| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Poprzednia wiadomość | Następna wiadomość |
| jak Rosja prowadzi z nami już oddawna wojnę w celu rozsadzenia Unii Europejskiej i spokoju wewnątrz naszego państwa |
|
temat jest trudny i trzeba być niezwykle ostrożny bo forum jest infiltrowane przez ruska agenturę która w szeregach polityków i prawicowego elektoratu dobrze się zakonspirowała. Rosja wie ,że bezpośrednia konfrontacja w Polską i Unią nie da jej żadnej przewagi militarnej ale jednocześnie doskonale wie ,że odpowiednie podsycanie wzajemnego niepokoju i starych zadawnionych uprzedzeń wśród narodów Unii Europejskiej może w dobie masowego dostępu do internetu ją zwyczajnie rozsadzić od środka. Nie wymaga to specjalnych nakładów tylko odpowiedniej i systematycznej strategii działania. W Rosja takie wyspecjalizowanie służby perfekcyjnie w tym temacie działają wykorzystując internet poprzez swoją agenturę w naszym kraju i całej Europie. Chwyt jest bardzo prosty. Treści mające na celu rozsadzenie jedności unii , wzniecać społeczne niepokoje wsród niewygodnych dla Rosji państw są przemycane do obiegu przez rosyjska agenturę która na terenie Unii zakonspirowana jest wśród działających partii politycznych , organizacji społecznych czy jakiś tam fundacji bo tylko tak ten przekaz staje się dla przeciętnego Kowalskiego wiarygodny. I nie ważne ,że przekaz płynie z góry z ust prezydenta kraju czy przywódcy partii czy zwykłego Kowalskiego z Pcimia albo lokalnego idioty Lobo itp. Ważna jest jego treść która zwykle sprzyja interesom Rosji a szkodzi innym. W tej sytuacji każdemu Polakowi czy Europejczykowi winny włączyć się systemy ostrzegawcze z kim mamy faktycznie do czynienia i jak ten ktoś jest umoczony w rosyjskie wpływy. Pomyślcie o tym tak to teraz funkcjonuje. Faktycznie Rosja od dawna jest z nami w stanie wojny i tak ta wojna wygląda. Brexit nie był przypadkowy i też w to się wpisuje. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
| Odpowiedz na tę wiadomość | Wyświetlaj płasko | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| Tematy |
Autor | Data | ||
|
NaszaPolska | 03-06-26 08:14 | ||
|
suman01 | 03-06-26 13:28 | ||
|
NaszaPolska | 03-06-26 16:40 |