czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wiadomo, co było przyczyną awarii \"Czajki\". Jest wynik ekspertyzy

kolejne ambergold? ;)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomo, co było przyczyną awarii \\\"Czajki\\\". Jest wynik ekspertyzy

prywatnie to chyba nikt sie za to nie zlapie ( chociaz fajny temat na inzynierke z informatyki ) popytaj moze w speedzie albo w wypromuj ? ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomo, co było przyczyną awarii \\\"Czajki\\\". Jest wynik ekspertyzy

ona profilu raczej nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomo, co było przyczyną awarii \\\"Czajki\\\". Jest wynik ekspertyzy

666? w mailu. Będziesz z wyznawcami szatana uczyć się matmy 6+6+6 ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomo, co było przyczyną awarii \\\"Czajki\\\". Jest wynik ekspertyzy

Wszystko zostało wyjaśnione w tym temacie ,że Łomża położona jest na Mazowszu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomo, co było przyczyną awarii \\\"Czajki\\\". Jest wynik ekspertyzy

Tak jak w temacie . Wie ktoś może jak teraz wygląda sytuacja ? Ile czasu od zdanego egzaminu trzeba czekać na odbiór dokumentu ? Ewentalnie jakie są konsekwencje za prowadzenie samochodu bezodebranego prawka? Instruktor mi mówił że niby tylko 50zł za brak dokumetu ale czy to prawda ? Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi .


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomo, co było przyczyną awarii \\\"Czajki\\\". Jest wynik ekspertyzy

City pizza też ściągnęła menu z Diavolo , ale tylko wybrane no ale w pacino to chyba wszystkie .zawsze tak było , ze naśladuje się najlepszych i chyba tak jest , ale w tak prostacki sposob? Ktos jest strasznie leniwy i malo inteligientny zeby tak malpowac.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomo, co było przyczyną awarii \\\"Czajki\\\". Jest wynik ekspertyzy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomo, co było przyczyną awarii \\\"Czajki\\\". Jest wynik ekspertyzy

To ja tak podsumowując wypowiedź pierwszego pana, odpowiem tylko na pierwsze pytanie w pierwszym akapicie. Jednym słowem.
Osoby te są w czarnej d*pie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomo, co było przyczyną awarii \\\"Czajki\\\". Jest wynik ekspertyzy

ja mu płace całkiem nieźle.na godzine to chyba ze trzy razy tyle,ale z metra czy też na metry coś koło tego wyjdzie

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomo, co było przyczyną awarii \\\"Czajki\\\". Jest wynik ekspertyzy

a postawisz kiebaba?lub picce?nie śmiem wspomnieć o ankoholu,bo przecież młode w beciku spoczywa

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomo, co było przyczyną awarii \\\"Czajki\\\". Jest wynik ekspertyzy

ha ha ha ha ha ha ha ale się uśmiałem.....
Czy wież że TD A TDI TO KOLOSALNA różnica? TD to zwykły dizel, jego elektryka to świece żarowe i do pompy wtryskowej podłączony elektrozaworek ,a tdi już ma komputer, przepływomiesz, pompa wtryskowa ma potecjometr, tu już komp steruje dawką paliwa do zassanego powietrza i nie mów mi tu że TDI to zwykły dizel :D a turbina o zmiennej geometri łopatek w zwykłym dizlu? no chłopie można sie ze srać ze śmiechu...... .a i od kiedy pompa ma łopatki o zmiennej geometri? jaja mam tu w zakładzie, każdy sie śmieje, nie mogą pracować przez ciebie bo ich mięśnie brzucha bolą ze śmiechu,ty wogóle nie masz pojęćia jak pompa działa a jak turbo i pamiętaj żę czip można podłączyć do każdego TDI nigdy do TD w td na pompie jest regulacja dawki paliwa ..... a pompowtryski i zmienna geometria łopatek turbo to już bardzo nowoczesne konstrukcje i nie gadaj żę czip nie daje takiej mocy własnie daje z 90 KM można mieć nawet 130 KM !! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomo, co było przyczyną awarii \\\"Czajki\\\". Jest wynik ekspertyzy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomo, co było przyczyną awarii \\\"Czajki\\\". Jest wynik ekspertyzy

to nie prowokacja tylko licze na celne podpowiedzi wydatkowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org