poniedziałek, 15 czerwca 2026 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

cytat:
\"Donald Tusk w rozmowie z „Financial Times” ocenił, że ewentualny rosyjski atak może nastąpić nawet w ciągu kilku miesięcy.\"

No i co w związku z tym, robi Tusk i jego tzw. rząd, mając te kilka miesięcy do wojny z Rosją?

Otóż kuźwa nie robi nic.

Ktoś normalny pomyślałby że,
mamy już jakąś mobilizację, armia w gotowości, kopanie rowów itp.
Tusk ogłasza za kilka miesięcy wojnę, a jego waginet dalej pisdzi kocopoły i odstawia cyrk, udając iż rządzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

Wie , bo premier nadzoruje służby Pegasusem pisowskim 😜🤣 kontroluje rozmowy a nawet koszmarne sny polisomnografią Kaczyńskiego.

A ten skostniał sądowy nienawustnik glut Putina przez sen się wygadał z sojuszu z Putinem. Pksn jest taki Putin „napada” kaczy chvj przejmuje władzę jako wasal Moskwy.



Oby dotrwał choć do ćwierć finału

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

cytat:
\"Premier Donald Tusk powiedział, że Polska i państwa bałtyckie muszą być gotowe na ewentualny atak Rosji, który może nastąpić w ciągu kilku miesięcy. Wskazał przy tym na konieczność zwiększenia odpowiedzialności państw UE za własne bezpieczeństwo.\"

Zaraz, spierd*lanie w podskokach,
już chyba przećwiczyli nie tak dawno temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

\"Tajemnicze ćwiczenia wojskowe rządu. \"Scenariusze w przypadku różnych zagrożeń\"
Jak podkreślił minister sportu, \"polski rząd musi być przygotowany\" zawsze.
-To są ćwiczenia, które są realizowane od czasu do czasu. Nie możemy o tych ćwiczeniach mówić\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

Hajhitla towarzyszko pornusa vel ziuto krasnaja blać. A ciebie placówka FSB w Warszawie zwana PZPR-pis nie powiadomiła o ataku na Polskę? No tak. W waszym przypadku najazd na Polskę to byłaby wojna wyzwaleńcza. Aż tupiecie płetwami, w oczekiwaniu na wasze narodowe wojsko federacji rosyjskiej. Już widzę rzesze towarzyszy z PZPR-pis, ich czopków i hajhitlerów typu faszysta wdvpokrata, Bąkiewicz, Braun, Mentzen - sponsorowani przez Putina, witających wojska rosyjskie swojej ojczyzny.
Oficjalny szpieg Moskwy Antoni Maciorowicz nie zadzonił do ciebie?

TV Ruspublika - głos Putina w PiSdowskich lepiankach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

ziuta krasnaja blać

A tobie co nieszczęsny, hemoroidy strzeliły z podniecenia?

Szykuj chleb isól, krasnaja mordo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

Autor: Polus (---.cgnat.inetia.pl)Data: 01-05-26 10:12

ziuta krasnaja blać

A tobie co nieszczęsny, hemoroidy strzeliły z podniecenia?

Szykuj chleb isól, krasnaja mordo.
_________________________________
hajhitla towarzyszko pornusa vel ziuto krasnaja blać to ty nie wiesz co ci w tym czerwonym, komunistycznym świńskim PiSdowski ryju strzeliło, że aż musisz sama siebie pytać na forum? A przestrzegałem cię ruska ***** przed ssaniem hemoroidów towarzyszy z PZPR-pis. I sama siebie widzę do zagrzewania, aby szykować chleb \"isól\" krasnaja mordo na witanie twoich ojczystych czołgów Putina. Masz ***** czerwona zryty ten czerwony, komunistyczny świński PiSdowski ryj. Nawet twój Alfons na ustawce tego ryja nie wyprostuje.

TV Ruspublika - głos Putina w PiSdowskich lepiankach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

Autor: Polus (---.cgnat.inetia.pl)Data: 01-05-26 07:57

cytat:
\\\"Donald Tusk w rozmowie z „Financial Times” ocenił, że ewentualny rosyjski atak może nastąpić nawet w ciągu kilku miesięcy.\\\"
---------------------
Milczy bo chce uniknąć paniki aby żydy z PiS_PO
mogło spokojnie wytransferować swój majątek do Tel Avivu

Zaczęło się od ZondaCrypto, zdaje się...

Nigdy mniej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

Olbrzymi program ogólnoeuropejski SAFE, który POwstał i już działa za sprawą prezydencji POlski, to dla ślepego chviszcze nic...


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

mały puto

\"program ogólnoeuropejski SAFE, który POwstał i już działa\"

Kupują więcej jachtów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

Kali ciemna PiSdo, ORMOwcupierdolony Szymanowski Krzysztofie…..
bozia w swojej łaskawości nagrodził cię szwankującym wzrokiem, wydaję się też że PiSdnął cię po łbie wybijając ostatnią szarą komórkę…





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

ślepe chviszcze naprawdę nie rżenie głupa, on jest kretynem nie odróżniając PiSlamskiego KPO (Król Europy odblokował jego finansowanie) od SAFE, świeżutkiego programu obronnego Europy Zach., bo nie tylko członkowie Unii do tego przystąpili.


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

Alfons zawetował SAFE, bo jemu tak kazał Putin. Na xuj Putinu produkcja uzbrojenia.

TV Ruspublika - głos Putina w PiSdowskich lepiankach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

mały puto

\"bo nie tylko członkowie Unii do tego przystąpili\"

I nie tylko członkowie unii od tego odstąpili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

jebać krzysia :)






STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

Powiedzta dla mnie ludziska, jak to się spina paplakom z ich pierdoleniem na tematy obronności?



Wspólne ćwiczenia inżynieryjne na Narwi w ramach Saber Strike 2026

W czwartek na rzece Narew w Nowogrodzie odbył się istotny etap międzynarodowego ćwiczenia Saber Strike 2026. Żołnierze ze Stanów Zjednoczonych oraz Włoch sprawdzali swoje umiejętności w budowie przepraw tymczasowych, wykorzystując do tego teren poligonowy 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego.

Saber Strike 2026 to przedsięwzięcie szkoleniowe organizowane przez V Korpus USA, który na stałe stacjonuje w Polsce. Jak zaznacza kpt. Natalia Fiedoruk, rzecznik prasowy 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego, głównym założeniem manewrów jest doskonalenie procedur współpracy między sojusznikami oraz podtrzymywanie gotowości do sprawnego przemieszczania sił w ramach obrony terytorium NATO.

W Nowogrodzie szkolenie skupiło się na operacji określanej mianem „wet gap crossing”, czyli pokonywania przeszkody wodnej.





paplaki aż przeskakują z gałęzi na gałąź, robią pod siebie, robią sobie na rękę, aby tylko odwrócić uwagę od tego, że platfusiarnia pedofilska nie może doczekać się, kiedy putin zawita w ich progi.


Przy czym myślą, że wszyscy dostaną w dnpę, tylko oni będą tymi, co ich putin namaści do rządzenia. Nie wiedzą zasrańce, że oni pójdą na pierwszy ogień. I pies ich yebał tych wszystkich ziemnioxów, kutabasów i sruli paplaków ........






Nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom.


===================================================



tak że ten tegies …



z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

Zaleszczyki 2.0 przećwiczone.

_________________________________________________________________
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

Kilka państw nie przystąpiło do programu kredytowego SAFE, ale to nie oznacza, że nie będą POnosić wydatków na zbrojenia z własnych zasobów bądź POżyczonych na rynkach komercyjnych. Summa summarum Europa w tym POlska przygotowuje się na najgorszy scenariusz związany z agresją Putina.


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

No cóż w okopy pójdą na pierwszą linie katolicy jak sami mówią śmieć to droga bezpośrednio do boga beznapletkowego. 🛣️🛣️🛣️🌥️🌩️🌥️⛈️



Oby dotrwał choć do ćwierć finału

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

\"w okopy pójdą na pierwszą linie katolicy\"

A polskojęzyczne znowuż będą biegać z chlebem i solą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

Ty głupku z wazeliną bo dzicz z za Uralu zacznie od upidkedzonych po Smoleńsku czyli swoich i poczujesz z tyłu będzie piekło jak po soli fakt.



Oby dotrwał choć do ćwierć finału

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

Żołnierze włoskiej piechoty, na co dzień służący w jednostce we włoskiej Piacenzie postanowili wesprzeć funkcjonującą w Łomży Jadłodzielnię. Dali coś więcej niż tylko chleb z solą dumni z papieża wbrew temu co erdoli nim POyebany Trampek.


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk wie że za kilka miesięcy Rosja zaatakuje Polskę.

W 1938 r. świat pozwolił nazistowskim Niemcom na aneksję części Czechosłowacji \"w imię pokoju\", wierząc, że pomoże to uniknąć wojny w Europie. Nie minął rok, a pogrążyła się ona w konflikcie, który pochłonął milion istnień. Przez zmuszanie Ukrainy do ustępstw, Zachód może ściągnąć na siebie ten sam scenariusz.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/widzialem-to-na-wlasne-oczy-to-nie-jest-tylko-wojna-fatalny-dylemat-swiata-w-ukrainie/flfhgqr,79cfc278?utm_source=livebar&utm_campaign=newsy_sg


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org