputera i psychologa. Tego nie przeskoczysz!!!
Jak ktoś by chciał coś wiedzieć albo napisać do mnie do wrazie co podaje gg 5709535



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru wypowiada kolejne głupoty

Czesać potencjalnych zabójców, chroniąc ich samych (czego oni do swoich pustawych łbów nie biorą) oraz tym bardziej osoby postronne ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru wypowiada kolejne głupoty

a żarówki dobre?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org