sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PIS będzie rządził do czasu gdy w Polsce będzie druga Grecja albo drugi Sierpień 80

Nie?

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIS będzie rządził do czasu gdy w Polsce będzie druga Grecja albo drugi Sierpień 80

Ta którą kiedyś puszczało Radio Łomża :
Wesołych Świąt


http://superlomza.pl/Community/Audio.aspx?MediaId=636061

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIS będzie rządził do czasu gdy w Polsce będzie druga Grecja albo drugi Sierpień 80

w odniesieniu do :

Autor: jancykowa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23-12-12 13:14
cytat

"witam.jest moze ktos na tym forum kto pozyczy mi 400zl..."

koniec cytatu



Idź do Caritasu



Ks. Kapłani w Boże narodzenie mają świąteczne promocje a i są na świeżo po obfitej Tacy.

Kiedyś proboszcz na jeden dzień pożyczył mi 500 zł nie było to przyjemne dla mnie i dla niego kiedy postawiłem go pod przysłowiową "żydowską ścianą płaczu" przysłowiowo przypierając Go religijną miłością bliźniego do jego "kościelnego - cmentarnego muru"

Proboszcz znał mnie jeszcze zanim został księdzem nie wiem czy tak jest w twoim przypadku ale spróbuj ...

... w Boże narodzenie nawet parafialne świnie - zwierzęta jak ludzie mówią ludzkim głosem czytam mają ludzkie odruchy.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org