niedziela, 25 września 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PZPR-pis prześwietla konta bankowe Polakom. Bandytom i złodziejom, czyli swoim - NIE.

A ja ostrzegałem, że komuniści z PZPR-pis chcą dobra Polaków, dlatego te dobro trzeba trzymać jak najdalej od czerwonych racic komunistów z PZPR-pis.

https://businessinsider.com.pl/prawo/skarbowka-juz-zaczela-wchodzic-na-konta-polakow-mamy-pierwsze-dane/nmpq3qq

Hm. Do tej pory to czopy PiSdowskie wchodziły w odbyt towarzyszom z PZPR-pis. Teraz się rolę odwróciły i towarzysze z PZPR-pis dobiorą się do dvpy czopkom PiSdowskim.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: PZPR-pis prześwietla konta bankowe Polakom. Bandytom i złodziejom, czyli swoim - NIE.

Bandyci i złodzieje, do których ty kartoflu zaliczasz się wraz z innymi paplakami, to jest najlepsza baza wyborcza platfusiarni ...

Tak że tegies ....

.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Re: PZPR-pis prześwietla konta bankowe Polakom. Bandytom i złodziejom, czyli swoim - NIE.

Autor: Lobo (---.relayon.org)Data: 23-09-22 16:44

Bandyci i złodzieje, do których ty kartoflu zaliczasz się wraz z innymi paplakami, to jest najlepsza baza wyborcza platfusiarni ...

Tak że tegies ....
Co do bandytów i złodziei. Napiszesz mi, czy toczyło się chociaż postępowanie karne w sprawie kradzieży pieniędzy ze skarbu państwa przez zorganizowaną grupę przestępczą pod wodzą \"Broszki\" I sekretarza KC PZPR-pis (podobno w formie premii, które się im kvrwa należały, ale niezgodnie z prawem, czyli co? UKRADLI). A może towarzyszki i towarzysze z PZPR-pis oddali tę skradzioną kasę tam, skąd skradli? A bogać tam.
Co do \"bazy wyborczej platfusów\". Wam czerwonym szmatom PiSdowskim wszyscy, co są przeciwko komunistycznej partii PZPR-pis to platfusy to jakaś mania prześladowcza. Ja jestem tylko przeciwko komunistom, zwłaszcza takim skrajnym jak komunistyczna PZPR-pis i jej czopom, włażącym w odbyty Piotrowiczom. Za jedyne PiSda.
A coś w temacie? Towarzyszko lobo? Nie stać was. Siedzicie w dvpach Piotrowiczów z PZPR-pis i gvwno wiecie.

PiSlamiści zaszczepiają w POlsce Ruskie standardy...

Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS, to proste.
Nigdy więcej wojny, syfilisu i PiS-u!

dobrze ich w Moskwie wyszkolili. Tak myślą. Ale ruskie szmaty mogą na plewy brać Kałmuków, a nie Polaków.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0