piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jeszcze poprzednie brednie Tuska, odbijają się czkawką Polakom, nowych bajek nie łykają.

Jakość obsługi interesantów w urzędach jest fatalna i jest to problem, którym także trzeba się zająć!

Ja np. podczas zamykania drzwi usłyszałam za sobą słowa urzędniczni, która wypowiadała się o mnie tymi oto słowami: "popierdo**na gwiazdeczka (...)". Wpadłam w straszny szał i oczywiście wróciłam do jej gabinetu... i nie tylko. Zapytałam jedynie czy chce jeszcze coś dodać na mój temat... Jak mnie zobaczyła to myślałam przez chwilę że zawału dostanie...

Uważam, że nie mozna tolerować takiego zachowania. Nie zgodzę się z wypowiedzią tomka24042004, że nie warto sobie i komuś głowy zawracać zwracaniem uwagi czy skargami na takich urzędników, bo rzadko jesteśmy zmuszeni chodzić do urzędów. Dlaczego jak idziecie do prywatnej fimy do biura obsługi klientów jesteście traktowani z należytym szacunkiem? A w urzędzie? Przecież oni pracują za nasze pieniądze i dla nas podatników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze poprzednie brednie Tuska, odbijają się czkawką Polakom, nowych bajek nie łykają.

Wysłałam CV do tych dwóch firm i zastanawiam się którą firmę wybrać, gdyż dwie zaprosiły mnie na rozmowę. Gdzie lepiej płacą ? Która lepsza ? proszę o pomoc.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze poprzednie brednie Tuska, odbijają się czkawką Polakom, nowych bajek nie łykają.

Idź do obu bo rozmowa o prace nie znaczy przyjęcia. Zapytaj o warunki i płace a nie rób jaj na forum. Nie wiesz ze wg ludzi z forum nie opłaca sie wogole pracowac i wszyscy ludzie to oszuści? Idź i sama ocen.Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze poprzednie brednie Tuska, odbijają się czkawką Polakom, nowych bajek nie łykają.

Chyba chciałeś napisać :

WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS
WnS :D :D
WnS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze poprzednie brednie Tuska, odbijają się czkawką Polakom, nowych bajek nie łykają.

każdego by szlak trafił jak by ogródek przekopali.....powiem ci że spotkałem sie z czymś takim że na policję potrafią ludzie zadzwonić.... w tamtym roku na wiosne w dobrym lesie złapali 2 chłopaków w lesie i dostali wyroki....za 2 naboje....lepiej niech ludzie nie widzą..............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze poprzednie brednie Tuska, odbijają się czkawką Polakom, nowych bajek nie łykają.

#Madlen# i jaki wybrałaś ten zespół?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze poprzednie brednie Tuska, odbijają się czkawką Polakom, nowych bajek nie łykają.

na przeciwko stokrotki na legionów.... ma sklep w podwórku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze poprzednie brednie Tuska, odbijają się czkawką Polakom, nowych bajek nie łykają.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze poprzednie brednie Tuska, odbijają się czkawką Polakom, nowych bajek nie łykają.

Witam, jeśli posiadacie track'i ŁZM'u to proszę weźcie wyślijcie mi na mail'a albo wrzućcie na serwer i podajcie link

z góry dziękuję, pozdro!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze poprzednie brednie Tuska, odbijają się czkawką Polakom, nowych bajek nie łykają.

to jak macie ta plytke??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze poprzednie brednie Tuska, odbijają się czkawką Polakom, nowych bajek nie łykają.

zostaw dzieciaka !!!!





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze poprzednie brednie Tuska, odbijają się czkawką Polakom, nowych bajek nie łykają.

Akurat w tym przypadku, to wiocha z ciebie wychodzi, a na dodatek twój brak szarych komórek rzutuje na niczemu niewinne dziecko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org