czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

A kto Ci broni iść w ich ślady? weź się k. za łopate i sam pokaż jak to się robi a nie tylko napinać się na forum. Jeśli dobrze przeczytałeś temat to jest tam napisane o śliskiej nawierzchni a nie o rolnictwie i dopłatach. Sądząc po twym wpisie jesteś jestem małym zasmrodziałym pajacem który wyrwał się z Tej wsi i jej teraz nienawidzi jak hitler swych braci żydów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

Organizatorzy wydali zimne jedzenie?
Organizatorzy nie potrafia zrobic porzadnego kotleta?
Organizatorzy wydali frytki flaki ?
Organizatorzy zrobili surowke, ktorej sie zjesc nie dalo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

Mysle ze ma i nie ma. Mysle ze to zalezy od kategorii pracy, pracodawcy itd. Wiekszosc pracodawcow patrzy na to czy ma sie dzieci (tak mi sie zdaje). Wiadomo ze pracodawca dajac komus prace wymagada od niego zeby byl dyspozycyjny, a wiadomo ze czasem wyjdzie sytuacja w ktorej jest sie pod sciana i nie wiadomo co zrobic hehe.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

Albo się pracuje albo się udaje że się pracuje :)

Zdecydujcie sie na to co chcecie robić :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

BRAWO Darek1638 ... a drogi mają być oczyszczone ze śniegu i śliskości niezależnie od tego dokąd prowadzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

A to jest chyba najlepsza rada na blondynki:)

http://www.youtube.com/watch?v=yzeEb9MfhT4





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

Spokojnie chłopcze - nie oburzaj się tak. Rozumiem Cię, w końcu zapłaciłeś za to ( w sumie rodzice) i oczekiwałeś na porządny catering, ale... niestety. Przed organizowaniem trzeba sprawdzić renomę firmy, opinie jakie panują na jej temat wśród osób które korzystały z jej usług. Ktoś w końcu musiał wybrać ten catering, sam się nie pojawił :) Wiec organizatorzy kierowali się: albo ceną, znajomościami, dobrą opinią innych, lub w ogóle niczym i wzieli w ciemno. Możliwe, że to znajomy znajomych organizatorów i z polecenia wyszła taka heca. Nie wiem, nie znam sytuacji. Może to była jednorazowa wpadka, albo ten catering jest marnej jakości od zawsze. Ale w sumie porządny catering nie pozwoli sobie na takie wpadki które psują im renomę. Mogłoby sie zdarzyć jakieś niedopatrzenie w jednej potrawie aaa nie zaniedbanie po całości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

toć poczekaj z tą wykrywką do wiosny.a tak to z każdej strony Łomży polataj po obrzeżach,jak nie potyczki to roszady oddziałów





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

a jam ciekaw czy fakturę,bądź paragon wystawili.podejrzewam,iż US nie dostał zeta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

Teraz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

legendy edziu,a dowodów na to brak.wiadomo,lubimy wierzyć w bohaterów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

http://www.youtube.com/watch?v=O06aFMuUxfA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

nie mam teorie spiskowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

Gabrysia urodziła się w marcu 2012 roku w Łomży. Jest wesołą, ruchliwą i zawsze uśmiechniętą dziewczynką.
Gabrysia lubi zabawy i poznawanie otaczającego jej świata.
Stwierdzono u niej rzadki zespół genetyczny Dandy – Walker w wieku 7 m-cy.Gabrysia jeszcze nie siedzi, ani nie chodzi. Jest pod stałą opieką okulisty, neurologa, audiologa i rehabilitanta.
Prosimy z całego serca o wsparcie dla naszej córeczki przekazując 1% podatku na jej leczenie i rehabilitację.
KRS FUNDACJI 0000277339 - (PIT)
Cel szczegółowy 1% - (PIT) - Gabriela Kozłowska
Za każdą pomoc dziękujemy.
Wszelkie informacje o fundacji znajdują sie na stronie : http://dandy-walker.org.pl/


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=532825950078655&set=a.449613091733275.117807.100000537633605&type=1&theater

W tym roku 1% przekażę na leczenie Gabrysi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

siema mam pytanie, czy jak chce sie zalozyc staly aparat na zeby na tylko na gorna szczeke, to trzeba miec wszystkie zeby zdrowe na obu szczekach czy tylko ta na ktorej bedziemy nosic aparat? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

Jeśli chcesz założyć na górny łuk to musisz mieć wyleczone zęby właśnie górnego łuku. Jak leczenie kanałowe to ortodonta nie będzie chciał założyć aparatu od razu po takim leczeniu - przynajmniej tak było u mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

Jeżeli chcesz to mogę Ci narysować co chcesz pisz na @ - praca_projekty@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

Witam, czy ktoś z was wie, w jakich godzinach pobierają krew w szpitalu do zbadania? Coś mi się tak kojarzy ze do godz 9 z rana, a może jednak nie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org