| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| negatywnie ocenia 50,1 proc. badanych |
|
Niemal dokładnie rok po wyborczym zwycięstwie ćpuński Nałroky ma więcej krytyków niż zwolenników. Z najnowszego sondażu United Surveys dla Wirtualnej Polski, zrealizowanego w rocznicę jego wygranej, wynika, że prezydenturę negatywnie ocenia 50,1 proc. badanych Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: negatywnie ocenia 50,1 proc. badanych |
|
Dodaj jeszcze, że szef United Surveys był w latach 2000–2005 był działaczem Sojuszu Lewicy Demokratycznej (SLD). to wszystko jest w necie, dlatego Ursula chce wprowadzić cenzurę
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: negatywnie ocenia 50,1 proc. badanych |
|
...masz tu następny sondaż: Nałroky jest trzeci w rankingu prezydentów III RP — wynika z sondażu opublikowanego w poniedziałek przez \"Rzeczpospolitą\". 40,8 proc. respondentów jako najlepszego prezydenta wskazało Aleksandra Kwaśniewskiego, 23,5 proc. Lecha Kaczyńskiego, a Nawrockiego — 21,1 proc. — wynika z sondażu IBRiS dla \"Rz\". Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: negatywnie ocenia 50,1 proc. badanych |
|
Nawrocki jest nnajlepszym prezydentem, jakiego Polska miała. I przede wszystkim polskim prezydentem. Czego kvrestvo strawić nie może.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: negatywnie ocenia 50,1 proc. badanych |
|
...POlskim bo z sutenerskiego półświatka..?, a że wetem-sretem służy Rosji to nieistotne..?, szkoda kraju na takie szkaradztwo... Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: negatywnie ocenia 50,1 proc. badanych |
|
Przykre jest że naród tak skołtuniał umysłowo podziwia obrzydliwego karła który doszedł do władzy na nekrofilii dzięki łatwowiernemu motłochowi. Gawiedź co szczuci się że na „rezydenta ” ruskie boty i ingerencja Moskwy wybrała sutenera. Człowieka który po pseudonimem Batyr opisał z podziwem dzielność swego ojca gangstera Nikosia. A motłoch bezrozumnie akceptuje złodziejstwo PiS i pchanie w łapy Moskwy Polskę ![]()
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: negatywnie ocenia 50,1 proc. badanych |
|
Przy tym całym sralonowym kvrestvie, sprzedajnym, zdemoralizowanym i zeszmaconym totalnie, Nawrocki jest jak wzór moralności i godności. Nie mają haków na niego, toteż wymyślają z pisdy wzięte kalumnie. Żeby choć jakiś filmik z pieskiem, a tu kuźwa nic.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |