piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szczyt COP27 w Egipcie zakończył się fiaskiem, ale UE nie rezygnuje. Uśmiercanie węgla i krów

juz ci uwierze,ze zadzwoniles i koledze sie nie przyznales i ze sie nie bales ze ten kolega to przeczyta na forum,wiez fantasto przenies sie na inne forum i tmfantazjuj,bo ja gdybym zrobila cos takiego jak ty to nie pisalabym na forum z obawy ze ten kolega od razu bedzie wiedzial,ze to ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt COP27 w Egipcie zakończył się fiaskiem, ale UE nie rezygnuje. Uśmiercanie węgla i krów

Musze przyznac, ze temat niezle mnie ubawil przy porannej kawie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt COP27 w Egipcie zakończył się fiaskiem, ale UE nie rezygnuje. Uśmiercanie węgla i krów

Temat zastępczy na podtrzymanie popularności 4lomza i ostrzeżenie jak może być, gdyby naprawdę to się zdarzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt COP27 w Egipcie zakończył się fiaskiem, ale UE nie rezygnuje. Uśmiercanie węgla i krów

Tak jak w temacie proszę o wasze wszelkie opinie? Placa? Czy sa elastyczne godziny pracy itp...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt COP27 w Egipcie zakończył się fiaskiem, ale UE nie rezygnuje. Uśmiercanie węgla i krów

Cześć. Który najlepszy fryzjer do uczesania fryzury na wesele.. ? Bo niektóre są dobre, ale np. do dopasowania koloru, obcięcia włosów, ale do układania już niebardzo. Chodzi mi konkretnie o układanie włosów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt COP27 w Egipcie zakończył się fiaskiem, ale UE nie rezygnuje. Uśmiercanie węgla i krów

Florysta - Absolwent, który ukończy ten kierunek może z powodzeniem znaleźć miejsce pracy w kwiaciarniach bądź firmach zajmujących się dekorowaniem wnętrz i organizujących wystroje na przyjęcia. Jak twierdzą specjaliści, układanie kwiatów przestało być zajęciem dla każdego, a profesjonalni floryści poszukiwani są nie tylko w całej Polsce, ale też za granicami naszego kraju.

NAUKA ZA DARMO!!!

Czas trwania nauki: 2 semestry

Nauczysz się między innymi:

o projektować i wykonywać dekoracje roślinne,

o aranżować florystyczny wystrój wnętrz oraz otwartej przestrzeni,

o podstaw działalności gospodarczej we florystyce,

o rozróżniać środki techniczne i materiały dekoracyjne,

o elementów historii sztuki i kulturoznawstwa.

Zajęcia w systemie zaocznym (sb.-ndz co dwa tygodnie)

Zostały ostatnie miejsca!
Wyślij formularz teraz : www.zak.edu.pl/formularz_kontaktowy
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK, al. Legionów 40

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org