poniedziałek, 15 czerwca 2026 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

Przypomnę paplakom i wąskim dupokratom
a również wszystkim normalnym Polakom
że mamy dziś istotną rocznicę
Rocznicę zwycięstwa Karola Nawrockiego
w wyborach prezydenckich
To rok temu miały miejsce te wybory
które zakończyły się triumfem Karola Nawrockiego
mimo, że początkowo wydawało się
że ten rezultat będzie dla obozu patriotycznego niekorzystny
I Gośka zostanie pierwszą damą


Aż skóra cierpnie na plecach na myśl
co by było gdyby to dupiarz został prezydentem

Tak czy owak
Naszym królem jest Jezus Chrystus
i to on dba o naszą swobodę,
wymaga od nas jednak też wiele,
choć nie za dużo.

Przede wszystkim zaś tego,
byśmy się nie kłaniali innym hierarchiom,
a przyjmując w ramach indywidualnych kreacji
różne założenia logiczne, nigdy o nim nie zapominali.




A paplaki nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom.


===================================================



tak że ten tegies …



z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie


Nie jest ”ten tegies” kiedy paplak jako @Lobo
zmniejszyć chce hańbiące wizerunek 4lomza ataki
na Prezydenta Karola Nawrockiego. Pod innymi nickami.

...
Pierwsze z brzegu- @atbis i @paplik i @ziomex
...
A przecież Podlasie nie jest ciemne!



”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin!

Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin

“Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie



Biologiczna Bzdura Roku 2026-

paplak jako @Lobo katolikiem




”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin!

Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin

“Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

Dokładnie to wygrały ruskie ruskie boty i wsadziły Alfonsa na PiS tron. Ten nie policzony sutener nigdy nie będzie prezydentem PL.



Oby dotrwał choć do ćwierć finału

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

hehe

w Tworkach znowu włączyli dostęp do internetu
i ten co ma nasrane w łebie i niewymieszane
(czyli ruska onuca) dorwał się do klawiatury ....




paplaki nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom.


===================================================



tak że ten tegies …



z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie


Podpięcie cytatu z Pisma św.
pod paplackie dyrdymały
nie powoduje ich głębi
teologicznej. O jotę
...
Nie próbuj paplak robić
sobie jaj z katolików.




”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin!

Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin

“Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

Niedźwiedź pyta - zając, ile ty ważysz?

5 kilo.


Bez jaj zając, bez jaj!


Aa, bez jaj to 2 kilo.



A ty wąski dupokrato, ile ważysz, ale bez jaj.




Nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom.


===================================================



tak że ten tegies …



z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie





”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin!

Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin

“Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

\"nigdy nie będzie prezydentem PL\"

Dla zomowskich kvrev i innych tajnych kundli, raczej nie.
Dla każdego normalnego Polaka, jak najbardziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

Znalazłem w necie taką paplaczą piosenkę rozpaczy, tzn najsampierw była to pieśń do radości, ale skończyła się totalną rozpaczą - obiecali, że spierdolą z Polski bo dupiarz przegrał wybory - nie wiem, czy spierdolili, bo gdzie oni znajdą taki kraj, w którym im będzie lepiej?


Ten „utwór” doskonale obnażył umysłowość paplaczych lemingów i wszystkie ich podłe cechy, które doskonale widać również na tym gminnym forum. Fachowo w psychiatrii nazywa się to obłęd udzielony, to jest właśnie ta choroba paplaków:


https://x.com/CDzwoni/status/2061452542681260098




Nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom.


===================================================



tak że ten tegies …



z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

Przeżyjmy to jeszcze raz patrząc jak reagowały paplaki:


https://tiny.pl/wwkx01w44

https://tiny.pl/56vpm986g

Ciary chodzą po plecach, co nie?





Nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom.


===================================================



tak że ten tegies …



z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

ten człowiek wyjęty jak królik z kapelusza który nie wiadomo do dzisiaj czy wygrał wybory, stojący pod zarzutem sutenerstwa, wyłudzenia mieszkania od starszego człowieka czy czerpania korzyści materialnych podczas pełnienia funkcji szefa IPN z nieciekawymi kontaktami z przestępczym światkiem trójmiejskim jak również ochoczo uczestniczący w ustawkach najbardziej agresywnych grup kiboli nie jest i nigdy nie będzie prezydentem wszystkich Polaków. Głosowało na niego tyle samo przeciwników i jak i patologicznych chorych z nienawiści do innych rodaków zwolenników i do dzisiaj nie jest wiadomo czy faktycznie uzyskał więcej głosów od swego przeciwnika bo gigantyczna liczba nieprawidłowości wskazujących na fałszowanie wyniku wyboru do dzisiaj bezprawnie nie została wyjaśniony a przestraszony Hołownia ze strachu przez pisowską mafię uznał ważność tych wyborów. Od pierwszego dnia swego wątpliwego prawnie urzędowania otoczył sie wianuszkiem wątpliwej jakości doradców z którymi systematycznie oficjalnie rozpoczął niszczenie rządu Tuska a tym samym naszego kraju wetując istotne ustawy dotyczące naprawy systemu wymiaru sprawiedliwości czy poprawy funkcjonowania organów władzy państwowej. Od samego początku publicznie łajał premiera Tuska wybranego w demokratycznych wyborach nazywając go bezpodstawnie najgorszym premierem w historii kraju zapominając ,że on sam jest najgorszą hańbą jaka mogła się przydarzyć naszemu krajowi w ramach kolejnej prezydentury. Od samego początku rozpoczął bezpardonową i złośliwa walkę mająca na celu niszczenie i obalenie rządu Tuska a tym samym osłabnie pozycji Polski n arenie międzynarodowej jak również umożliwienie w najbliższych wyborach powrót do władzy złodziejskiej mafii szubrawców pisowskich i panujących za ich czasów układów. Obiecał w ciągu 100 dni po wygranych wyborach prezydencki natychmiastowe obniżenie cen prądu czego do dzisiaj nie uczynił bo wiadomym było ,że to kłamstwo nei było mozliwe do realizacji już w momencie jego składania i obliczone było tylko na zdobycie głosów wyborców. To człek zarozumniały , agresywny wobec przeciwników politycznych zwłaszcza tych którzy zadają mu niewygodne i trudne pytania.

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

wystrzelał się w ciągu niespełna roku rządów z całej swej amunicji — na potęgę wetował, odmawiał nominacji sędziom i awansów oficerom służb mundurowych, nie powoływał ambasadorów i odstrzelił część kandydatów na generałów. W kolejnych latach już nie zaskoczy — bo w praktyce niewiele więcej może niż sypanie piachu w rządowe tryby.

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie


Judenrat Łomża wszystkimi NICKami
próbuje oczernić Polaków i Kościół.

...
I na Podlasie paplak ma czernidło
Podlasie nie jest ciemne paplak!



”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin!

Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin

“Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

o bardzo trafne co pisze cyt \" Szczepkowska z niepokojem przygląda się, jak — jej zdaniem — prezydent Nawrocki wzoruje się na prezydencie USA.
\"Pomarańczowy [Trump] lubuje się w publikowaniu swoich zdjęć przedstawiających go jako papieża i Chrystusa. Jest m.in. za to coraz częściej uznawany za niepoczytalnego. Dzisiaj, w rocznicę ogłoszenia wyborów, Nawrocki opublikował niepokojąco podobną fotografię z niepokojąco podobnym wpisem. Oto stoi przed tłumem z ramionami rozwartymi jak boska ikona. Jego wpis niepokojąco nawiązuje do tekstu biblijnego Psalmu Dawidowego 23. »Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną«. U rezydenta jest tak: »Choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Wy jesteście ze mną«. Następuje skojarzeniowe przesunięcie, choć całkowicie pozbawione logiki\" — uważa aktorka. I dalej \"To swoją drogą ciekawe, że akurat Karol Nawrocki utożsamia się z Dawidem, królem Izraela, któremu przypisane są psalmy Starego Testamentu. Tyle tylko, że w psalmie Dawidowym to Bóg jest tym, za którym się podąża. Najwyraźniej w wersji rezydenta on jest Bogiem, za którym idzie naród. No więc faktycznie idziesz, Nawrocki, bardzo ciemną doliną. Prowadzi cię w swoją ciemność pomarańczowy pomazaniec. W tej ciemności obaj jesteście Bogami, nie widząc, że coraz mniej owieczek macie za sobą. [...]\" — pisze.

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie



Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie



Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie



Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

Smutne jest to że rok temu zalegalizowano Alfonsi zawód i pozwolono na przestępczą prostytucje
awansowano Alfonsa z z nikt nie upomni się o ofiary skazane na prostytuuję. Jak się czują matki córek które Alfons prowadzał Niemcom na pokoje w grand hotelu ?



Oby dotrwał choć do ćwierć finału

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie


Kaczora Donalda i Kaczora Kaczora czas spławić!
Zadłużyli Polskę ponad miarę i Polska już wymiera.
I najlepiej mają się mafie urzędnicze III RP oraz UaE.




Precz ze sługami UkrPainy i innych narodów!
Hańba alfonsom syjonizmu i eurokomuny!




”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin!

Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin

“Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie



Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

Bardzo mi się podoba ten paplaczy wrzask rozpaczy ....


po bardzo owocnym roku prezydentury Pana Prezydenta RP dr. Karola Nawrockiego ....


Te ciary na plecach, gdy człowiek pomyśli, że to dupiarz mógł zająć Belweder ....



Jak oni zdołają wytrzymać jeszcze cztery lata, to mnie gnwno obchodzi. Dla mnie to oni mogą się wzajemnie powywieszać na suchych gałęziach - przynajmniej będzie na świecie mniej zepsutego powietrza, bo tym wszystkim kutabasom i naszymmendom strasznie z ryjów wali, gorzej niż z zepsutego zlewu .....




Nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom.


===================================================



tak że ten tegies …



z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

słuszna racja nie wolno dopuścić ponownie do włądzy w roku 2027 mafię pisowska i ich akolitów



Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

panie Lobo sam pan tymi wpisami dajesz dowód ,ze jestes tym totalnym gównem które przyczepiło się do okrętu i krzyczy płyniemy. Zwyczajnym gównem które ma świadomość ,że jest mentalnie , intelektualnie. Gównem w ilości około 20% populacji tego kraju i nie może się z tym faktem pogodzić.

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

Zapamiętajmy to sobie-
że paplak @NaszaPolska
do paplaka @Lobo zwraca
się przez- zwyczajne ******



”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin!

Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin

“Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie


A teraz podsumowanie
całej kupy Bandy Czworga




Precz z alfonsami żydokomuny i euroKomuny!




”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin!

Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin

“Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

\"ten człowiek wyjęty jak królik z kapelusza\"

Lepszy taki, aniżeli folksdojcz-menda podesłana przez szkopów.
Która niszczy Polskę na chwałę rzeszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

Co musi we łbie człowieka który toleruje nienawistnego flejtucha w zaszczanych spodnich jak kaczyski czy bandziora i sutenera na urzędzie ?



Oby dotrwał choć do ćwierć finału

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

ma po prostu pusty łeb i nie wiem czy to w ogóle jest człowiek.

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie

Lubię to wycie
paplaków o świcie
wieczorem zresztą też ….


Ciekawe to jest, im więcej zaklęć naszychmend i bicia się w klatę kutabasów, wprost heroiczną walkę z komuną kartofli ziemniaxowych --- to coraz więcej miejsca dla Millerów i Czarzastych.

Jakaś pomroczność jasna ogarnęła paplaki? A skąd, przecież to co do jednego potomkowie tej komuny, z którą niby tak walczą.

Tak, wydaje im się, że mogą zarobić na interesach z kusym. Skończy się jak zwykle

Jednego nie przebrną; spowiedzi św w konfesjonale, reszta gładko leci ....



Nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom.


===================================================



tak że ten tegies …



z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org