czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ponad tysiąc prac naukowych o skutkach ubocznych „szczepionek”

Mi się wydaję że Paccino i Diavolo ze sobą współpracują i mają tam jakąś swoja umowę :) Słyszalem o tym z zaufanego źródła jeszcze jak Paccino było tylko w Zambrowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad tysiąc prac naukowych o skutkach ubocznych „szczepionek”

Edzia4085 a o ktorym liderze konkretnie piszesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad tysiąc prac naukowych o skutkach ubocznych „szczepionek”

Za to mnie się zdaje, że konkurencja aż się skręca, bo Paccino nieźle sobie radzi na rynku....a co do menu to radzę zapoznać się z menu City Pizza. Poza tym sądząc po ilości ulotek, które są właściwie wszędzie, to chyba nie muszą się posilać darmową reklamą. Pozdrawiam wszystkich, którzy nie radzą sobie z konkurencją-dla nich każda będzie nieuczciwa:-). I pamiętajcie, że negatywne komentarze także wzbudzają ciekawość i jeszcze ktoś przyjdzie i spróbuje...i może mu jednak posmakuje??:-)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad tysiąc prac naukowych o skutkach ubocznych „szczepionek”

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad tysiąc prac naukowych o skutkach ubocznych „szczepionek”

Kebab to najlepszy ten Egipt , a pizzeria to najcieńsze ciasto chyba jest w starym Diavolo lub na grubszym ciscie w czterech porach roku ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad tysiąc prac naukowych o skutkach ubocznych „szczepionek”

Polecam Doktora Pijagina .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad tysiąc prac naukowych o skutkach ubocznych „szczepionek”

Boże... Jak wy dostajecie to prawo jazdy? :> Patrz tu https://www.kierowca.pwpw.pl/


Tylko nikogo nie zabij na drodze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad tysiąc prac naukowych o skutkach ubocznych „szczepionek”

Nie będę się zniżał do poziomu Marudy i jemu podobnych przydupasów tak jak on w każdym moim temacie tylko zapodam konkret i na temat, zamiast robić gównoburzę o nic, trzymajcie fajny kawałek z dobrymi efektami wizualnymi. Peace.

http://www.youtube.com/watch?v=IQXGa6N10Nk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad tysiąc prac naukowych o skutkach ubocznych „szczepionek”

To w sumie takie pierd*lenie się z pierwiastkami i potęgami tylko inaczej zapisane, napisz mi na maila, a na pewno dam znać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad tysiąc prac naukowych o skutkach ubocznych „szczepionek”

poczekaj aż odbierzesz
po 2 witamy w swiecie piratów drogowych i kup album na zdjęcie z "fotoradarów mających na celu zwiększać bezpieczeństwo, a nie zarabiać" (D.Tusk) tylko ja wyczuwam w tym jakiś sarkazm ? :)

a więc szerokości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad tysiąc prac naukowych o skutkach ubocznych „szczepionek”

Na stronie podanej powyżej nie ma mnie, na internecie jest dużo negatywnych opini o vet stronie także nie u każdego się sprawdza. Może ktoś fachowo odpowie na temat jazdy bez odbioru dokumentu ? Bo sytuacja zmusza mnie żebym to uczynił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad tysiąc prac naukowych o skutkach ubocznych „szczepionek”

To chyba poza tym to ci pozostaje Szelment Suwałki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad tysiąc prac naukowych o skutkach ubocznych „szczepionek”

pizza to tylko z zamrażalnika!a kiebabów nie jedzta!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org