czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdyby Tusk rządził, jaki byłby cud?

Ona te dziecko zadusiła poduszką tak gwoli ścisłości ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby Tusk rządził, jaki byłby cud?

Czyli tak jak myślałem, jesteś tylko kolejnym tępym trollem, odsyłam do tematu niżej.

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=570296&t=570296

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby Tusk rządził, jaki byłby cud?

Gdzie w lomzy kupie e-papierosa(calego) z calym zestawem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby Tusk rządził, jaki byłby cud?

Ja lubię te małe sierściuchy, miałem kiedyś na wsi to Predator się nazywał, łapał myszy jedna za drugą, czasem nawet jakieś wróble i inne ptaki upolował sobie, ech stare, dobre czasy, jakbym nie miał psa to bym wziął do bloku. Ale wrzuć fotki to popytam znajomych czy by nie chcieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby Tusk rządził, jaki byłby cud?

jak go nie karmiłaś to uganiał się za zwierzętami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby Tusk rządził, jaki byłby cud?

hahahaha Edwardzik to już u nas tytoniu się nie uprawia?
ty to jesteś kolejnym e-idiotą forumowym

skąd czerpiesz takie < mądrości życiowe ?.>

bo jak czytałem twoje wcześniejsze posty, to boki zrywam ze śmiechu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby Tusk rządził, jaki byłby cud?

szkoda ze na tym forum nie mozna zadac pytania i dostac normalna nie-moralizujaca, nie-obrazajaco-przezywajaca odpowiedz... nie lepiej Wam dyskutowac o historii/skutkach palenia na priv? bo to co piszecie niezbyt jest zwiazane z pytaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby Tusk rządził, jaki byłby cud?

czarny kingston- zgadza sie ale nie 16

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby Tusk rządził, jaki byłby cud?

Ale ten gościu śpiewa o piwie łomża a nie o łomży :)

Ehhh wy in teligenci :)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby Tusk rządził, jaki byłby cud?

posejdon ty umiesz czytac czy tego w ohp ciebie nie nauczyli czy ja napisalem td czy tdi a co to za warsztat ze wy na 4lomza siedzicie widac ze duzo pracy macie no wkoncu posejdon najlepszy magik w lomzy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby Tusk rządził, jaki byłby cud?

...tak - odbywają się zajęcia u P. Jagody... przeważnie w piątki koło 16 ale nie co tydzień...
...dla zainteresowanych - na dole telefon kontaktowy...

http://www.krzyz.lomza.pl/index.php/nasza-parafia/278-szkoa-rodzenia-dla-mamy-i-taty.html

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdyby Tusk rządził, jaki byłby cud?

witam, poszukuję sukni ślubnej. przesłam wszystkie salony w łomży i najladniejszą sukienkę znalazłam w salonie Panna Młoda na ul Dlga, jednak po przeczytaniu różnych opinii na forum obawiam się czy mozna zaufać temu salonowi, oby nie było niespodzianek i nie przyjemnych sytuacji. możecie mi cos doradzić, ktoś może korzystał z usług tego salony. opinie są z 2008 roku może teraz uległo cos zmianie. proszę o pomoc i jakies opinie na temat tego salonu pozdrawiam





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org