sobota, 06 czerwca 2026 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wolność króla = wolność ludu


„Kto jest dzisiaj królem? W mojej opinii prezydent Nawrocki.

Jego koncepcja władzy prezydenckiej jest słuszna, albowiem wskazuje na osobę oraz udziela jej swobody działania.

Znienawidzone oligarchie tracą na znaczeniu, a psy i kanalie zostają w takim systemie uwiązane na łańcuchu. Ostatnie wypadki zaś pokazały, że choć prezydent Nawrocki nie jest aż tak radykalny jak angielski król Henryk V Lancaster, który wypędzał i wieszał swoich dawnych współpracowników, okazujących nielojalność lub choćby tylko nieposłuszeństwo, to jednak potrafi wpływać na swoje otoczenie i decyduje sam. To daje nam nadzieję.

Wolny król bowiem oznacza, że lud także będzie wolny.

Gawędy zaś o podziale parlamentarnego tortu, obietnice wyborcze, krótkie i dłuższe kariery różnych kanalii, oznaczają to jedynie, że nasze dzieci znów zostaną wypchnięte na emigrację, my sami zaś będziemy śledzić wyczyny łotrów i zaciskać zęby z wściekłości. Oby do tego nie doszło.

Wolność króla oznacza jeszcze jedną istotną zmianę – zmienia się sposób komunikacji i ten nowy sposób staje się on obowiązujący. To znaczy, że prymitywne kalki pojęciowe, w których realizm przeciwstawiany jest romantyzmowi, Dmowski Piłsudskiemu, a Rosja Niemcom – obie zaś siły rozumiane są jako trendy w polskiej polityce – tracą na znaczeniu. Tracą też na znaczeniu ludzie je kolportujący – tacy, jak Zychowicz. Bo wolność króla z miejsca unieważnia też aspirujących idiotów, kokietów i sfrustrowanych profesorów, którzy nie mogą zrobić kariery w Krakowie. Stawia również pod znakiem zapytania wpływy tak zwanych środowisk.”


Nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom.


===================================================



tak że ten tegies …



z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność króla = wolność ludu


Nie jest ”ten tegies” kiedy paplak jako @Lobo
zmniejszyć chce hańbiące wizerunek 4lomza ataki
na Prezydenta Karola Nawrockiego. Pod innymi nickami.

...
Pierwsze z brzegu- @atbis i @paplik i @ziomex
...
A przecież Podlasie nie jest ciemne!



”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin!

Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin

“Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność króla = wolność ludu

Ale świeczek nie pali!
Ani nie wywija jak poyeb,
banderowską lub eurobajzlową szmatą.

Jak np pewien przygłup,
który wnosząc do KRS unijną szmatę,
pisdził iż w ten sposób przywraca demokrację.
Trzeba mieć nasrane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność króla = wolność ludu

Trzeba mieć dobrze...

... nasr*ne do łeba i niewymieszane

żeby wypisywać tu takie paskudztwa jak

to robi kutabas poświęcając na to

JAKIKOLWIEK własny czas !!!

Albo taki kartofel ziemniax czy inny srul paplak ..


no chyba, że im putin płaci

to co innego.


taka robota im się trafiła ......





Nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom.


===================================================



tak że ten tegies …





a jeść się chce …..

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolność króla = wolność ludu


Powtarzam- Podlasie nie jest ciemne!
A paplak #Lobo nie jest katolikiem.




”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin!

Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin

“Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org