i to jest prawda oczywista o której nikt głosno nie mówi bo te miliony tych wszystkich egoistów, pogubieńców, naiwniaków, chciwców, kombinatorów, tumanów, hipokrytów, klęczników - którzy poparli PIS Nawrockiego. To ok. połowa waszego otoczenia - w pracy, na ulicy, w domu. Polowa która jest tym właśnie motywowana do takich wyborów.
Polska jeden dom
A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.