| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| \"NFZ zapłaci za likwidację oddziałów? Maria Ochman: „To jest patologia i łamanie prawa.\" |
|
Jakby kto nie wiedział że, rządzi antypolska patologia.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: \\\"NFZ zapłaci za likwidację oddziałów? Maria Ochman: „To jest patologia i łamanie prawa.\\\" |
|
Dopłata do likwidacji nierentownych i generujących długi POdmiotów to normalna praktyka z zakresu interwencjonizmu państwa. Oto przykład: W okresie rządów Prawa i Sprawiedliwości (od grudnia 2015) postawiono w stan likwidacji 14 zakładów górniczych (kopalni węgla). Średni koszt dopłaty za taką likwidację jednej kopalni wyniósł średnio 200 - 300 mln. zł. Likwidacja oddziału, który generuje długi nie POlega na zamknięciu drzwi bo to złożony i kosztowny proces. Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: \\\"NFZ zapłaci za likwidację oddziałów? Maria Ochman: „To jest patologia i łamanie prawa.\\\" |
|
Za to mamy pociąg do Olsztyna xD
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: \\\"NFZ zapłaci za likwidację oddziałów? Maria Ochman: „To jest patologia i łamanie prawa.\\\" |
|
...a PiSlamiści obiecali do Królewca... Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: \\\"NFZ zapłaci za likwidację oddziałów? Maria Ochman: „To jest patologia i łamanie prawa.\\\" |
|
paplik ty jesteś niemytym chvjem czy sprzedajną kvrwą
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: \\\"NFZ zapłaci za likwidację oddziałów? Maria Ochman: „To jest patologia i łamanie prawa.\\\" |
|
Autor: aparat (---.cgnat.inetia.pl)Data: 03-06-26 23:25 Jakby kto nie wiedział że, rządzi antypolska patologia. _____________ póki co, to patologia została odsunięta od władzy. No chyba, że towarzyszko apqrtq vel ziuto krasnaja blać coś przespałaś. TV Ruspublika - głos Putina w PiSdowskich lepiankach.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: \\\"NFZ zapłaci za likwidację oddziałów? Maria Ochman: „To jest patologia i łamanie prawa.\\\" |
|
Thank you all for the recommendations, we will definitely look at the proposals at our leisure.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |