piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
to jest dopiero stalinizm bis.

psie forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest dopiero stalinizm bis.

Orany_Julek masz u mnie duży, a nawet bardzo duży plus. Odzywaj się częściej ale w pewnych odstępach czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest dopiero stalinizm bis.

hehe bezimienny jeśli tego nie rozumiesz to wróć do szkoły podstawowej, mało wiesz o życiu, taki z ciebie wolontariusz nie mam dla ciebie więcej czasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest dopiero stalinizm bis.

Zdecydowanie polecam iq serwis:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest dopiero stalinizm bis.

Nie może dać rady dziecku, to się znęca. Ciekawe w którym miejscu chce zamontować mu te śruby. Ot mądra, chyba za mało jej swoich dziurawych miejsc.
A może by tak zawiadomić policję lub opiekę.
Zrób sobie zabieg mózgu oby tylko szybko bo wychowasz takiego grodzką-grodzkiego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest dopiero stalinizm bis.

Sobie na czole zrób kolczyk,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest dopiero stalinizm bis.

idiots everywhere :) Kto was społeczniaki pytał o to, czy robić kolczyk czy nie. Pytanie było GDZIE!





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest dopiero stalinizm bis.

ale ja wiedze ze na tym forum to sami cwaniacy siedzą. nie mozna napisac normalnie ze takim dzieciom sie nie robi w tym wieku. To moze zrzucie sie i sprawe mi zróbcie. paranoja, co za miasto. ktos kiedym powiedziłą ze to amerykańska wioska haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest dopiero stalinizm bis.

Od przekłucia uszu do okna życia???

Zastanów się trochę co piszesz...

Przekłucie uszu jest już możliwe u dziecka 6 miesięcznego, więc najpierw trochę poczytaj opinii specjalistów zanim wyskoczysz do matki z oknem życia i brakiem szczęśliwego dzieciństwa!!!!!

rrr23 z tego co wiem to lepiej zaczekać aż się ociepli, żeby czapeczka nie drażniła świeżo przekłutych uszu. Dodatkowo na jakiś czas trzeba zrezygnować z piaskownicy ;))) i wszystko będzie ok ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest dopiero stalinizm bis.

ha ha ha ZACOFANYM ŁOMŻYNIAKOM I OKOLICE DZIĘKUJEMY uśmiałam się po pachy jak to przeczytałam a teraz do mamuśki która założyła ten temat ja swojej córci przekułam jak kończyła roczek na krótkiej obok hurtowni kosmetycznej, szybko i bez problemów jeśli mogę ci jeszcze polecić to cosmeo na kazańskiej.Pozdrawiam

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest dopiero stalinizm bis.

"kochana" mamusia, niczym ten stary moherowy berecik ;]
Tak jak wyzej napisane, daj jej dorosnąc i zdecydowac co chce w zyciu ;]

No ale, przeciez przyszla moherowa mamusia musi przed kolezankami sie pochwalic ;]
Oj, zycie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest dopiero stalinizm bis.

Urodziła sobie zabawkę i korzysta z motta "róbta co chceta"

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest dopiero stalinizm bis.

Podobno na Krótkiej kobietka bardzo dobrze przekłuwa uszki.

Ludzie, lepiej przekłuć, kiedy dziecko jest malutkie i nie będzie tego pamiętało. Znam kobiety, których matki wstrzymały się z "okaleczeniem" dziecka aż będzie świadome i samo wybierze, czy chce kolczyki czy nie.
Każda miała pretensję, że nie zrobiono im kolczyków kiedy były małe, a musiały to przechodzić później.

Nie naskakujcie na matki, które przekłuwają uszy malutkim dzieciaczkom, bo to nic nieludzkiego. Rozumiem, gdyby chciały przekłuć im co innego, ale ucho?

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest dopiero stalinizm bis.

mozesz zrobic to w salonie cosmeo przy ul. Kazanskiej nie pamietam tylko kosztu ale robia szybko i sprawnie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest dopiero stalinizm bis.

komu się to nie podoba to niech zamilknie na wieki ja też uważam ze w tak młodym wieku jest lepiej przekuć ze względu na strach dziecka w póżniejszym wieku jak jest małe to inaczej to znosi moja córka również ma kolczyki i jest zadowolona jest salon kosmetyczny i fryzjerski naprzeciwko salonu oświetleń na Legionów albo na Wyszyńskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org