piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dramatyczne skutki wyjścia z Unii

Na Jasnej Górze też są heretycy? Nie masz się do czego przyczepić? Wszędzie tylko widzisz herezje? Załóż swój własny reformowany Kościół i przestań pitolić te swoje farmazony, wklejając te same treści w każdy możliwy temat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dramatyczne skutki wyjścia z Unii

stare i smierdzi not funny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dramatyczne skutki wyjścia z Unii

W odniesieniu jak wyżej

Autor: cziki (---.free.aero2.net.pl)
Data: 25-12-12 23:28
cytat

Na Jasnej Górze też są heretycy? Nie masz się do czego przyczepić? Wszędzie tylko widzisz herezje? Załóż swój własny reformowany Kościół i przestań pitolić te swoje farmazony, wklejając te same treści w każdy możliwy temat...

koniec cytatu.

taa..

Coś w tym jest ...
to Prawda a raczej nadmierny religijny fałsz który pokazuje niedostatek religijnej Prady - Tej Prawdy jakiej Jezus Daje Świadectwo przed religijnym narodem czytam w Kościele


wy nie znacie uczciwej pokory i autentycznej auto krytyki - ...

... po cóż zatem Wam spowiedź czytam rozgrzeszenie skoro nie potraficie prawdziwie przyznać się do religijnych patologi tak samo jak do grzechów przeciw Duchowi Świętemu tocząc życie według usankcjonowanego grzechu śmiertelnego w którym wasze religijne patologie obłudnie się rozmnażają. W ten sposób Wasz religijny cynizm i powstaje wasz religijny Kościół który podobnie jak żydowski wkvrwiał Jezusa.

Twój Parafialny kościół zdominowany fałszem obłudą hipokryzją Kościół zbudowany na fundamencie społecznym zakłamania parafialnego
"To nie jest mój Kościół"

I tu powtórzę za twoim Papierzem Benedyktem XVI

"Mogę zrozumieć jeśli ktoś mówi: "To nie jest (już) mój Kościół""
Dlaczego ? I co dalej ?

Jeśli Twój Papież się nad tym zastanawiał odnajdując dla tych słów pełne zrozumienie
to parafialni przydupnicy Ks. Proboszczów - mgr dr kanoników gorliwszych od papieża powinni czynić podobnie z jeszcze większą mocą zamiast spędzać pod kościołek bydło i robić z Kościoła trzodę hurtowo czyniąc w świątyni religijny arcy kapłański porządek - obrządek który Jezus zachęcał totalnie burzyć - niszczyć.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dramatyczne skutki wyjścia z Unii

W schronisku nie przyjmą psa jeśli go przywieziesz. Musisz go zgłosić do Urzędu Miasta (pies musi przebywać na terenie Łomży), a oni przyślą ludzi ze schronu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org