niedziela, 03 lipca 2022 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tam roi się od gejów

PiS wyciąga nas, by nami postraszyć. Ale tam roi się od gejów i gdyby oni chcieli walczyć z nami poprzez zmianę prawa, to uderzyliby również w swoich, zaczęłoby się outowanie za pomocą różnych nagrań czy zdjęć. Oni sami siebie, wewnątrz PiS, straszą tymi zdjęciami. Oczywiście nie można bagatelizować tego, co robi PiS, bo wszystko zaczyna się od słowa, a konsekwencją są zabijający się nastolatkowie i nastolatki. Za to obóz władzy powinien siedzieć.https://kultura.onet.pl/ksiazki/mikolaj-milcke-w-cyklu-odkrywamysie-w-tvp-osoby-lgbt-sa-na-antenie/pvmxf55


]
Przezorny zawsze zaszczepiony

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tam roi się od gejów

#paplik, czy Ciebie nikt wykorzystał?
2. Czy w PO jest mniej sodomitów?
3. A w Lewicy to mniej sodomitów?Któż jak Bóg!

Przynosimy do stóp Twoich niepokalanych całe wieki naszej wierności Bogu i Kościołowi Chrystusowemu - wieki wierności szczytnemu posłannictwu Narodu, omytego w wodach Chrztu świętego
[Jasnogórskie Śluby Narodu; św. Stefan, kard. Wyszyński]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tam roi się od gejów

nie ma nic do pedałów niech każdy żyje tak jak mu wygodnie ale w sposób nie czyniący szkody i krzywdy drugiemu człowiekowi. Problem zaczyna się wówczas gdy pedał dostanie władzę wówczas w większości przypadków mamy do z człowiekiem który ulega totalnej przemianie . Staje się mściwy , zaborczy , bezpodstawnie przeświadczony o swojej wyjątkowości i misji która ma do spełnienia. Są tez przypadki pedałow u władzy którzy uczynili wiele dobrego ale to nieliczni.

follow me
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tam roi się od gejów

masz rację zamnoju przykład ziuta i twój idol biedrona ...
Znalazłeś naiwnych na swe wpisy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tam roi się od gejów

co to jest \"gej\" ?

Bo rozumiem, że to nie po Polsku?

Chodzi o pederastę czy pedofila?


+++++++++++++++
Szczepienia okaleczają i mordują!
.....
paplak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tam roi się od gejów

Ponieważ paplak się nie kwapi, to ja ci to wytłomaczę za pomocą cytatu z tego forum w dawno zapomnianym 2012 roku, kiedy nawet najbardziej zbrodniczym paplakom się nie śniło, co będzie się wyrabiało na świecie w 2022:

cytuję:

nomenklatura jest bardzo przejrzysta.

Skłonność do osobników tej samej płci to homoseksualizm. Homoseksualizm mężczyzn to pederastia. Homoseksualizm kobiet to safonizm lub lesbijstwo. Taki osobnik to homoseksualista/homoseksualistka, chociaż w przypadku kobiet ten termin jest bardzo rzadko używany.

Ale ponieważ w tym zapyziałym kraiku zwanym Polską wszystko musi być po amerykańsku, to te polskie terminy zostały zastąpione amerykańskimi słowami kolokwialnymi czyli potocznymi.

Tak więc polski homoś zwany pieszczotliwie pedziem musi nazywać się gay, bo tak się nazywa potocznie w U.S.A. Przy czym, rozmaite nieuki mylą to amerykańskie słowo ze słowem „guy”, co po amerykańsku znaczy tyle co facet, gostek, kumpel, równiacha, kolo czy coś koło tego. Także błędnie piszą to słowo jako „gey”.


Tak więc, słowa znanej piosenki zespołu the Beatles p.t. Misery, które brzmią – I’m the kind of guy, who never used to cry… nie znaczą, że – „jestem pedziem, który nigdy nie ma zwyczaju płakać” -, ale – „jestem facetem (gościem)….” itd.

Tutaj znajdziesz tę piosenkę – http://www.youtube.com/watch?v=hXDIHujKpBM

No i już wiadomo, że paplak nieuk pisze „gej”, przy czym nie wiadomo, czy pisze z głupoty czy z rozmysłem ....

Mam nadzieję, że moje wyjaśnienia były dla ciebie pomocne ....

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tam roi się od gejów

panie celebryto Nowogrodzki wklej do wyszukiwarki hasło Stonoga operacja buś może cos wowczas zajarzy w tym zakutym łbie.

follow me
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tam roi się od gejów

przy okazji zrozumie pan czemu Stonoga nie ma do tej pory wytoczonego procesu o zniesławienie a przy okazji nie wychodzi z pierdla pod roznymi zarzutami. Zrozumie moze tez pan na czym opiera się tak wyjątkowa pozycja Macierewicza w PIS pomimo niewątpliwych dowodów na jego powazne zaburzenia emocjonalne. Może też uda sie panu dotrzec do wywiadu z kolegą discopolowecem z którym bawił się Misiewicz w nocnym Białostocki klubie WOW. On tam opisuje ciekawy watek rozmowy z tego spotkania który świetnie pasuje tutaj do tej całości.

follow me
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tam roi się od gejów

Się dziwić? Znany \"uczony\" z PZPR-pis niejaki Wójcik Michał odkrył, że jest 56, a nawet 57 płci, a inny \"uczony\" z tej samej partii komunistycznej, rzecznik praw pedofili (dawniej Rzecznik Praw Dziecka), Mikołaj Pawlak odkrył tabletki zmieniające płeć. I taki PiSdzielec jeden z drugim łyknie tabletkę i cyk, chłopaczek, towarzyszka lobo łyknie tabletkę i cyk, dziewczynka.
Jak oni się w tej PiSlandii rozmnażają? Tego nawet znany \"uczony\" z PZPR-pis Marek Suski nie rozkmini, no chyba, że \"bydle\" Tarczyński.

A na poważnie. Jaki pan taki kram. Przecież wszyscy wiedzą, że I sekretarz KC PZPR-pis to \"tańczący z kotami\".

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0