czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
oto największe i niezaprzeczalne sukcesy pissoffskiego państwa z kaczego gooowna i tektury

prosze bardzo, http://allegro.pl/jak-nowa-motorola-motoluxe-bez-simloka-g-ja-24m-i2989494203.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oto największe i niezaprzeczalne sukcesy pissoffskiego państwa z kaczego gooowna i tektury

malami, pisząc post miałam nadzieje, że w którejś z łomżyńskich siłowni jest jakiś trener, który oprócz ćwiczeniami interesuje się i ma przygotowanie odpowiednie do tego aby dobrać dobrą dietą. Wydawało mi się to dość realne. Też chodzę na zumbę dwa razy w tyg. i raz na abt - tak dla zabicia czasu i relaksu, natomiast poszukuję sposobu na szybkie lub może zamiast szybkie - skuteczne- spalenie tłuszczu z brzucha. Jestem w stanie poświęcić się i być na diecie jak i ćwiczyć odpowiednio intensywnie, tylko chodzi mi o to aby dieta nie była nudna a ćwiczenia naprawdę dobrze dobrane.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oto największe i niezaprzeczalne sukcesy pissoffskiego państwa z kaczego gooowna i tektury

Nie rozumiem:
- czy to miasto wybudowało tą galerię?,
- czy ludzie tam pracujący nie będą z Łomży?
- czy nie będą płacić za grunt podatku?
- czy nie będą odprowadzać podatków choćby od zarobków pracowników?

Zasada jest prosta: Łomżyński przedsiębiorca(zarejestrowana firma w Łomży) wykonujący usługę w Krakowie, podatki płaci w Łomży nie w Krakowie, czy Białymstoku, więc o co takie halo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oto największe i niezaprzeczalne sukcesy pissoffskiego państwa z kaczego gooowna i tektury

:D hihi dzięki :):D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oto największe i niezaprzeczalne sukcesy pissoffskiego państwa z kaczego gooowna i tektury

nie pisze jak gimbus a to że się raz pomyliłam to się chyba wszystkim zdarza??? NIE OCENIAJ MNIE PO TYM nie jestem idealna i się ode mnie odpierdol:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oto największe i niezaprzeczalne sukcesy pissoffskiego państwa z kaczego gooowna i tektury

posypywanie piaskiem przed blokiem to obowiązek opiekuna bloku, dozorcy itp., i w większości przypadków spisują się oni dobrze, jak gdzieś nieposypane to dajcie mu znać i na pewno posypie a nie zaraz skargi do spółdzielni..Spółdzielnia co najwyżej opier.. tego dozorcę, który i tak nie ma lekko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oto największe i niezaprzeczalne sukcesy pissoffskiego państwa z kaczego gooowna i tektury

Polecam "Ewę". Może najdroższa, ale jest przestrzeń i dobre wyposażenie. Oprócz męskich hantli i tego typu sprzętu znajdziesz piłkę, materac, duże lustro itp. Dostaniesz rozpiskę ćwiczeń i jak będziesz chciała zrobisz sobie badanie zatłuszczenia organizmu, wieku molekularnego. Co do diety trener Ci nie ułoży - potłumaczy na czym to polega, ile czego dostarczać, ale - jak już ktoś zauważył - z tym do dietetyka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org