piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kim naprawdę był MORDERCA rtm. PILECKIEGO?

lukasooo jestem zainteresowany tym samsungiem, daj jakieś informacje i foto na e-mail: kaliber045@gmail.com.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim naprawdę był MORDERCA rtm. PILECKIEGO?

Jeżeli disco polo jest takim syfem jak mówicie to Weekend i Ona tańczy dla mnie nie było by w czołówce światowego rankingu youtube ;)

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim naprawdę był MORDERCA rtm. PILECKIEGO?

nie podobał sie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim naprawdę był MORDERCA rtm. PILECKIEGO?

zespol Top ale jak dla mnie zamulali strasznie, sama muzyka dla straszych ludzi, dopiero od jakiejs godz 23.00 zaczeli grac troche lepsze disco, ale wyjce niesamowite

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim naprawdę był MORDERCA rtm. PILECKIEGO?

pewnie już dawno ktos przygarnął...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim naprawdę był MORDERCA rtm. PILECKIEGO?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim naprawdę był MORDERCA rtm. PILECKIEGO?

A jak z cena tego zespołu??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim naprawdę był MORDERCA rtm. PILECKIEGO?

Nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim naprawdę był MORDERCA rtm. PILECKIEGO?

a jakiś fajny obrazek do tych zyczeń



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim naprawdę był MORDERCA rtm. PILECKIEGO?

pamietaj tylko ze musza byc na innych partycjach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim naprawdę był MORDERCA rtm. PILECKIEGO?

Andzia C , morda to twoja czy d..a ?

http://cache.msm-images.myspacecdn.com/msm80jpg75/profile01/122/m_60d30cb165744bbcbcec609a1e710c41.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim naprawdę był MORDERCA rtm. PILECKIEGO?

http://kwejk.pl/obrazek/276364/galaretka.html

wiersz...???hmmm

wiersz: Wiersz (także: mowa wiązana, oratio vincta) – sposób organizacji tekstu, polegający na powtarzaniu się w nim odcinków o takich samych właściwościach strukturalnych; przeciwieństwo prozy; utwór o swoistej językowej kompozycji, w której wers (linijka wiersza wyodrębniona intonacyjnie i graficznie) pełni funkcję wierszotwórczą, wykorzystuje środki stylistyczne w funkcji poetyckiej, impresywnej lub ekspresywnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim naprawdę był MORDERCA rtm. PILECKIEGO?

zezowate szczęscie ee pedale wkleja kopiuj dziwko toć ***** dupe nastawiłeś żeby mój adres zdobyć męska zgłoś się do prokuratora i malegoweś za rączkę zobaczycie pedały internetowe :))))



EEEEEEEEEE KURWY Z KONARZYC I Z ŁOMZY CZEKAM NA WEZWANIE DO SADU PESALY KURWY SPRZEDAJNE NIC NIE ZROBICIE BO CIOTY BOICIE SIE WLASNEGO CIENIA KURWY 50 letnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim naprawdę był MORDERCA rtm. PILECKIEGO?

jak Masz tv przystosowany do odbioru tv naziemnej,Podłącz antenę i z bani 15 kanałów cyfr. i polsat i tvp2 analogowo jeszcze będzie,jak nie pociągnie na zwykłej antenie Kup odpowiednią do naziemnej tv.
nie ma za co

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org