poniedziałek, 15 czerwca 2026 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POlacy niedają się omamić PiSlamską propagandą

Ankietowani w najnowszym sondażu United Surveys by IBRiS dla Wirtualnej Polski zostali zapytani o to, kto ponosi polityczną odpowiedzialność za upadek giełdy kryptowalutowej Zondacrypto, przez który poszkodowani zostali polscy klienci.
Na ćpuńskiego Nałroky,ego, który dwukrotnie zawetował ustawy regulujące rynek kryptowalut, wskazuje 30,5 proc. respondentów. Z kolei 21,9 proc. ankietowanych uważa, że polityczna odpowiedzialność ciąży na rządzie, zatem mniej niż zwolennicy PiSlamskiej mafii.


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlacy niedają się omamić PiSlamską propagandą

Judenrat Łomża wciąż z folksDojczą butą
pokazuje neoMarksią totalitarną arogancję
poczynając od kwestionowania demokracji!

Judenrat obraża Polaków takim fotomontażem-
OberJudenratczyk ma marksią fobię na Polskę


Cytat:


Autor: paplik (---.ip-57-128-96.eu)
Data: 11-03-26 14:50
/…/
..

Przejęcie mieszkania od starszego człowieka było czymś obrzydliwym.
Kariera współczesnego Dyzmy: z burdelu do Belwederu.
Nie będzie ćpun pluł POlakom w twarz!

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=661501&t=661501

Jest pytanie – jak nauczyć te aroganckie łajzy demokracji?
A gdy braknie respektu dla ładu społecznego – wtedy
jak z Polski takich degeneratów wyeksmitować?




”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin!

Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin

“Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlacy niedają się omamić PiSlamską propagandą

A propagandzie rudiego dają się omamiać?

Tzw. projekt tzw. ustawy wylazł wówczas,
kiedy już tysiące ludzi zostało oskubanych.

Podobnie jak z amberem. Najpierw pokemony reklamowali.
Ciągając jakieś samoloty, etc.
Potem bardzo ubolewali. Wraz z zatrudnionym w amberze Michasiem Tuskiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlacy niedają się omamić PiSlamską propagandą

Dla ślepego chviszcze w piekle szykują szczególne miejsce za bezczelne i w kółko POwtarzane łgarstwa. Królewicz Europy bowiem nigdy nie był zatrudniony w Amber Gold. Współpracował zaś ze spółką Old Express wykonując usługi w zakresie promocji. Afera Amber obciąża władze tylko dlatego, że jedna z prokuratorek zbagatelizowała sprawę przyczyniając się do przedłużenia oszukańczej działalności tej prywatnej piramidy finansowej.

Bardziej adekwatne w tym temacie jest przywołanie afery PiSlamskich SKOK-ów, których kaczyści bronili przed objęciem nadzorem finansowym. Gdyby nie konsekwencja ówczesnej koalicji PO-PSL dePOzytariusze straciliby w sumie kilka razy więcej niż w Amber, a były to przecież publiczne niemal banki, a nie jakaś fanaberia prywatnego oszusta. Tak jak wówczas PiSlamska mafia chciała kręcić lody ze SKOK-ów broniąc przed państwowym nadzorem, tak dziś roztaczają parasol ochronny przed swoim sPOnsorem w POstaci Zondacrypto, od których otrzymali wielomilionowe łapówki POlityczne.


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlacy niedają się omamić PiSlamską propagandą

Autor: paplik (---.ip-51-91-247.eu)

Ankietowani w najnowszym sondażu United Surveys by IBRiS dla Wirtualnej Polski zostali zapytani o to, kto ponosi polityczną odpowiedzialność za upadek giełdy kryptowalutowej Zondacrypto,


Towarzyszu paplak zapytajcie tych ludzi, kto powinien ponieść odpowiedzialność karną.

Co nam po odpowiedzialności politycznej. Ludzie stracili pieniądze i nie ma winnych.

Rozumiem, że Nawrocki zawetował Kodeks karny i nie można było ścigać przestępców wcześniej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlacy niedają się omamić PiSlamską propagandą

Kodeks karny stosuje się do zaistniałego przestępstwa, a żeby takowe wykryć/ustalić POtrzebne są instrumenty prawne umożliwiające nadzór/monitoring działalność firm na rynku finansowym kryptowalut. Bez tych specjalnych przePiSów nadzór finansowy był ślepy i głuchy, a klienci dotąd nie się skarżyli, dokąd otrzymywali wypłaty i nie było POdstaw do działania służb. Dlaczego katoprawica nie chciała, jak dawniej przy PiSlamskich SKOK-ach, wprowadzenia takiego nadzoru? OdPOwiedź jest widoczna w wielomilionowych przelewach dla nich od Zondacrypto, każdy dzień przynosi nowe POwody owego oślego sprzeciwu: Dzbanusz Kowalski, którego się gorączkowo POzbyli, firma Wiplera czyniła usługi..., itp., itd., ...


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org