czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bunt w Rzeszowie

Łomża, ul. Kazańska 10

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w Rzeszowie

czasem umiem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w Rzeszowie

Witam, gdzie w Łomży kupię dobrą i w miarę tanią pościel? Macie jakieś doświadczenia z wypełnieniem, bo teraz to pierze, silikony, waty itd... nie mam pojęcia co wybrać i gdzie się udać?
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w Rzeszowie

nie miły/a jesteś chyba że ty mnie zatrudnić, chyba widzisz co się dzieje w Polsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w Rzeszowie

a wniosłem coś:
...może tym darmozjadom w czarnych uniformach nakazać kontrole parkingów?...może dla pani to niewiele,ale jakiś pomysł jest,a wy tylko narzekacie na innych kierowców.a ci przyjezdni to też sąsiedzi?bo jest opcja parkingów tylko dla mieszkańców.no i chyba gdzieś stawiacie te samochody mimo,że nie ma miejsca...hmmm...gratuluję

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w Rzeszowie

koszt jego to ok 25zł, jest baardzo wydajny, moim zdaniem nie warto iść do fryzjerki zdzieraja kasę jak tylko mogą, po dekoloryzacji włosy wcale się tak nie niszczą jak proboja wmowic, mi fryzjerka zaproponowala dekoloryzacje w 3 wizytach po 200zł smiech po prostu, ja dokupilam farbę w kolorze ciemnego blondu i za 50zł mialam jasniutki brązik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w Rzeszowie

moje dziecko ma 5miesięcy i cały czas myślę czy jeszcze poczekać może sam się udrożni:(
zielona biedronko napisz jak ten zabieg przebiegał czy twoje dziecko dostało narkozę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w Rzeszowie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w Rzeszowie

Pewnie się goni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w Rzeszowie

oto "fakty":Ruskie zestrzelili samolot działem na antymaterię:),w Polsce regularnie ląduje UFO:),w byłych PGR-ach siedzi tysiące Talibów:),a Elvis żyje(widziano jak kupuje swoją płytę w Media Markt).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w Rzeszowie

piesek sie znalazl, dziekuje za pomoc w znalezieniu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w Rzeszowie

a adres do tego fryzjera na wojska polskiego na bawełnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org