piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
G. Braun o konieczności rozliczenia Niedzielskiego, Morawieckiego i spółki za afery, niszczeniu gospodarki i...

a ty nie zesraj bo niedlugo sprawe masz podobno w bialymstoku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun o konieczności rozliczenia Niedzielskiego, Morawieckiego i spółki za afery, niszczeniu gospodarki i...

wpm tak się nie rzucaj, bo są przypadki kiedy ciąża jest zagrożona i kobieta nie ma wyboru. Twój pracodawca na pewno docenia twój wkład odpowiednio cię wynagradzając...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun o konieczności rozliczenia Niedzielskiego, Morawieckiego i spółki za afery, niszczeniu gospodarki i...

BarbaroB!

z muzyką to ja mam do czynienia od najmłodszych lat swojego życia!
do dzisiaj słucham Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath czy wprost uwielbianego prze zemnie Frediego z Queen-em.
z rodzimych zespołów- Dżem i Budka Suflera.
podejrzewam, że o części z nich to nawet nie słyszałaś!

i cieszę się, że to nie Ty decydujesz o tym, kto może, a kto nie, napisać swoje zdanie w konkretnym temacie!
dla mnie rap=masakra!

co do ludzi modlących się czy słuchających Radia Maryja posiadam, w przeciwieństwie do Ciebie, wielki szacunek i nie stanowią dla mnie Oni "tematu" do żartów i kpin.
i ja i Ty, będziemy kiedyś w Ich wieku i nie wiemy na razie, co nas czeka.
a ja wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi!

a co do rapu, to wyraziłam tylko swoje zdanie, o czym nie zapomniałam nadmienić w swojej wypowiedzi!

i nie licz na dalszą polemikę ze mną w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun o konieczności rozliczenia Niedzielskiego, Morawieckiego i spółki za afery, niszczeniu gospodarki i...

raqlan :)

Chyba że ty założyłes o to że jeździłem na tobie jak na łysej kobyle :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun o konieczności rozliczenia Niedzielskiego, Morawieckiego i spółki za afery, niszczeniu gospodarki i...

@automatyzacja, skoro juz wiesz, to co cie zaskoczylo?
Dieta to absolutna podstawa, kazde cwiczenie jest tylko dodatkiem.
A same cwiczenia to owszem, chociazby HIIT, nie wiem co w tym magicznego? I cwiczenia silowe z obciazeniem, ktorych kobiety unikaja jak ognia, bo kojarza im sie tylko z przyrostem masy miesniowej.
Aeroby jako uzupelnienie owszem, tylko ze samo 30 minut aerobow to smiech, a nie trening. W dodatku organizm szybko sie do nich przyzwyczaja i trzeba zwiekszac czas cwiczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun o konieczności rozliczenia Niedzielskiego, Morawieckiego i spółki za afery, niszczeniu gospodarki i...

tak to wypadło, że wiem o co się rozchodzi i szczęśliwa jestem, że wreszcie o chomikach temat się zaczął, a nie w kółko o psach, ich odchodach i ich"opiekunach".

do psów nic nie mam, bo sama jestem właścicielką pięknego "Bandyty", ale co za dużo, to nie zdrowo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org