poniedziałek, 15 czerwca 2026 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną”

Na prośbę Ewy wstawiam nowy temat: Nie zgadzamy się na „Edukację zdrowotną”, która ma stać się obowiązkowa. Żądamy jej likwidacji i przywrócenia WDŻ od nowego roku szkolnego!

Adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną”

Podaję link: https://ratujmywdz.wobroniepolskiejszkoly.pl/?ka=005324

Adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną”

Nikt, cokolwiek rozsądny, nie może w żaden sPOsób POpierać ciemnoty i zacofania, w tym przypadku średniowiecznego, katolskiego ciemnogrodu.


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną”

Napisz @paplik, jakie recepty mają PO i Lewica na wymieranie Polski i degeneracją moralną młodego pokolenia Polaków.

Adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną”

np. babciowe, refundowanie in vitro, programy darmowego dostępu do żłobków i przedszkoli...,
ustawa: Ochrona przed nielegalnymi treściami w internecie, którą wasz ćpun zawetował...


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną”

Traktowanie utrzymywania ciemnoty i zacofania w sferze świadomości zdrowotnej jako metody na zwiększenie dzietności jest o tyle słuszne, że z pewnością sprzyjać to będzie ciążom przypadkowym, niechcianym, POkątnej aborcji, a zatem wzrostowi patologii co nie jest zjawiskiem POżądanym w dobrze POjętym interesie demograficznym.


Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną”

Ależ @paplik, edukacja zdrowotna, w wersji niekomunistki Nowackiej i folksdojcza Tuska, to prosta droga do pasma nieszczęść, w wyniku wcześniejszej inicjacji seksualnej.
W połączeniu z redukcją podstawy programowej (w tym literatury narodowej, na której wychowały się pokolenia Polaków), to zbrodnia na polskim narodzie.
Ale czego oczekiwać od neokomunistów i folksdojczy!?

Adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną”

\"Na prośbę Ewy wstawiam nowy temat \" - a co to za figura ta Ewa?

Pochwal się ile dzieci z nią spłodziłeś,
pochwal się kim dziś są wasze dzieci czy i wnuki ?






STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną”

...hahaha

Adaś - przyznaj się - nigdy nie zapinałeś swojej Ewy od dopy strony?

wszak KK uznaje tylko pozycję misjonarską - bżuch do brzuska :)






STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną”

zasrańcu srsnsky,

to, że ty lubisz paciakować  w popielnik, nie oznacza, że każdy to lubi.


Ja ci nie bronię możesz paciakować w popielnik paplaka czy tam kutabasa czy ziemnioxa - to twoja sprawa.


Ale nie musisz tego ogłaszać publicznie - poniał wańka ruska onuca?






Nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom.


===================================================



tak że ten tegies …



z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną”

prosta droga do pasma nieśzcześc to taki Adma i Ewa nie wyskrobany na czas. Dawniej takie pizdy zrzucano ze skały zanim mogły skazić swoim debilizmem zdrowych ludzi

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną”

Autor: Adam&Ewa (---.cgnat.inetia.pl)Data: 06-03-26 14:57

Na prośbę Ewy wstawiam nowy temat: Nie zgadzamy się na „Edukację zdrowotną”, która ma stać się obowiązkowa. Żądamy jej likwidacji i przywrócenia WDŻ od nowego roku szkolnego!

Adam
___________________________
sie masz ruska *****. Ty oczywiście edukację seksualną pobierasz u swojego rodzonego ojca Grzyba i na plebanii w Dąbrowie Górniczej. Nikt tak edukacji seksualnej lepiej nie przeprowadzi jak KSIOMSDZ pedofil.
Komunistyczna *****. Zabierz swoje pedofilskie łapy od moich wnuków ruska *****.

TV Ruspublika - głos Putina w PiSdowskich lepiankach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną”

Nie zgadzamy się na pedofilię księży i wykorzystywanie dzieci. Zgadzamy sie by rodziców którzy nie reagują na takie pedofilskie kontakty własnych dzieci powinni byś skazywani jak sami księża pedofile



Oby dotrwał choć do ćwierć finału

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną”

ale obojniak uważa, że to najlepsza edukacja.

TV Ruspublika - głos Putina w PiSdowskich lepiankach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podpisz petycję: Nie zgadzam się na „Edukację zdrowotną”


Pitu-pit paplak papla od poranka aż po świt
i katuje prawdę. A Marksa wtłacza – banialuki i kit








”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” A nie Polin!
”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin!

Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin

“Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org