piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co myślicie o Emerytach zatrudnionych na stanowiskach jako dyrektorzy ??

uomrzan zresztą nie po raz pierwszy....:P

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Emerytach zatrudnionych na stanowiskach jako dyrektorzy ??

Jest znane i nieznane,
ale pomiędzy nimi są drzwi...
Ja właśnie otworzyłem drzwi do nieznanego... Spakowałem te parę rzeczy jakie mam i niedługo przenoszę się z domu przyjaciół do najtańszej dzielnicy, do najtańszego pokoju, na najtańszy materac pod darowaną kołdrę...
Patrzę na swoje rzeczy które właściwie nie wypełniają nawet średniej wielkości torby, i myślę sobie, że im mniej mam, tym więcej mam... Nic mnie nie trzyma w pokoju, nie muszę wielu rzeczy układać, mogę ciuchy przeprać w ręku i biec poznawać świat. A za każdym rogiem czai się nieznane. I to jakie nieznane... nowe widoki, dziwne pomniki, egzotyczne dzielnice...
Dziś było ciepło, więc po południu zatańczyłem z pewnym Grekiem przed jego domem... Facet puścił muzykę z greka zorby, i tańczył - wyciągnięte ręce, przymknięte oczy... Stanęłem przy nim i wolno poruszałem się z lewej na prawą i z powrotem... Zamknąłem oczy a gdy je otworzyłem na placu tańczyło ze 20 osób - w tym moi przyjaciele... Znowu zamknęłem oczy i... śmierć się uśmiechnęła... Uśmiechnęła się do życia, do przyszłości. Mogła już odejść bo tego dnia wiedziała że nie stanę już we śnie na krawędzi Sirsa i nie będę patrzył w dół. Wszak najlepsze jest nieznane... Bo jutro musi być lepiej, a jak nie jutro to pojutrze...
Przeglądam emaile... Kris pyta czy ja biorę narkotyki, bo tak dziwnie piszę... Odpowiadam parafrazą The Doors - najlepszym narkotykiem jest życie, najlepszą nauczycielką poezji jest tęsknota. Ona przyłumia umysł, każe w zwykłych chwilach widzieć poezję. Każe w ułudzie chwili szukać pocieszenia. Z tensknoty pisali najwięksi poeci, tworzyli pisarze, malowali malarze (szczególnie dziewczyny o perłowych kolczykach, piękny film, piękny obraz... polecam...).
Urastam w samouwielbienie... Muza dodaje mi skrzydeł. chwytam torbę i otwieram na moim strychu drzwi do nowej percepcji. Spoglądam za siebie i z narcystyczną miną zbiegam po schodach.
Bóg nie lubi narcyzów, potykam się i walę na dół... Sprawdzam - zęby są, z nosa leci krew. Wstaję i kulejąc wychodzę w blask drzwi wyjściowych. Z pokorą patrzę w przyszłość... i z nadzieją... wszak przecież żyję, jestem Polakiem i zwiedzam świat....
I to jaki świat... Piękny świat... bo nieprzewidywalny....
Dziś będę spał na niewygodnym materacu pod cieńką kołdrą... Ale szczęśliwy - bo nie zależny od nikogo...

DaSto - który ma materac, kołdrę, około 50 ksiązek, polską flagę i nieżle zakręcony umysł... Bo najbardziej kocha swoją bezcenną Łomżę... Tworząc z przyjaciółmi Bezcenną, nie wiedział, że tytuł stanie się określeniem miasta do którego tęskni....
Ps... Napiszcie do mnie dasto@hi.pl - jeśli was coś tu interesuje, napiszę o tym... Napiszcie o tym mieście, co się dzieje....

Nocą jest zimno... drżę pod kołdrą, ale Bóg mi świadkiem nie wiem czy z zimna... Raczej z tęsknoty....
Chowam głowę pod kołdrę... ze strachu przed nieznanym... Noc budzi lęki, przywodzi wspomnienie....
Ale powoli zbliża się dzień....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Emerytach zatrudnionych na stanowiskach jako dyrektorzy ??

...moze po prostu Narwany, albo Narwowy, Narwisty, Narwnięty, Znarwiony?

ziuk(lomzanin)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Emerytach zatrudnionych na stanowiskach jako dyrektorzy ??

Ja do testow uzywem NETMETER- bardzo podobny, przy sciaganiu z dobrego serwera skokowo mam 64kbps, ale nigdy tyle nie ma przy przegladaniu stron i grach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Emerytach zatrudnionych na stanowiskach jako dyrektorzy ??

A ja widzę tylko niestety nowe fryzury u pań w pracy. Wiosna kręci nie tylko Narwiętych i Biebrznietych ale i biuroniętych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Emerytach zatrudnionych na stanowiskach jako dyrektorzy ??

Naj to naj.... ogólnie... biorąc wszystkie kryteria pod uwagę !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Emerytach zatrudnionych na stanowiskach jako dyrektorzy ??

ja sie ucze w pg6 przy I lo. Tam duzo wymagaja, ale przynajmniej nie ma takich patologii jak dresy itp. to wcale nei jest szkola dla kujonoof. dla bystrych dzieci. tylko tu nauczyciele nie zawsze potrafia byc w porzadku i mysla ze jesli maja zdolne dzieci to nic nie musza robic. i czaseto nie robia nic.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Emerytach zatrudnionych na stanowiskach jako dyrektorzy ??

Właśnie... :)

...bo co to za dyskusja jak wszyscy ze sobą się zgadzają i wszyscy zgodnie twierdzą, że wszyscy mają rację ............................ nuda......................... Zabijmy ją ! SPRZECZAJMY SIĘ, KŁÓCMY SIĘ, WYPISUJMY OSTANIE GŁUPOTY...



bierzcie przykład ze mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Emerytach zatrudnionych na stanowiskach jako dyrektorzy ??

OSTANIE GŁUPOTY
Marność nad marnościami
i wszystko marność.
Upadek, zatracenie i sromota
nie masz już dla nich nadziei
ostanie jeno głupota.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Emerytach zatrudnionych na stanowiskach jako dyrektorzy ??

I



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Emerytach zatrudnionych na stanowiskach jako dyrektorzy ??

Niezaprzeczalnie najlepsze jest II LO!!!! :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o Emerytach zatrudnionych na stanowiskach jako dyrektorzy ??

www.jaycop.tk , powstaje powoli powoli ale bedzie coraz lepiej :) !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org