sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
owsik tegoroczny

Jestem - a ocieplali Tobie jakos ostatnio blok.? Tak sie dzieje po zrobieniu elewacji, wilgoc i takie sprawy musza przejsc nie ma opcji.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: owsik tegoroczny

Byłam dzisiaj w Pikoterii, zdecydowanie polecam, miejsce niesamowicie klimatyczne, Pani obsługująca bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. Próbowałam herbatkę i kawę, jestem pod pozytywnym wrażeniem, oby więcej takich miejsc :)). Jeśli chodzi o mnie będę stałą klientką :))


+++++++++++++++
Szczepienia okaleczają i mordują!
.....
paplak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: owsik tegoroczny

Możesz sprecyzować - szukasz danych na temat walk na Podlasiu, czy może na Ziemi Łomżyńskiej, na przykład o bitwach o Wiznę, Zambrów, pod Andrzejewem itd?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: owsik tegoroczny

Takie pytania nie powinny padać na rozmowach kwalifikacyjnych. Jest to na pewno pytanie nieetyczne. Mnie na każdej rozmowie pytali, czy planuję zajść w ciąże. odpowiadałam, że nie, bo wtedy nie planowałam, a po roku zaszłam w ciąże. Tak więc tak na prawdę te pytania nic nie wnoszą. A po drugie, tak jak w Twoim przypadku, są po prostu niezręczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: owsik tegoroczny

: xolomzyniankaox wymieniac zespołów można dużo ale forum to nie jest dobre miejsce a z łomzy i okolic fajnych i dobrych zespołów znam ko 15

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: owsik tegoroczny

Wojska Polskiego przed kościołem i sklepem po tej samej stronie jadąc od miasta i najlepiej się umawiać .Kilka razy byłam i akurat strzyżono pieska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: owsik tegoroczny

Na Wojska polskiego na bawełnie w domu strzyże pani monika. cena ok 10 zł.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: owsik tegoroczny

Nie, to jednak nie książka a artykuł. Ale szukam nadal ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: owsik tegoroczny

PKS jeśli wprowadzi to będzie jeden z lepszych w regionie ale lepiej było na zasadzie karty zbliżeniowej czyli na takiej zasadzie jak jest u nas w Ostrołęce PKS Mobilis kartę się zbliża do bileterki czyli urządzenia drukującego bilet a zakup w Łomży można by zrobić przez stronę podając nr karty a karta to mogła by zostać wykorzystana MPK a nawet wspólny bilet MZK PKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: owsik tegoroczny

Mam zielononóżki i mogę sprzedać jaja po 1zł ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: owsik tegoroczny

wygodniej płacić kontrolerom na miejscu.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: owsik tegoroczny

jakiś numer kontaktowy bym mogla prosić,lub jaki email?
No i dokladniejszy adres.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: owsik tegoroczny

Wielkie dzięki kolego, masz u mnie browarka! Zaraz zabieram się za czytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: owsik tegoroczny

http://www.ir-gra-pasmanteria.pl/

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: owsik tegoroczny

to "wskakuj " w neta i szukaj razem ze mna!!!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org