czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Duppasterz w więzieniu

Wieloletni duszpasterz młodzieży, asystent młodzieżowego stowarzyszenia oraz koordynator Światowych Dni Młodzieży w diecezji ełckiej został skazany za seksualne wykorzystanie niepełnoletniego





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duppasterz w więzieniu

Jurny chłop nie to co ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duppasterz w więzieniu

wiemy, że na widok sutanny tracisz resztki rozumu...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duppasterz w więzieniu

A to ja cały czas wstawiam posty o tematyce religijnej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duppasterz w więzieniu

...ale we wszystkich, niezależnie od autora, stale bronisz katabasów nawet za cenę kretyńskiej śmieszności...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duppasterz w więzieniu

Wolę stary porządek mimo że nie jest najlepszy od waszej nowej tęczowej religii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duppasterz w więzieniu

Ów stary \"POrządek\" POlega na totalnej religijnej obłudzie i zakłamaniu skutkującej bezkarnością kościelnych funkcjonariuszy. Natomiast tzw. tęczowa idea to nie religia, tylko tolerancja i akceptacja ludzi zamiast katolskiego szykanowania, POgardy i nienawiści..., czyli wywracania POdstaw chrześcijaństwa do góry nogami.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duppasterz w więzieniu

Ta wasza tęczowa idea przerodziła się w tęczową inkwizycję. Już codziennie można znaleźć w sieci newsy o waszym tęczowym zamordyzmie. Jak nie wyroki za mówienie prawdy, to szykany w miejscu pracy, czy wręcz pozbawianie ludzi środków do życia. Już nie wspominając o wycinaniu scen z filmów niepoprawnych politycznie czy wręcz o fałszowaniu faktów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duppasterz w więzieniu

POwinieneś zastosować się do rady Króla Europy: Wierzysz w boga?, nie głosujesz na PiS, to proste...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duppasterz w więzieniu

18 sty 2020 — Kiedy matka Tomka dowiedziała się, że jej syn jest gejem, rozdzieliła ręczniki: jeden dla chłopaka, reszta dla rodziny.
Pedały rowerowe platformowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duppasterz w więzieniu

...katolskie ciemniactwo, komunię z brudnych, pedofilskich rąk bierze na język, ale własnego syna się brzydzi bez jakiegokolwiek POwodu, POmijając fakt, że POdstawowe zasady higieny nakazują by dorośli mieli oddzielne ręczniki...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duppasterz w więzieniu

\"katolskie ciemniactwo, komunię z brudnych, pedofilskich rąk bierze na język\"

I to rzekł poyeb, który był ministrantem!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duppasterz w więzieniu

Abstrahując od tego, że to absolutnie nie ma nic do rzeczy, bycie ministrantem nikomu nie przynosi żadnej ujmy, szczególnie kiedy jest się nieświadomym dzieckiem. Natomiast bycie starą, POyebaną De.wotką to straszny wstyd...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duppasterz w więzieniu

Mały uj taki światły i nowoczesny drze japę, że rodzice dzieci na religię posyłają, że to katopo*eby i inne epitety, że w łapy klechów dzieci oddają,że do komunii prowadzą,a małego uja ministrantem zrobili.

Pewnie też za dzieciaka, nieświadomie ślub kościelny wziął?!

Po*ebany do kwadratu!
A teraz wooooon!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duppasterz w więzieniu

Jak na okazywaną wobec mnie nienawiść i POgardę De.wotka trzyma w sobie zbyt wiele informacji o moich sprawach osobistych, co może być dowodem na coś przeciwnego, na zwyczajne zauroczenie...
Nic dziwnego w tym, że młody człowiek wychowany w katolickim otoczeniu, niemal całkowicie zależny przy wchodzeniu w dorosłe życie od rodzin (własnej i partnerki) POddaje się praktykowanym przez wszystkich wokół celebrom. Pełne ugruntowanie własnej świadomości przychodzi bowiem zwykle później niż w momencie osiągnięcia formalnej pełnoletności. Nie dość, że byłem ministrantem, POmocnikiem księdza w teoretycznym przygotowywaniu rówieśników do pierwszej komunii, przyjąłem również bierzmowanie, a pierwsze dziecko było ochrzczone wedle wszelkich kościelnych prawideł. I co to ma zmieniać w tym, że dzisiaj żyję POza kościołem..? Mój ateizm zasługuje na większe uznanie albowiem musiałem przezwyciężyć zaszczepione wychowaniem i presją otoczenia przywiązanie do kościoła, co De.wotkom nie uda się nigdy.





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org