piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
PiSlamski terror znowu zabił...

a ja jestem bardzo wdzięczna za wiadomości które zdobyłam w szkole rodzenia u Pani Jagody. dzięki temu na porodówce w czasie samego porodu spędziłam tylko 3 godziny a nie 12. Wiedziałam co mogę, jakie mam prawa a jakie obowiązki. A podejście położnych do pań po szkole rodzenia jest zdecydowanie lepsze i sam poród przebiega łatwiej sprawniej i spokojniej bo rodząca jest przygotowana psychicznie na każdy etap, wie co ją czeka. A i co ważne można obejrzeć porodówkę przed porodem aby potem w panice nie szukać, nie denerwować sie. Osobiście skorzystałam ze szkoły rodzenia przy obojgu dzieci :) mąż nie jest obowiązkowy na zajęciach choć dobrze jak jest.

a poza tym warto zapoznać sie z najnowszą ustawą odnoście standaryzacji opieki okołoporodowej-tu link do całego rozporządzenia. http://www.mz.gov.pl/wwwmz/index?mr=q491&ms=383&ml=pl&mi=383&mx=0&mt=&my=734&ma=016069

i na porodówce upominać sie o swoje bo teraz położna nie ma na przykład prawa zaraz po porodzie zabierać malucha na ważenie itp jeśli nie ma zagrożenia życie i zdrowia-mama ma prawo do 2godzinnego kontaktu skóra do skóry. A to najwspanialszy moment całego porodu :)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 PiSlamski terror znowu zabił...   
paplik 26-01-22 09:33 
 Re: PiSlamski terror znowu zabił...   
aparat 26-01-22 09:37 
 Re: PiSlamski terror znowu zabił...   
paplik 26-01-22 09:46 
 Re: PiSlamski terror znowu zabił...   
aparat 26-01-22 09:54 
 Re: PiSlamski terror znowu zabił...   
anty pislamista 26-01-22 10:03 
 Re: PiSlamski terror znowu zabił...   
follow me 26-01-22 10:41 
 Re: PiSlamski terror znowu zabił...   
atbis 26-01-22 12:12 
 Re: PiSlamski terror znowu zabił...   
aparat 26-01-22 12:17 
 Re: PiSlamski terror znowu zabił...   
paplik 26-01-22 12:46 
 Re: PiSlamski terror znowu zabił...   
aparat 26-01-22 12:55 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org