piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rosyjska agentura w Polsce broni rosyjskiej agentury na Węgrzech!!!!!!!!!!!!

Czyli jednym słowem uczelnia troszkę nas robi w "bambuko".... I to tak na sam koniec....Nie ładnie, nie ładnie.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rosyjska agentura w Polsce broni rosyjskiej agentury na Węgrzech!!!!!!!!!!!!

Witam,

Jestem instruktorem pływania, zapraszam na lekcję w cenie 10zł za godzinę efektywnego nauczania. Od podstaw, bez nerwów, trening dla początkujących. Zapraszam serdecznie. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, trenerem fitnessu a dodatkowo w wolnych chwilach uczę pływania.

Nauka możliwa dopiero od następnego tygodnia w tym bowiem przebywam poza Łomżą. Proszę o kontakt na nr tel 85 7191 091.
Pozdrawiam Serdecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rosyjska agentura w Polsce broni rosyjskiej agentury na Węgrzech!!!!!!!!!!!!

za darmo wymienianią u goska w pomie

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rosyjska agentura w Polsce broni rosyjskiej agentury na Węgrzech!!!!!!!!!!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rosyjska agentura w Polsce broni rosyjskiej agentury na Węgrzech!!!!!!!!!!!!

No No Dzerka, super pies :) Szkoda. Mam nadzieję, że właściciel się odnajdzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rosyjska agentura w Polsce broni rosyjskiej agentury na Węgrzech!!!!!!!!!!!!

Może polataj po forach i zobacz co ludzie piszą. Ewentualnie najpierw zajrzyj do wersji elektronicznej, a później kup.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org