| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną” |
|
Na prośbę Ewy wstawiam nowy temat: Nie zgadzamy się na „Edukację zdrowotną”, która ma stać się obowiązkowa. Żądamy jej likwidacji i przywrócenia WDŻ od nowego roku szkolnego! Adam
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną” |
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną” |
|
Nikt, cokolwiek rozsądny, nie może w żaden sPOsób POpierać ciemnoty i zacofania, w tym przypadku średniowiecznego, katolskiego ciemnogrodu. Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną” |
|
Napisz @paplik, jakie recepty mają PO i Lewica na wymieranie Polski i degeneracją moralną młodego pokolenia Polaków. Adam
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną” |
|
np. babciowe, refundowanie in vitro, programy darmowego dostępu do żłobków i przedszkoli..., ustawa: Ochrona przed nielegalnymi treściami w internecie, którą wasz ćpun zawetował... Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną” |
|
Traktowanie utrzymywania ciemnoty i zacofania w sferze świadomości zdrowotnej jako metody na zwiększenie dzietności jest o tyle słuszne, że z pewnością sprzyjać to będzie ciążom przypadkowym, niechcianym, POkątnej aborcji, a zatem wzrostowi patologii co nie jest zjawiskiem POżądanym w dobrze POjętym interesie demograficznym. Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną” |
|
Ależ @paplik, edukacja zdrowotna, w wersji niekomunistki Nowackiej i folksdojcza Tuska, to prosta droga do pasma nieszczęść, w wyniku wcześniejszej inicjacji seksualnej. W połączeniu z redukcją podstawy programowej (w tym literatury narodowej, na której wychowały się pokolenia Polaków), to zbrodnia na polskim narodzie. Ale czego oczekiwać od neokomunistów i folksdojczy!? Adam
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną” |
|
\"Na prośbę Ewy wstawiam nowy temat \" - a co to za figura ta Ewa? Pochwal się ile dzieci z nią spłodziłeś, pochwal się kim dziś są wasze dzieci czy i wnuki ? STRANSKY
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną” |
|
...hahaha Adaś - przyznaj się - nigdy nie zapinałeś swojej Ewy od dopy strony? wszak KK uznaje tylko pozycję misjonarską - bżuch do brzuska :) STRANSKY
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną” |
|
zasrańcu srsnsky, to, że ty lubisz paciakować w popielnik, nie oznacza, że każdy to lubi. Ja ci nie bronię możesz paciakować w popielnik paplaka czy tam kutabasa czy ziemnioxa - to twoja sprawa. Ale nie musisz tego ogłaszać publicznie - poniał wańka ruska onuca? Nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom. =================================================== ![]() tak że ten tegies … — z Listu św. Pawła do Efezjan: "Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną” |
|
prosta droga do pasma nieśzcześc to taki Adma i Ewa nie wyskrobany na czas. Dawniej takie pizdy zrzucano ze skały zanim mogły skazić swoim debilizmem zdrowych ludzi Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną” |
|
Autor: Adam&Ewa (---.cgnat.inetia.pl)Data: 06-03-26 14:57 Na prośbę Ewy wstawiam nowy temat: Nie zgadzamy się na „Edukację zdrowotną”, która ma stać się obowiązkowa. Żądamy jej likwidacji i przywrócenia WDŻ od nowego roku szkolnego! Adam ___________________________ sie masz ruska *****. Ty oczywiście edukację seksualną pobierasz u swojego rodzonego ojca Grzyba i na plebanii w Dąbrowie Górniczej. Nikt tak edukacji seksualnej lepiej nie przeprowadzi jak KSIOMSDZ pedofil. Komunistyczna *****. Zabierz swoje pedofilskie łapy od moich wnuków ruska *****. TV Ruspublika - głos Putina w PiSdowskich lepiankach.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną” |
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną” |
|
ale obojniak uważa, że to najlepsza edukacja. TV Ruspublika - głos Putina w PiSdowskich lepiankach.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną” |
|
Pitu-pit paplak papla od poranka aż po świt i katuje prawdę. A Marksa wtłacza – banialuki i kit ![]() ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin! Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin “Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |