piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co tu wybrać za szprycę, kvrvę czy hulajnogę?

przeczytałam do końca i tak naprawdę nie wiem o co piszącym chodzi, w środę ważny był los naszych dzieci - w czwartek było spotkanie, w piątek sprawa została rozwiązana na korzyść dzieciaczków i o co WAM jeszcze biega?
Od 2007 roku posyłam dzieci do tego przedszkola, zawsze chodzą chętnie i z zadowoleniem, lubią Panie Wychowawczynie i z tego co się dzieje na zajęciach też są bardzo zadowolone, starszy syn jest już w szkole i dostał świetnie przygotowanie do I klasy i to JEST NAJWAŻNIEJSZE dla mnie jako dla rodzica.
Jeżeli chcecie prać jakieś brudy bo Wam się coś w zarządzie lub w stowarzyszeniu nie podoba to ruszcie głową - myślenie nie boli i zacznijcie działać - wystarajcie się o budynek do miast (może Wam się uda) i zakładajcie stowarzyszenia, przedszkola, żłobki co Wam się rzewnie podoba - zawsze to jakieś zajęcie niż bezczynne stukanie w klawiaturę!
Pozdrawiam serdecznie
Ewa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tu wybrać za szprycę, kvrvę czy hulajnogę?

Napisałaś to o czym wszyscy wiedzą a boją się powiedzieć głośno....Zgadzam się z Tobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tu wybrać za szprycę, kvrvę czy hulajnogę?

No niestety popieram.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tu wybrać za szprycę, kvrvę czy hulajnogę?

Autor: karolina25 (---.elomza.pl)
Data: 06-01-13 21:27

Imię (nazwa) użytkownika: karolina25
Posty: 366
Imię: dorota


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane


Proboszczowie bez żenady wypowiadają się o kopertach na potrzeby parafii i kościoła a kto da na potrzeby wiernych, którzy niejednokrotnie cierpią z powodu biedy i braku pracy.

Kościół i jego wielebni opłacani są przez państwo i to całkiem nieźle.

Poza tym ofiary na tacę, śluby, pogrzeby i inne ofiary... nieopodatkowane bez żadnej kontroli, nie mówiąc o ogromnych majątkach ziemskich itd.

To się nazywa skromność i pomaganie biednym w myśl przykazań.










Autor: nano (---.elomza.pl)
Data: 06-01-13 16:04

Imię (nazwa) użytkownika: nano
Posty: 17
Imię: Max

Nie rozumie że Polska to był zawsze kraj wielo wyznaniowy jeśli ktoś nie przyjmuje koledy to wróg śmieszne Kazdy ma inne poglady nie każdemu odpowiada wywiad gdzie pracujesz i obcinanie jak mieszkanie wyglada i z jakim logo sa klucze od auta Koleda zawsze byla zbieraniem daniny w miescie już delikatniej Księza podchodza ale na wsi Ksiedza trzeba przywieźć i odwieżc a jeszce na koniec msza w remizie i zbieranie na tace poprostu jaja

Max































wez już skończ. Nie chcesz to nie dawaj. A Owsiak to k....wa z czego żyje? Z CZŁOWIEKA!. Ale o nim nie wolno nawet złego słowa powiedzieć, bo będzie to niepoprawne politycznie. Ku...wa ale wy jesteście tendencyjni. ZERO oryginalności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org