sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A w Pislandii jaja co robią ? Drożeją.

W zielonym gaiku
Jacek Dorcię młóci
już się jej dziewictwo
nigdy nie powróci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Pislandii jaja co robią ? Drożeją.

Cieszę się ja cieszę bo mi cycki rosną,
pipka mi piórkuje puszczę się ja wiosną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Pislandii jaja co robią ? Drożeją.

a żeby tak nie wydawano wcale prawa jazdy?
Można to uzasadnić bezpieczeństwem. Bo jak mniej kierujących to statystycznie mniej wypadków. Jakie oszczędności? Nie trzeba budować dodatkowych dróg, odśnieżać. Tyle państwo ma kłopotów i wydatków przez jeden taki niby dokument. Mankamentem jest to, że Ci ludzie nie płacą też mandatów, a fotoradary to takie rzeźby przydrożne. No i całą akcyzę z paliwa diabli wzięli. Tak więc, aby ratować budżet może powinno się prawa jazdy rozdawać jak tzw. voychery?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Pislandii jaja co robią ? Drożeją.

wziąłem juz rutinoscorbin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Pislandii jaja co robią ? Drożeją.

O, teraz to go nauczyło.... Przeczyta Twój wpis na forum i zapamięta : nigdy nie pić z kolegą błażejem... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Pislandii jaja co robią ? Drożeją.

Galeria jak na Łomżę bardzo dobra. Trudno, żeby w małym mieście budowali galerię na setki sklepów, dziesiątki restauracji, 10 sal kinowych itp.
Co do Tesco, potwierdzam, ceny wysokie, taniej jest w Stokrotce, nie mówiąc o Kauflandzie. Nie podoba mi się tam, przez głośniki bardzo głośno wrzeszczą o niby promocjach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A w Pislandii jaja co robią ? Drożeją.

A jakie są dopłaty za las? Lasy w Polsce – infografika

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org