poniedziałek, 15 czerwca 2026 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Krzysztof Bosak: dopóki Ukraina nie wycofa się z kultu zbrodniarzy, powinniśmy blokować jej akcesję do UE

Wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak powiedział w radiu RMF FM, że Polska powinna zapowiedzieć blokowanie akcesji Ukrainy do Unii Europejskiej dopóki Kijów „nie wycofa się z kultu zbrodniarzy i w pełni nie odblokuje wszystkich ekshumacji”. Polityk chwali pomysł odebrania Wołodymirowi Zełenskiemu Orderu Odrodzenia Polski.
https://pch24.pl/wiadomosci/krzysztof-bosak-dopoki-ukraina-nie-wycofa-sie-z-kultu-zbrodniarzy-powinnismy-blokowac-jej-akcesje-do-ue,720650

Adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzysztof Bosak: dopóki Ukraina nie wycofa się z kultu zbrodniarzy, powinniśmy blokować jej akcesję do UE

trzeba zauważyć, że Niemcy przyznali się do swojego ludobójstwa, na Polakach.
Więc jak wpuścić do UE kraj gloryfikujący morderców ludności cywilnej?

Adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzysztof Bosak: dopóki Ukraina nie wycofa się z kultu zbrodniarzy, powinniśmy blokować jej akcesję do UE

Jeżeli zaszłości historyczne ktoś przedkłada nad teraźniejsze i przyszłe bezpieczeństwo POlski to jest kretynem do sześcianu. Dokładnie z takiego szowinistycznego zacietrzewienia POlska przez wieki była przegrywem i traciła niePOdległość. Kato-prawica zgotowała POlsce w ostatnich wiekach gehennę i jak widać niczego się nie nauczyła stawiając warcholski szowinizm nad realizm i rozsądek.
Ukraina w Unii to kolosalny wzrost bezpieczeństwa POlski, a i kult banderowców musiałby się zmarginalizować.


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzysztof Bosak: dopóki Ukraina nie wycofa się z kultu zbrodniarzy, powinniśmy blokować jej akcesję do UE

Zwykle chamowaty ten @paplik jest jakby też zwyrodnialcem. Chyba dla usprawiedliwienia sumienia potępia komunę sowiecką (dziś putinowską), a za to popiera nazizm banderowski.
No i zwalcza Kościół katolicki. Brak słów. Brak słów!

Adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org