| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
Więc jeżeli mamy wspólne interesy a głównym jest wspólne bezpieczeństwo wobec groźnego i bezwzględnego wroga jakim jest Rosja to winniśmy się szanować ale nie miłować czyli dawać dupy jak to robimy i robił PIS odznaczając go orderem Orła Białego. Oczywiście przykład tego nadanego przez kabotyna Dudę Orderu nie jest jeden ale znamienny gdzie dla poklasku i zdobycia popularności Duda bezrozumnie nadaje taki poważny Order nie mając ku temu żadnych podstaw. Efekt jest taki jaki teraz mamy. Mamy się szanować i wymagać wzajemnego szacunku wobec siebie. Po pierwsze zamknąć mordy i nie wyzywać , ubliżać ukraińcom pracującym w naszym kraju bo zapierniczają w pocie czoła płacąc podatki tak jak każdy z nas , podejmując te prace których jaśnie państwo 800+ nie ma ochoty wykonywać. Nie kazać im przy każdej okazji wypierdalać z kraju bo jak wezmą sobie to wasze szczekanie do serca to będziecie sami dupy osrane wycierać swoim bliskim w szpitalu bo nie będzie komu. Miejcie świadomość ,że wielu z nich jest lepiej wykształconych , oczytanych i inteligentnych niż wielu z nas czego dają wyraźne dowody. Myślcie i nie dajcie się podpuszczać szczującej was na nich pisowskiej mafii bo ich cel to dojście ponownie do władzy a nie polska racja stanu i nasze bezpieczeństwo. Wczoraj straszyli nas pedałami , potem ciapatymi a teraz robią to samo i straszą Ukraińcami. Owszem jest spora cześć ukraińców pospolitych cwaniaków żerujących na naszym kraju i zwykłych przestępców ale czy my gdy jechaliśmy c przemyślmy to i wymagajmy od naszych władz i przedstawicieli rozwiazanie tego problemu a nie sami wymierzajmy sprawiedliwość jak obłąkany pisowski faszysta Bąkiewicz. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
Więc jeżeli mamy wspólne interesy a głównym jest wspólne bezpieczeństwo wobec groźnego i bezwzględnego wroga jakim jest Rosja to winniśmy się szanować ale nie miłować czyli dawać dupy jak to robimy i robił PIS odznaczając go orderem Orła Białego. Oczywiście przykład tego nadanego przez kabotyna Dudę Orderu nie jest jeden ale znamienny gdzie dla poklasku i zdobycia popularności Duda bezrozumnie nadaje taki poważny Order nie mając ku temu żadnych podstaw. Efekt jest taki jaki teraz mamy. Mamy się szanować i wymagać wzajemnego szacunku wobec siebie. Po pierwsze zamknąć mordy i nie wyzywać , ubliżać ukraińcom pracującym w naszym kraju bo zapierniczają w pocie czoła płacąc podatki tak jak każdy z nas , podejmując te prace których jaśnie państwo 800+ nie ma ochoty wykonywać. Nie kazać im przy każdej okazji wypierdalać z kraju bo jak wezmą sobie to wasze szczekanie do serca to będziecie sami dupy osrane wycierać swoim bliskim w szpitalu bo nie będzie komu. Miejcie świadomość ,że wielu z nich jest lepiej wykształconych , oczytanych i inteligentnych niż wielu z nas czego dają wyraźne dowody. Myślcie i nie dajcie się podpuszczać szczującej was na nich pisowskiej mafii bo ich cel to dojście ponownie do władzy a nie polska racja stanu i nasze bezpieczeństwo. Wczoraj straszyli nas pedałami , potem ciapatymi a teraz robią to samo i straszą Ukraińcami. Owszem jest spora cześć ukraińców pospolitych cwaniaków żerujących na naszym kraju i zwykłych przestępców ale czy my gdy jechaliśmy za pracą na zachód Europy to byliśmy wszyscy aniałami. Duża część naszej patologii tam się ulokowała dobrze zalazła za skóre ludziom w innych krajach i do dzisiaj to robi. Tak więc przemyślmy to i wymagajmy od naszych władz i przedstawicieli rozwiazanie tego problemu a nie sami wymierzajmy sprawiedliwość jak obłąkany pisowski faszysta Bąkiewicz. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
Tak jest! Duduś wpakował POlskę w kłoPOty dając szowinistycznemu Ukraińcowi Orła. Mógł mu zamiast orderu darować swoją Agatę, której z pewnością dziś nikt nie chciałby jej mu odbierać, nawet ćpający Alfonsio... Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
róbmy z Ukraińcami interesy a nie bądźmy tylko naiwnymi darczyńcami. Dostatecznie dużo już od nas dostali aby stosunki w tej materii ułożyć z nimi tak jak to robią inne kraje a głownie USA które nic za darmo im nie dają. Nie możemy sobie pozwolić na konflikt z Ukrainą bo wówczas stracimy więcej niż zyskamy a przede wszystkim droga do ataku Rosji na Polskę będzie otwarta. Potrzeba nam ludzi mądrych a nie debili jakich jest masa w polityce którzy te stosunki Polski i Ukrainy poprowadza mądrze. Dzisiaj jest pełno debili i zwykłej ruskiej agentury na najwyższych szczeblach władzy w Polsce i nei tylko która robi wszystko aby nas z Ukrainą poróżnić i robi to jak dotąd skutecznie. Jeszcze raz przypominam ,że nie ma przyjaźni pomiędzy Ukrainą a Polską i nie będzie jest tylko wspólny interes który wymaga wzajemnego szacunku co jest tu niezwykle wazne. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
pamiętajmy wojna się kiedyś skończy i pewne interesy trzeba będzie układać sobie na nowo nawet z wrogami. Rosji nie wymażecie gumką z mapy i nei bedziecie mogli strzelać ustawicznego wobec niej focha zwłaszcza ,że inne pąństwa nad naszymi głowami będą z nią robić doskonałe interesy. Do tego potrzeba mądrych ludzi a nie debili z PIS jak i z PO a co dopiero końpederastów obojga odmian. Przed nami stoi to powazne wyzwanie jak to rozwiążemy tak ta Polską będzie dalej istniała. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
na koniec jeszcze jedno wam uświadomię. Nie jesteśmy żadnym mocarstwem w Europie a co dopiero świecie. Jestesmy tacy pic na wodę fotomontaż bo brakuje nam mądrych i doświadczonych ludzi , generałów. Debilstwo karierowice i szemrane towarzystwo dzieki pisowskiej prawicowej patologii opanowało świat polityki i życie społeczne kraju oraz armię. Jesteśmy takim mocarstwem jakim tworzy nas debil Błaszczak które nakupował samolotów bez uzbrojenia albo ciężkich czołgów. Wszystko to za ciężkie pieniądze pożyczone na nie wiadomo jaki procent od Korei. Całkowicie nieprzydatne na współczesnym polu walki gdzie dominują drony jak pokazuje konflikt na Ukrainie. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
oraz systemy obrony i ataku rakietowego Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
\"Duduś wpakował POlskę w kłoPOty dając szowinistycznemu Ukraińcowi\"? Z niego taki Ukrainiec, jak z koziej pisdy Marsjanin. Gdyby nie zapach milionów dolarów i euro darowanych, wiałby dokładnie i legalnie, jak jego 75 000 współplemieńców, zaraz po agresji Rosjan.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
...z niego prawdziwszy Ukrainiec jak ze ślepego chviszcze POlak... Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
Taki jak i ci jego kolesie oligarchowie. Kiedy kilkadziesiąt prywatnych odrzutowców, spierd*lało hurtem z Kijowa.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
\"Herr Donald Tusk stwierdził że vkraińcy mają prawo na własną interpretacje historii. Pewnie według Herr Tuska, Niemcy też mają do tego prawo i niebawem zażądają by Polska wróciła nazwy niektórych ulic, np. na „Adolf Hitler Strasse” itd.\" _________________________________________________________________ http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0 http://www.michalkiewicz.pl/ https://myslpolska.info/
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
Prymitywna demagogia, nieuprawnione POrównanie, Ukraina nie żąda od POlski zakazu gloryfikowania np. AK, czy innego NSZ uznając, że we własnym kraju mają prawo sami wybierać sobie historyczne organizacje jako symboliczne ikony narodowe. Co zaś się Niemców tyczy to POlscy kato-narodowcy od Końpederastów zasiadają z neofaszystami z AfD w tej samej frakcji Europarlamentu, nawiązują z nimi współpracę POlityczną (czyni to również ćpuński Nałroky). AfD POdnosi m. in. POstlat rewizji granic na Odrze i Nysie. Kto POpsuł relacje POlski z Ukrainą, ano właśnie kato-prawica wraz ze swoim ćpunem, który z najwyższego urzędu zaczął okazywać wrogość i ultymatywne żądania co przyniosło odwrotne skutki. POdobny, albo jeszcze gorszy problem może być też z Niemcami kiedy wzmocniona przez naszą kato-prawicę AfD wygra tam wybory. Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
![]() ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin! Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin “Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
\"Niemcy też mają do tego prawo i niebawem zażądają\" A po chvj im cokolwiek żądać. Właśnie w platfusowej Polsce, PZU z pieniędzy Polaków finansuje, nową wersję historii.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
...oczywiście, że to gvwno prawda, iście putinowska propaganda... Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
temat jest trudny i trzeba być niezwykle ostrożny bo forum jest infiltrowane przez ruska agenturę która w szeregach polityków i prawicowego elektoratu dobrze się zakonspirowała. Rosja wie ,że bezpośrednia konfrontacja w Polską i Unią nie da jej żadnej przewagi militarnej ale doskonale wie ,że odpowiednie podsycanie wzajemnego niepokoju i starych zadawnionych uprzedzeń wśród narodów Unii Europejskiej może w dobie masowego dostępu do internetu ją zwyczajnie rozsadzić od środka i nie wymaga to specjalnych nakładów tylko odpowiedniej i systematycznej strategii działania. W Rosja takie wyspecjalizowanie służby perfekcyjnie w tym temacie działają wykorzystując internet poprzez swoją agenturę w naszym kraju. Chwyt jest bardzo prostu treści mające na celu rozsadzenie jedności unii są przemycane do obiegu przez rosyjska agenturę która na terenie Unii zakonspirowana jest wśród działających partii politycznych , organizacji społecznych czy jakiś tam fundacji bo tylko tak ten przekaz staje się dla przeciętnego Kowalskiego wiarygodny. I nie wazne ,że przekaz płynie z ust prezydenta kraju czy przywódcy partii. Ważna jest jego treść która zwykle sprzyja interesom Rosji a szkodzi innym. W tej sytuacji każdemu Polakowi czy europejczykowi winny włączyć się systemy ostrzegawcze z kim mamy faktycznie do czynienia i jak ten ktoś jest umoczony w rosyjskie wpływy. Pomyślcie o tym tak to teraz funkcjonuje. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
i tak walczy z nami i Europą Rosja. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Ukraińcy to ogólnie nie przyjaciele tylko ludzie z którymi mamy wspólne interesy!!!!!!!!!! |
|
Jak dwie kvrvy się spotkały: cytat: \"Fundacja PZU, należąca do największego polskiego ubezpieczyciela, którego głównym udziałowcem jest państwo polskie, sfinansowała kuriozalny podcast z udziałem Michała Bilewicza i Grzegorza Rossolińskiego-Liebe, autora książki „Polscy burmistrzowie i Holocaust”. Obaj panowie powtarzają w nim fałszujące historię tezy, jakoby polska administracja samorządowa była odpowiedzialna za tworzenie gett dla ludności żydowskiej podczas II wojny światowej. To kolejna odsłona zdejmowania winy z Niemców i przerzucania jej na Polaków. Dlaczego firma z udziałem Skarbu Państwa sponsoruje te bzdury? Pyta Wojciech Parol.\"
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |