wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czyżby wiedziała więcej?

To w Jedwabnym też mają 4....pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby wiedziała więcej?

No właśnie, jak już jesteśmy w temacie, to która sąsiadka cieczkę miała?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby wiedziała więcej?

A 24 cm to chciałabyś chociaż na oczy zobaczyć,bo w ręku pewnie trzymasz marne 12 cm:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby wiedziała więcej?

To gratulacje. A córeczkę już zrobiłaś?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby wiedziała więcej?

kto udzieli korepetycji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby wiedziała więcej?

http://allegro.pl/show_item.php?item=2961226648

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby wiedziała więcej?

Poza łomżą to podanie z zapytaniem do sołtysa i przyjdzie odpowiedz z urzędu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby wiedziała więcej?

http://www.google.pl/search?q=%C5%82%C3%B3%C5%BCeczko+turystyczne+quatro+lulu+2&aq=0&oq=%C5%82%C3%B3%C5%BCeczko+turystyczne+Quatro&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby wiedziała więcej?

czytaj ze zrozumieniem i najpierw zaznaczyłem że z Twoich wypowiedzi wynika że nie masz o niczym pojęcia więc lepiej żebyś nikomu nie doradzał ... nie mam zamiaru dochodzić bo Ty się już sprzedałeś jaki Ty FACHOWIEC... haha i nie brnij w tą samozwańczą fachowość w tej kwestii bo co najwyżej to Ty może dobrze wiesz jak koło zmienić w .... rowerze...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby wiedziała więcej?

realizowanie materiału . miedzy innymi przygotowanie do egzaminu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby wiedziała więcej?

a t u jak zwykle

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby wiedziała więcej?

...hahaha psycha siadła i już sam wątpisz w siebie co??? ja oceniam Cię po Twych wypowiedziach, które daleko odbiegają od "porządnej" wiedzy na temat motoryzacji, a tym bardziej moim zdaniem skoro jest się mechanikiem to powinno się zauważyć, że największa ilość aut procentowo w Polsce jest z koncernu Vw, a co za tym idzie dużo tych pojazdów trafia do warsztatów więc DOŚWIADCZONY mechanik powinien posiadać co najmniej minimalną wiedzę na temat tego koncernu(w przeciwieństwie do Ciebie), że większość podzespołów powtarza się w 4 markach tego koncernu. Co za tym idzie (wziąłbyś chociaż na logikę) skoro nie masz o tym pojęcia, że skoro dany producent części schrzanił np. TURBOSPRĘŻARKĘ, CZY PRZEPŁYWOMIERZ (dla Twej wiedzy nazywa się to miernik masy powietrza) - to te turbosprężarki ,czy przepływomierze będą psuły się w Skodzie, VW, Audi i Seacie, gdzie są montowane w takich samych silnikach. Swoją drogą skoro Skoda jest taka tandetna to dlaczego w Polsce jest w czołówce najlepiej sprzedawanych aut od wielu lat???? ...a także poszczególne modele ( m.in. octavia) należą w przeciwieństwie do tego co Ty piszesz do najmniej awaryjnych aut - i to są opinie publikowane przez najważniejsze pisma motoryzacyjne w Polsce...ale na pewno Ty jesteś najlepszym FACHOWCEM więc co tam opinie prawdziwych fachowców....:)...a i nie są to Tylko opinie wydawane przez dziennikarzy, ale przez większość mechaników...no z Twoim wyjątkiem :) POZDRAWIAM





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby wiedziała więcej?

http://www.youtube.com/watch?v=y0NKD8iDZN8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby wiedziała więcej?

To się pośpieszyłaś:) Pamiętam,że miałaś termin na styczeń..tommi też dobre,sprawdź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby wiedziała więcej?

Proponuję, żeby oprócz linku podawać także wykonawcę i tytuł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby wiedziała więcej?

a ja myślę,że chętny tzn przyjęty jak nie teraz to póżniej bo zapewne rotacja będzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org