sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamiści tolerują Unię dopóki...

Malachit- ok postawię Cię w takiej sytuacji.

Jesteś na meczu załóżmy Polska-Rosja i po meczu podchodzi do Ciebie rusek i mówi Ci prosto w twarz.
(Wasz kraj kiepsko gra i w ogóle reprezentuje gównianą piłkę nożną)
oczywiście rusek powiedział to bardziej dosadnie i użył bardziej wulgarnych słów na końcu rzucając do Ciebie polszaja sabako.

Masz dwa wyjścia, zachować się bez honoru jak śmieć i ostatnia sierota i odejść. Zostać wyśmianym potem przez swoich kumpli, którzy poszli mu wpier*olić.
Lub jak patriota spuścić wpier*ol ruskowi. Oczywiście wtedy za przejaw postawy patriotycznej zostaniesz uznany przez rząd za "kibola".
Co wybierzesz?

Była kiedyś taka pewna patriotyczna pieśń, nie wiem czy ją słyszałeś drogi dzieciaczku, w której były słowa.

"Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz ni dzieci nam germanił"

Ta piosenka nazywa się Rota i jest patriotyczna, tyczy się tak samo kacapów jak i niemców. Co więcej, Hitler kilka dekad temu pragnął stworzyć idealne państwo dla Niemców, więc czemu teraz MY POLACY, nie mielibyśmy przyjąć postawy nacjonalistyczno-patriotycznej i nie stworzyć POLSKI DLA POLAKÓW wolnej od lewaków i żydów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści tolerują Unię dopóki...

kupiłem takowe urządzenie lecz niestety do mojej neostradki nie pasuje może ktoś z was posiada jakiegoś innego d-linka który działałby z neostradą i miałby wifi chętnie się zamienię .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści tolerują Unię dopóki...

za dużo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści tolerują Unię dopóki...

Edward18
Przecież to ten koniociąg AndyC i jak wyżej wymieniłem :):)

Sie znowu menda przypałętała :)
Pewnie mu admin kolejny nick zablokował że sobie rzepichy przywłaszczył :)

Czy ta menda honory i wstydu za grosz niema???

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści tolerują Unię dopóki...

jedno co w końcu w naszym szpitalu zostało dobrze zorganizowane to wlasnie funkcjonowanie labolatorium analitycznego gdzie można o każdej godzinie doby przyjśc i odpłatnie szybko wykonac praktycznie wszystkie istotne badania. Oczywiście trzeba za to zapłacić. Może takiej formy dziłanai doczekamy sie w końcu w przypadku zdjęć RTG oraz pracowni USG czy rezonansu czy tomografi wszak to są dodatkowe pieniądze dla szpitala.





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org