poniedziałek, 15 czerwca 2026 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

Od dłuższego czas ta stacja telewizyjna robi rozne zbiórki z których uzyskuje nie małe środki na rozne potrzebne jej do funkcjonowania cele. Jedną z nich była zbiórka na profesjonalny wóz transmisyjny który miał być niezbędny do jej funkcjonowania. Ludzie wpłacali pieniądze i nazbierało się tego miliony ponad 5 mln. Miał być profesjonalny wóz transmisyjny a jest to hahahahaha.



a tak wygląda profesjonalny wóz transmisyjny taki jak na tablicy zbiórki pokazywano.



Pytanie do Sakiewicza gdzie są pieniądze od ludzi bo to co ma byc tym wozem transmisyjnym nie jest warte nawet 200 000 złotych. Czy pan zainwestował w Zondacrypto. Jedno jest pewne zrobiono naiwnych w balona

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

gdzie sie podziało ponad 4 miliony złotych zebren od ludzi na taki wóz profesjonalny jaki prezentowano na reklamach zbiórki bo to co kupiono to ludzie na rynku mają do wożenia kapusty , jabłek, kartofli. Tak pisowska mafia doiła i doi ogłupiałych z nienawiści ludzi.

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

Tak to się robi - zbierasz 5,5 miliona na wóz i kupujesz za max 1 milion ! Obiecujesz jeszcze 2 ... i 2,5 miliona zostaje w kieszeni na wypad do Monako z kochanką by załatwic 37 milionów z Zondacrypto

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

...niemałe pieniądze przekręcili Goebbels,iarze...


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

Co się dziwić. Towarzysze z PZPR-pis ruxali swoje czopki PiSdowskie, ruxaj i ruxać będą? A dlaczego ruxają czopki? Bo to są czopki PiSdowskie. I dlatego I sekretarz KC PZPR-pis zafundował im Alfonsa, żeby jakiś porządek był w tym ruxaniu. A nie tylko Oskarka i Oskarka. Kolejka jest dłuuuuga.

TV Ruspublika - głos Putina w PiSdowskich lepiankach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

Warto wiedzieć że Ruska stacja Republika to własność złodziei z zarządzana przez pokurcza co śmierdzi kryptą ponieważ. :

Właściciel po uwłaszczeni PZPR na tworzył spółek i słupów z komuny jak : Słowo Niezależne sp. z o.o., w której udziały posiada spółka Srebrna sp. z o.o..Powiązania z obrzydliwcem Jarosławem Kaczyńskim:Srebrna sp. z o.o. jest podmiotem często łączonym z zapleczem finansowym o strukturach podobnych do mafii - Prawa i Sprawiedliwości.
Spółka Srebrna jest kontrolowana przez Instytut im. Lecha Kaczyńskiego, ( to brat który zginął przy udziale brata) w którego władzach zasiada nie kto inny jak flejtuch z fetorem zombiii Jarosław Kaczyński.

Więc proszę nie pomawiać że tv Republika i Sakiewicz że jest zależna od jakiejkolwiek partii czy mafii ruskiej choć sponsorowana ryskimi kryptowalutami. . Tym bardziej mafii PiS



Oby dotrwał choć do ćwierć finału

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

\"ta stacja telewizyjna robi rozne zbiórki\"

Natomiast rudy nie robi żadnych zbiórek,
tylko zwyczajnie to co zapisdzi Polakom,
przekazuje miliardy zł. na swoją propagandę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

A oto jak Tusk doi Polaków na swoją propagandę:
cytat:
\"W ciągu całego 2025 r. Telewizja Polska otrzymała od państwa 1,65 mld zł, z kolei w 2026 r., zgodnie z zapowiedzią władz TVP, budżet nadawcy ma wynieść ok. 2,2 mld zł.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

Hajhitla towarzyszko pornusa vel ziuto krasnaja blać, vel aparata vel ....., ciebie towarzysze z PZPR-pis ruxali, ruxają i ruxać będą. Pozdrów przy okazji waszego święta 1 maja towarzysza Piotrowicza, który jako apolityczny członek PZPR i PZPR-pis zasiada w TK. Może ci opowie jak pisał akty oskarżenia przeciwko działaczom SOLIDARNOŚCI (tej prawdziwej SOLIDARNOŚCI, a nie przybudówki PZPR-pis jak dzisiaj). I nie strasz mnie swoim wujkiem eSBekiem. To już jest nudne jak sama do siebie piszesz, sama siebie ***** wyzywasz i sama siebie pytasz. PiSdzica to straszna choroba.

TV Ruspublika - głos Putina w PiSdowskich lepiankach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

ziuta krasnaja blać

A ty pozdrów tajnego kundla esbeków,
którego rudi zrobił szefem propagandy tzw. TVP.
O stadzie zapisdziałych komuchów,
których twój rudi wprowadził do eurobajzlu, nawet nie wspominając.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

ślepe chviszcze znowu wpadł we własne, kretyńskie dołki, leży i kwiczy bo:

W latach 2017–2023 rządy Prawa i Sprawiedliwości przekazały na media publiczne (TVP i Polskie Radio) w formie rekompensat abonamentowych łącznie blisko 11 miliardów złotych. Głównym mechanizmem finansowania były coroczne rekompensaty, z których TVP otrzymywała przeważającą część (np. ok. 5,9 mld zł w latach 2017-2021).


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

mały puto

Ale co ty mnie tam, pisem pisdzisz?
Przecież twój rudi miał wszystko zmienić i zamienić?
Szkoda że w g*wno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

...nawet Król Europy nie ma czarodziejskiej różdżki, a z pustego i Salomon nie naleje...
Państwo POlskie PO PiSlamistach jest tak zgnojone, że naprawa nie może nastąpić od razu, bo kato-prawica zachowała ośrodki władzy, które w wielu sprawa skutecznie blokują działania. Jest przygotowywana ustawa o finansowaniu mediów publicznych, która przewiduje m. in. zniesienie abonamentu w dzisiejszej formie. Każda zaś ustawa wymaga POdPiSu Waćpuna...


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

zapraszam pisowskich patoli we wtorek na rynek tam pojawi się sporo takich wozów transmisyjnych jaki kupiła szczujnia pisowska za kasę ogłupionych z nienawiści fanów.

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

profesjonalny wóz transmisyjny TV Republika za jedyne 5.5 mln złotych



Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

policzcie jak się w **** robi ciemniaków i okrada z kasy

3 wozy FIAT Ducato Maxi każdy wypas po 150 tyś równa się 450 tys. Transmisja nie poprzez transpondery tylko zestawy starlink 3 razy 5000 wypas. Po 500 tys na przeróbkę i wyposażenie każdego z tych wożów 3 razy 500 tys.

cały koszt tego dziadostwa to 2 mln złotych pytam sie spaślaka SAKIEWICZA GDZIE wyparowało 3 MLN ZŁOTYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.



Nigdy mniej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

hej pisowskie frajery i konpederaty policzyliście i tłusty Sakiewicz opi erdo lił was na kasę.

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

spaślakowi mało POlskiej kasy, bez obrzydzenia przytulał jeszcze wsparcie od Putina via Zondacrypto...


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

\"3 wozy FIAT Ducato Maxi każdy wypas po 150 tyś\"

Wasz owsik lepszy wypas:
- landrovery po 700 tyś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

Nie ma to jak pomoc chorym dzieciom.

\"2 lut 2022 — Auto, którym porusza się Jerzy Owsiak, to nowy Land Rover Defender 110 w topowej i bardzo bogato wyposażonej, 5-drzwiowej odmianie.

Czym różnią się samochody Rydzyka i Owsiaka?
– Rydzyka w Maybachu nikt nigdy nie widział, ale piszą o nim wszystkie lewackie media. Samochód Owsiaka może zobaczyć każdy, ale lewackie media temat pomijają.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

Polus ty czytaj bo widze ,ze nic nie kumasz ze względu na to ,ze pisowska mafia zaprogramowała cię na użytecznego idiotę.

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

Owsik nie kupił prywatnego auta za pieniądze ze zbiórek tylko ciężko na nie zapracował. Rydzola zaś sakrobiznes opiera się wyłącznie na datkach zwanych ofiarami dla boga i państwowych dotacjach. POsiadanie zaś wypasionej fury tłumaczył publicznie fantasmagoriami o darowiźnie bezdomnego...


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

Złoty Melon ujawnił m.in. wysokość wynagrodzenia Jerzego Owsiaka jako prezesa zarządu. W 2024 r. Owsiak zarobił 333 397,94 zł brutto, co daje średnio 27,8 tys. zł miesięcznie. Rok wcześniej jego roczne wynagrodzenie wyniosło 318,4 tys. zł, czyli 26,5 tys. zł miesięcznie.
Jerzy Owsiak wielokrotnie podkreślał, że nie pobiera pensji z Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a jego wynagrodzenie pochodzi wyłącznie ze spółki Złoty Melon, w której pełni funkcję prezesa.


Nie dość, że dobrze zarabia w prowadzonej przez siebie spółce to jeszcze wsPOmaga samą Orkiestrę:

W zeszłym roku Złoty Melon przeznaczył 68 proc. wypracowanego zysku na dywidendę dla Fundacji WOŚP, co oznacza przekazanie 2,8 mln zł na cele statutowe organizacji. Koszty związane z organizacją 33. Finału WOŚP wyniosły 1,97 mln zł. Spółka sprzedała w tym czasie Fundacji towary i usługi na warunkach rynkowych o wartości 18,85 mln zł.


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

Każdy choć trochę zorientowany wie,
jakie są powiązania orkiestry z mrówką czy melonem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

nasza pisdo

Nie spotkasz większych idiotów,
jak pośród wyznawców rudego folksdojcza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

Nie ma żadnych tajemnic owych POwiązań, np. spółka Złoty Melon należy w 100% do fundacji WOŚP i dlatego otrzymuje z niej całą pulę dywidenty z zysku.


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak TV Republika doi z kasy naiwnych słuchaczy.

To że ruskie tv Republika wyłudza od motłochu PiS czuli gawiedzi kato-smoleńskiej to dobrze nauczoka i haracz za naiwność PiSpospulstwa nie wykształconego.
Gorzej że ta sama tv ruska Republika i jej właściciele Kaczyński z udziałami spółki srebrna i jak Sakiewicz Doją kasę od Polaków budżetu pod przykrywką wyłudzeniami crypyo walutą pod ochroną mafii moskiewskiej.

>



Oby dotrwał choć do ćwierć finału

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org