piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ot ironia losu.Pielęgniarka była zagorzałą przeciwniczką szczepień. Zmarła na COVID

Wyślij zapytanie do hexagonred.pl oni ostatnio robili kilka bardziej zaawansowanych stron z zarządzaniem zamówieniami, obsługą logistyki, i innymi dość specjalistycznymi rzeczami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ot ironia losu.Pielęgniarka była zagorzałą przeciwniczką szczepień. Zmarła na COVID

musisz szybko wypłacić w gotówce bo niedługo z bankomatu będą prowizje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ot ironia losu.Pielęgniarka była zagorzałą przeciwniczką szczepień. Zmarła na COVID

Przeprowadzona na VideoLomza.blox.pl sonda jednoznacznie wskazuje, że mieszkańcy Łomży chcą Dworną jeździć jak jeszcze niedawno z górki (61%). Opcję "pod górę" wybrało jedynie 17%, zaś ruch dwukierunkowy 21%. http://videolomza.blox.pl/2013/01/Spor-o-ulice-Dworna.html Może to w jakiś sposób przemówi do jaśnie wielmożnego prezydenta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ot ironia losu.Pielęgniarka była zagorzałą przeciwniczką szczepień. Zmarła na COVID

najlepiej z buta pop...ać , wszystkim dogodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ot ironia losu.Pielęgniarka była zagorzałą przeciwniczką szczepień. Zmarła na COVID

moncia jakas ty blyskotliwa

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ot ironia losu.Pielęgniarka była zagorzałą przeciwniczką szczepień. Zmarła na COVID

A nie mówiłem że jesteś idiotą ;] Jaki Endriu? Toż ja Edek z krwi i kości ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ot ironia losu.Pielęgniarka była zagorzałą przeciwniczką szczepień. Zmarła na COVID

a kto to zezowaty, posrańcu sam się ośmieszasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ot ironia losu.Pielęgniarka była zagorzałą przeciwniczką szczepień. Zmarła na COVID

Znalazłem :
Okazuje się, że elektroniczne papierosy, które miały stać się bezpieczną alternatywą dla tradycyjnego palenia tytoniu, nie są obojętne dla zdrowia. Naukowcy alarmują, że palenie e-papierosów prowadzi do uszkodzenia płuc oraz utrudnia wnikanie tlenu do krwi.

xDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ot ironia losu.Pielęgniarka była zagorzałą przeciwniczką szczepień. Zmarła na COVID

kto powiedzial ze e-papierosy sa dla palaczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org