| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| No i co pokemony? 98% Polaków popiera Karola Nawrockiego. |
|
Odnośnie odebrania zieleńskiemu orderu. A nieszczęsny rudy, sam nie wie co z tym zrobić. Jako że do tego, potrzebna jest jego podpis. Toteż póki co, gra na przeczekanie.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: No i co pokemony? 98% Polaków popiera Karola Nawrockiego. |
|
cytat: \"Brawo Polacy! Ponad 97 proc. Internautów popiera pomysł Prezydenta Nawrockiego odebrania Zełenskiemu Orderu Orła Białego!\"
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: No i co pokemony? 98% Polaków popiera Karola Nawrockiego. |
|
ślepe chviszcze znowu manipuluje przyPiSując Naćpunowi POklask Lenina, Stalina, Breżniewa, Putina, czy innego Kima... Tymczasem stare mądre POlskie przysłowie mówi: kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera. Takie zachowanie jest małostkowe, prymitywne i nie przystoi żadnemu człekowi cokolwiek przyzwoitemu. Dlaczego Król Europy miałby przyłożyć rękę do bajzlu, który uczyniła PiSlamska mafia..? Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: No i co pokemony? 98% Polaków popiera Karola Nawrockiego. |
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: No i co pokemony? 98% Polaków popiera Karola Nawrockiego. |
|
No i papcia rudy ma problem: - prawie wszyscy Polacy za odebraniem, więc nie pasuje słupków zyebać. Z drugiej zaś strony: - nie wypada zgodzić się z prezydentem Nawrockim, skoro zawsze rudą wredność się okazuje.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: No i co pokemony? 98% Polaków popiera Karola Nawrockiego. |
|
hah mówisz 98% Polaków to chyb a przesada !!!!!!!!!!! Owszem 98% patoli którzy głosowali na sutenera o nieciekawym życiorysie to się zgadzam. Natomiast odnośnie odbierani to PIS sam bezpodstawnie dla międzynarodowego poklasku dał mu ten order więc teraz niech sam zabiera i od pi erd oli się od innych mówiąc ,że to wszyscy Polacy. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: No i co pokemony? 98% Polaków popiera Karola Nawrockiego. |
|
wg ślepe chviszcze wszyscy POlacy PiSzą POsty w internecie, ten biedak dorwał wreszcie grupkę ludzików, którzy zgadzają się z ćpuńskim Nałrokym w sprawie odebrania Ukraińcowi Orła, a nie, że go całkowicie POpierają. Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: No i co pokemony? 98% Polaków popiera Karola Nawrockiego. |
|
Jó reggelt! Remélem, jól vagy! Szeretnék veled egy üzleti ajánlatról beszélni. Kérlek, ez nagyon fontos. Kérlek, válaszolj a - yuliapurro3@gmail.com címre. Hogy jobban el tudjam magyarázni. Várom a válaszod. Isten áldjon, Julia love and care
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: No i co pokemony? 98% Polaków popiera Karola Nawrockiego. |
|
Hajhitla towarzyszko pornusa vel ziuta krasnaja blać. PZPR-pis to nie Polska, a Polska to PZPR-pis. Ty czerwona córwo jeszcze z PRL-u nie wyszłaś. Naród z partią, partia z narodem. PiSdzica ruski skvrwesynu ruski mocno chwyciła. TV Ruspublika - głos Putina w PiSdowskich lepiankach.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: No i co pokemony? 98% Polaków popiera Karola Nawrockiego. |
|
ziuta krasnaja blać a ty już z pro-sowieckiej dvpy wyszedłeś, że na pruską kvrvę awansowałeś?
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: No i co pokemony? 98% Polaków popiera Karola Nawrockiego. |
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |