| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| Ukraińskie zagrożenie - czy Polacy się obudzą? |
|
\"To co się wylewa z ukraińskiej infosfery jest przerażające. Poziom ziejącej nienawiści w stronę Polski i Polaków, oskarżenia pod adresem Polski i te historyczne i te współczesne to się po prostu nie mieści w głowie. Biorąc pod uwagę skalę pomocy, jaką zwykli Polacy okazali zwykłym rodzinom ukraińskim w roku 2022. To wtedy oczywiście wzięły górę emocje. Cała ta spirala nakręcana przez media głównego nurtu w Polsce i przez działania informacyjno-psychologiczne ukraińskich służb specjalnych doprowadziły do sfabrykowania sytuacji, w której państwo polskie przestało działać na kierunku ukraińskim. Zabrakło jakichkolwiek kontroli wjazdowych dla obywateli Ukrainy, brakło jakichkolwiek kontroli związanych z osadzaniem obywateli Ukrainy w budynkach komunalnych, w różnych samorządach na terenie państwa polskiego. Brakło jakichkolwiek hamulców i jakichkolwiek bezpieczników związanych z przyjmowaniem prezentów przez samorządowców, przedsiębiorców, przedstawicieli służb mundurowych, przedstawicieli wreszcie państwa polskiego w kontaktach ze służbami specjalnymi Ukrainy czy też z biznesmenami ukraińskimi czy politykami ukraińskimi. Wiemy doskonale, że trzy służby specjalne Ukrainy, czyli służba wywiadu zagranicznego, zarząd główny, zarząd główny sztabu generalnego sił zbrojnych Ukrainy, oraz Służba bezpieczeństwa Ukrainy prowadziły i prowadzą bardzo agresywną działalność operacyjną na terenie państwa polskiego. Często zresztą także wykorzystując działania pod obcą flagą. ... \" https://dez-informacja.blogspot.com/2026/05/ukrainskie-zagrozenie-czy-polacy-sie.html _________________________________________________________________ http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0 http://www.michalkiewicz.pl/ https://myslpolska.info/
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińskie zagrożenie - czy Polacy się obudzą? |
|
...z jakiego to putinowskiego przekaziora ruskiej propagandy skopiowane..? Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińskie zagrożenie - czy Polacy się obudzą? |
![]() ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin! Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin “Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińskie zagrożenie - czy Polacy się obudzą? |
![]() ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin! Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin “Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińskie zagrożenie - czy Polacy się obudzą? |
|
[„Tożsamość Ukrainy budowana jest na bohaterach, którzy mają polską krew na rękach. Bo wszyscy ci, którzy walczyli o niepodległość Ukrainy walczyli o nią z Polską i z Rosją. Ukraina to południowa Ruś, którą historycznie Polacy i Rosjanie wydzierali sobie z rąk. Antypolskość i antyrosyjskość jest genetycznie wbudowana w polityczną tożsamość ukraińską”. Więc nie mogło i nie może być inaczej. Co jakiś czas te sprawy będą wracać – bo czeka nas zapewne ekshumacja i honorowy pochowek Dmytro Doncowa i Stepana Bandery. Prawda jest taka, że ukraińskie i polskie stanowisko historyczne się wykluczają.] _________________________________________________________________ http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0 http://www.michalkiewicz.pl/ https://myslpolska.info/
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińskie zagrożenie - czy Polacy się obudzą? |
|
...a może by tak być mądrzejszym i POrzucić, albo przynajmniej ograniczyć kato-prawicową histerię na tle płaczliwej wizji wiecznie umęczonego kato-narodu, notorycznej ofiary historycznych dziejów..? Kontra historyczną prawdą, uświadamianie, przedstawianie rozsądnego stanowiska, zamiast prymitywnych gestów odwetu i rewanżu..? Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |