czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
bylejaki znowu odleciał

Ja sobie zamówiłem Race for Galaxy, Rebel ostatnio wydał polską edycję. Się będzie grało.
Jest coraz więcej osób grających, może by faktycznie pomyśleć o jakimś klubie żeby wszyscy mogli się spotykać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bylejaki znowu odleciał

Do Ks. Kapłanów aby się nie pławili we wzajemnym rozgrzeszeniu wzmacniając swoją bezkarną obłudę i religijną próżność

PODAJ DALEJ ...


... i zastanów się

przy opłatku -

choinka opłatek karp i cała reszta "świątecznego spamu" - co to za CURVA(łać) religijna tradycja (?) -

- gdzie w Niej jest miejsce na Świadectwo Prawdy

dopełnione na Golgocie - gdzie jet to Świadectwo Prawdy dla której w Betlejem narodził się Jezus od urodzenia do śmierci ścigany przez przywódców religijnych we własnym religijnym narodzie ?
__________________________________________________________


Może To Słowo usłyszy to Ten kto się przed tym Słowem chowa
I niech to Słowo stanie się Ciałem Bożym tak jak w Ewangelii które trafi tam gdzie powinno tam gdzie jego miejsce do Religijnych Urzędasów z Łomżyńskiej Kurii i dalej na Dwory religijnych "Herodów" z Łomżyńskich Parafii podpierających się swoimi Wikarymi Kapłanami







Piszę Tu do nich na BERDYCZÓW do :
_______________________________________

Ks. Kapłanów Łomżyńskich
Do Religijnych Kanoników i Biskupich przydupników do Parafialnych popleczników obłudników i im podobnych którzy nadal pod przewodnictwem swoich Ojców Duchownych odsyłają Prawdę Bożą razem z Jezusem do szopy do stajenki do żłobu byle dalej od siebie byle nie brać Jej/Jego - Ich do siebie


Przekażcie są obce im słowa Prawdy Bożej które ich Papierzowi kimkolwiek by był nie przejdą przez Jego dostojne wąskie religijne gardło bo najzwyczajniej by się Tą prostą ...

... zwykłą surową PRAWDĄ z a b i ł - u d ł a w i ł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A przecież papież jaki by nie był nie jest samobójca nie to co Judasz.
To przecież religijny Uczony w Piśmie Arcy Kapłan który od surowej prostej zwykłej Prawdy będzie stronił w trosce o własne bogactwo będzie tą najprostszą prostą Prawdę pokrętnie komplikował i niebezinteresownie zmieniał - przetwarzał do swych religijnych potrzeb

______________________________________________________________

LUDZIE !!!!!

Przypomnijcie swoim Kapłanom po co Jezus Przyszedł na świat !!!!!!!!!!!
Przypomnijcie Ks. Kapłanom słowa Jezusa :

"Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat aby dać świadectwo Prawdzie"


Przypomnijcie religijnym próżniakom obłudnym Ks.Kapłanom w zakłamaniu umartwionym na modlitwie - Przypomnijcie Tym religijnym dostojnikom Kościelnym cóż to jest Ta Prawda

Przypomnijcie im podstępnym i bezkarnym religijnym zło czyńcom - Kapłanom religijne Świadectwo dane religijnej Prawdzie które za ich zło dziejską przyczyną Jezus wypił wszystkim znany kielich religijnego cierpienia !!!!!!!


______________________________________________________________




Noszę w sercu Gniew Boży z jakim Jezus powywracał świątynne straganiarstwo

Noszę w sercu Gniew Boży z jakim Jezus pragnął zburzyć zdemoralizowaną świątynię - żydowski kościołek

Na nadchodzące wspomnienie "Świąt" (?) - bo co to za święta?
Bożego Narodzenia
zwracam się do religijnych Świętych Krów owiec i baranów w sutannach które staną w swojej Kościelnej szopce na swojej religijnej pasterce przed piedestałem swojego parafialnego arcy pasterza.

Życzę wam religijne świnie - religijna trzodo aby wasz Kościół był tym czym żłobek i grób Jezusa z którego się - wyrasta czytam wychodzi i nie wraca.

Piszę to bo boli zło którego w Waszym Świńskim Kościele doświadczyłem


Teraz noszę w sercu Gniew Syna Bożego z jakim składam Łomżyńskim Plebanom życzenia aby doświadczyli odrzucenia i cierpienia które towarzyszyło narodzinom Jezusa i przed którym to cierpieniem musiał On w pośpiechu spierdalać ze swojej religijnej wspólnoty.


Życzę Wam Religijna Arcy Kapłańska trzodo żyjąca religijną obłudą pogrążona w religijnej próżności aby Boże Narodzenie było dla was zmartwychwstaniem - narodzeniem się w nowej rzeczywistości w cierpieniu i bólu z jakim Kobieta rodzi nowe czyste - dobre życie.

Życzę wam Łomżyńscy Arcy Kapłani abyście byli w ogniu piekielnym strawieni cierpieniem upokorzeni i odrzuceni jak Jezus. Abyście pozostali zepchnięci na margines społeczny do nie ludzkiego żłobu i na nie ludzki krzyż na którym dokona się wasze zbawienie ...

... od tego religijnego zakłamania w którym żyjecie przesiąknięci do szpiku kości przekonaniem o własnej wyższości owocując takim samym złem jak Herod mordujący Życie Boże tych którzy narodzili się z Jezusem.

Życzę wam aby wasze arcy kapłańskie korony pospadały wam z waszych arcy kapłańskich religijnych głów zanim posypią się wasze głowy popiołem wywalone z pieca piekielnego w którym Diabeł was spali.

Życzę wam Pokory Religijni szmaciarze odziani w Boga te szaty religijne Pokory wam życzę na sposób Ludzki i Boski zanim będzie dla Was za późno
zanim wasz Bóg wykona wyrok jaki zapowiedział w przypowieści o przewrotnych rolnikach i nie pomogą tu Wam żadne biskupy nadające się tylko do dupy.

Lokalni Ks.Kapłani - Kanonicy bałwani - religijni doktoranci ignoranci
Kościelne święte Krowy - religijna trzodo


Życzę wam aby religijne zło które od was Ks. Kapłanów wyszło wróciło do was w całości. Abyście stojąc w pokorze mieli szansę je u siebie naprawić i zniszczyć we własnym zarodku oczyszczając religijne źródło z którego to zło się przez was przelało !!!!!!!!!!



Szanowni Państwo
_____________________

Kto z Was tak naprawdę zna sens wypowiedzi Jezusa :
" ... a Bramy piekielne Go nie przemogą"

Wszyscy od dzieciństwa znacie pokrętnie wpojoną wam pokrętną Kapłańską - religijną interpretację

Kto z Was - ...

... Kto z Was uczciwie powiedziawszy
zna Pismo Św. - Ewangelię Jezusa...

... Ten wie że ...

... Kapłanów nie było przy Bożym Narodzeniu -
Oni Byli przy Herodzie i przy Golgocie ...

... jako niebezinteresowni religijni sprawcy cierpienia i otumanienia ludzi.


Szanowni Państwo
________________


Życzę Państwu aby razem z Bożym Narodzeniem narodziła się - odrodziła się Ta zwykła najprostsza Prawda "Boża" utracona - zatracona - stracona - zabita w Kościele przez niebezinteresownie zakłamanych - fałszywie postępujących na sposób (nie) Ludzki i (nie) Boski kapłanów (nie)naszych przywódców religijnych uzurpujących sobie prawo do boskiego pośrednictwa miedzy człowiekiem i jego stwórcą - stwórcą (protoplastą) Ludzkości kimkolwiek On Jest jeśli jeszcze jest i kimkolwiek by był jeśli już Go przy Was niema.


***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bylejaki znowu odleciał

Fajny temat, cholera, jakby zebrać ekipę to można by się w to pobawić, gdzieś miałem kilka podręczników Mistrza Gry i 2 podręczniki Mistrza Podziemi nawet gdzieś mam jeszcze kostkę d20 i k10.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bylejaki znowu odleciał

Autor: DFX (---.play-internet.pl)
Data: 23-12-12 00:38

Moim zdaniem, taka miejska wigilia to dobra okazja do integracji mieszkańców, i ożywienia tej części miasta.
Szczerze mówiąc takie niczego nie wnoszące wpisy jak tych dwóch panów wyżej są śmieszne. Jesteście tak samo zabawni jak wasz wódz paligłąb.




taa...

Coś w tym jest ...
To Prawda ...

... której należało by się wstydzić ...

Zapewne Biskupi nie mają powodów do wstydu (!)
(?)
ale ludzie sami to ocenią nie są głupi - chyba że są trwale religijnie otumanieni - zaślepieni

Szanowny Przedmówco DFX - cokolwiek to dla Ciebie znaczy

Ot tu taka ciekawostka - jak dla kogo ?
Dla wielu to czarna rozpacz codziennej walki o przetrwanie na wyrodnym Łomie Kościoła.


cytat:

Autor: kobiecyinstynkt (---.lomza.mm.pl)
Data: 22-12-12 21:47


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019399,title,Ponad-1400-samotnych-i-bezdomnych-podzielilo-sie-oplatkiem,wid,15203064,wiadomosc.html?ticaid=1fbfe

Ponad 1400 samotnych i bezdomnych podzieliło się opłatkiem

Życie to nie bajka."

Koniec cytatu


PYTAM ciebie Szanowny Przedmówco DFX - cokolwiek to dla Ciebie znaczy

Skąd tylu samotnych i bezdomnych w Boga tym Kościele którego parafialne ołtarzyki kapią zło tem ?


Komu tak naprawdę zło to potrzebne z Kościele bez Boga w sercu - komu tak naprawdę taki zło dziejski zło czynny cyniczny kościołek potrzebny ?

Komu tak naprawdę bije kościołkowy dzwon wygrywając religijne melodyjki albo komu zegar z kościołkowej wierzy pokazuje godzinę ?

Po co komu tak naprawdę potrzebny ten CURVA(łać) religijny kosztowny ful wypas kiedy ludzie szukają chleba po parafialnych śmietnikach na których czasem umierają jak wyrzutki parafialnego społeczeństwa zgnębieni przez znieczulicę Boga tych ludzi umartwionych na modlitwie.

Czego świadectwem są samobójstwa parafian doprowadzonych do skrajności spowodowane brakiem nadziei kiedy ich proboszczowie organizują koncerty pieśni patriotyczno religijnych na jakieś tak naprawdę nic nie znaczące rocznice

Serce gore jak się z dystansu patrzy na ten obłudą żyjący religijny cynizm Ks. Kapłanów którzy owocują z jednej strony znieczulicą a z drugiej strony Prawem Kalego dbającego o własne dobra kosztem innych ludzi.

Brzydzę się tym ich zakłamanym cynicznym obłudnym Kościołkiem i religią która jest fundamentem tego arcy kapłańskiego - zło czynnego zło dziejskiego procederu czynionego jak zawsze z troski o Świątynne interesy czynione niebezinteresownie przez zakłamanych Ks.Kapłanów w imię Boże i w dobrej Wierze tak samo fałszywie i podstępnie jak religijnie zmanipulowane ukrzyżowanie Jezusa





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bylejaki znowu odleciał

dziękować,a niechajże i Tobie spokojnych





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bylejaki znowu odleciał

nie mam pojęcia, spytaj może ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org