poniedziałek, 15 sierpnia 2022 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chorują całe rodziny osób niezaszczepionych

...patrząc na krzywą epidemiczną w Polsce, wydaje się, że czwarta fala zakażeń będzie długa i płaska. - Chorują całe rodziny osób niezaszczepionych. Wirus trafia na pewne bariery, rozlewa się wolniej, ale się rozlewa. Bez konsekwentnej akcji szczepień ten wirus będzie nam cały czas towarzyszył. Oczywiście on teraz będzie najgroźniejszy dla tych, którzy się przed nim nie zabezpieczyli szczepieniem. Ci jednak w swoich organizmach doprowadzą do kolejnych mutacji. I znów poziom odporności reszty odpowiedzialnych osób być może będzie musiał być wzmacniany...https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,covid-19--choruja-cale-rodziny-osob-niezaszczepionych--lekarz-apeluje,artykul,34477831.htmlWierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS, to proste.

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chorują całe rodziny osób niezaszczepionych

W tym samym artykule który podlinkowałeś jest reklama trzeciej dawki - przypominającej że dwie poprzednie nie zadziałały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chorują całe rodziny osób niezaszczepionych

Krew zaszczypanych nie nadaje się do przetaczania. To trucizna. Mleko matek zakrzepionych nie nadaje się do karmienia - też trucizna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chorują całe rodziny osób niezaszczepionych

Ludzie - nie słuchajta paplaka - nie szczepta się ....


To nie działa .... a wręcz osłabia organizm ....

Dowód? paplak do tej pory nie zaszczepił się ....


.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chorują całe rodziny osób niezaszczepionych

Na początku, powiedział Iversen, wyglądało na to, że szczepionki mogą przynajmniej chronić przed cięższymi objawami. „Ale potem z biegiem czasu … szpitale zaczęły zapełniać się w pełni zaszczepionymi ludźmi” – powiedział Iversen – „i widzieli coraz więcej przypadków wśród w pełni zaszczepionych i coraz więcej z nich stawało się bardzo ciężkie do tego stopnia, że większość ich przypadków w szpitalach i na OIOM-ie oraz umierających to osoby w pełni zaszczepione”.

https://gloria.tv/post/EyiNzBwMRXqw1MSNv11PRFe1N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chorują całe rodziny osób niezaszczepionych

Nie dość że szczepionki nie działają to i można jakąś chorobę dostać w prezencie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chorują całe rodziny osób niezaszczepionych

Plaskoziemcy szczęśliwi, im więcej Polakow zdechnie tym większe szczęście plaskoziemcow. Tylko mały szkopul. Plaskoziemcy też zdychają. Im.szybciej tym lepiej dla Polaków.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chorują całe rodziny osób niezaszczepionych

Tak osiemnaście pokoleń nawet może dziadki, pradziadki, przodkowie od stu lat pod ziemią, noworodki, a nawet zygota może już bardzo ciężko na świrusa zachorować. Tak paplakopodobny, tak...

Te mutacje sprzedawczyku to dobrze wiesz skąd się biorą! A wszelakiej maści sk...ysyny zapłacą prędzej czy później za ową nagonkę!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chorują całe rodziny osób niezaszczepionych

Baba z magla znów położyła na szali autorytet ciotecznego brata swego…..

urbi et orbi !
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chorują całe rodziny osób niezaszczepionych

Zepsuł się Czaruś oj zepsuł... Fiksum dyrdum nastało, wszystkich by wyszczepić chciał, bo skoro On, teście, żona, rodzice to i wszyscy,także ten tego było krótko i po temacie....

A to na poprawę humoru... Mam nadzieję że się otworzy,tylko w takiej wersji podesłał mi przyjaciel🤣

https://m.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2861243640872412&id=100009604120563&d=m

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chorują całe rodziny osób niezaszczepionych

...to ty De.wtka masz jeszcze przyjaciół..?!, chyba twój stary się zaszczepił..?Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS, to proste.

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chorują całe rodziny osób niezaszczepionych

Twoja dewotka nie ma przyjaciół? Ja oczywiście, że mam,ale to płeć żeńska więc przyjaciółki, przyjaciel jest tylko jeden, reszta to koledzy.🤣... No i wszyscy zdrowi, nikt z nich się nie szprycował.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chorują całe rodziny osób niezaszczepionych

Anna Piekarska, żona Jana Piekarskiego, dwie godziny po zaszczepieniu na kowida-19 wyzionęła ducha.

– Co tu teraz robić? – zaczęli się naradzać lekarze ze szpitala w mieście N, którzy Annę Piekarską na śmierć zaszprycowali, a dla pewności położyli ją pod respirator aby zarobić na niej dodatkowo 1000 zł. – Trzeba by zawiadomić męża, ale jakoś tak dyskretnie i dyplomatycznie, aby i Piekarskiego nie wykończyć i paniki wśród chętnych do wyszczepienia nie wywołać. Kasy szkoda! Za każdego zaszprycowanego 60 zł płacą.

Rada w radę postanowiono wysłać do Piekarskiego zastępcę dyrektora szpitala ds. powikłań poszczepiennych dr. Guziaka.

– Pojedź pan, z laski swojej do Piekarskiego i zawiadom go o tym nieszczęściu, tylko tak jak zawsze w takich przypadkach, nie przeraź go pan, żeby przypadkiem i on nie odkitował, innych wystraszy a ja na nowe auto składam! – pouczył Guziaka dyrektor szpitala. – To podobno człowiek chorowity i dwa dni temu szczepiony, przygotuj go pan naprzód, a dopiero potem…

Doktor Guziak włożył czapkę i udał się do miejsca zamieszkania Piekarskiego. Zastał go leżącego na tapczanie i uskarżającego się na dokuczliwy odczyn poszczepienny w postaci porażenia nerwu twarzowego. Jedną dłonią podtrzymywał on policzek pod lewym okiem, który opadał mu ku dołowi, zaś drugą zasłaniał ucho które napuchło mu jak balon.

– Jak się pan czuje? – zagaił doktor Guziak.

– Dobrze, bardzo dobrze panie doktorze, myślałem, że będzie gorzej. Tylko mi ucho spuchło i pół twarzy mi sparaliżowało… Nie jest źle – odpowiedział Piekarski.

– Panie Piekarski – zaczął doktor Guziak siadając na krześle i ocierając pot z czoła. – To dobrze, że się pan tak dobrze czuje, inni takiego jak pan szczęścia nie mieli, pana sąsiad na ten przykład po szczepieniu kitę odwalił, jego małżonka sparaliżowana i zakrzepica się jej wdała .Chyba jej nogę będę zmuszony amputować. Ma pan szczęście. Co tam ucho, czy zwisający policzek, dla wdowca to nie ma znaczenia.

– Jak to dla wdowca? – wytrzeszczył niesparaliżowane oko Piekarski.

– A czy ja powiedziałem dla wdowca? – połapał się Guziak i poczerwieniał. – Nic o żadnym wdowcu nie mówiłem, słuchaj pan uchem a nie brzuchem, usiądę po drugiej stronie i będę mówił do zdrowego ucha. Ależ panu to ucho spuchło, jak balon, zrobię zdjęcie i pokażę kolegom w szpitalu, ciekawy przypadek – robi zdjęcie telefonem. – Czyli czuje się pan dobrze? To i lepiej, bo samemu trudno będzie panu sobie poradzić, zawsze co baba to baba: upierze, ugotuje, usługę seksualną wykona. Tak, bez baby to trochę nieporęcznie, ale przyzwyczai się pan.

– Słuchaj pan, doktorze Guziak – pobladł Piekarski. – Już drugi raz się panu wymknęło. Czyżby moja żona umarła?

– Niby kto umarł? Nikt nie umarł, wręcz przeciwnie, pańska małżonka żyje sobie w najlepsze, tylko, że przepisy takie są, żeby nieboszczyków na sali nie trzymać, tośmy ją już wywieźli do kostnicy. To jest nie do kostnicy, tylko do sali intensywnej terapii. Poleży tam kilka dni i jeszcze będziesz pan z nieboszczką tańcował.

– Czyli ona umarła? Panie Guziak, proszę mnie nie dręczyć. Jest pan jakoś dziwnie podniecony, plącze się pan. A więc umarła? Tak?

– Ale gdzie tam umarła – wybełkotał Guziak. – Jak ty wszystko od razu… A nawet gdyby umarła! Wszyscy umrzemy, więc jej też trzeba umierać. I ty umrzesz i ja.

Niesparaliżowane oko Piekarskiego poczerwieniało i napełniło się łzami.

– O której godzinie? – zapytał cicho.

– O niektórej! Ależ pleciesz! Przecież wcale nie umarła. Kto ci powiedział, że umarła? Po zaszczepieniu to takiego wigoru nabrała, że tańczyć się jej zachciało, aż dyrektor szpitala się dziwował i nawet z nią zatańczył.

– Doktorze, błagam pana, proszę mnie nie oszczędzać. Czyli umarła?

– Z tobą kolego nawet gadać nie można, jak dziecko. A czyż ja ci powiedziałem, że ona ducha oddała? Przecież nie mówiłem tego! Idź do szpitala, sam się przekonaj, żywa jak rybka, dam ci przepustkę do kostnicy, sam się przekonasz. To znaczy nie do kostnicy, tylko na salę intensywnej terapii. Pełna wigoru, jak przed szczepieniem. Ksiądz dał jej ostatnie namaszczenie to i po katolicku ją pan pochowasz.

– Kołujesz mnie pan – powiedział Piekarski szarpiąc drżącą ręka sparaliżowaną twarz zaś drugą zakrywając puchnące ucho. – Umarła… – Piekarski zaniósł się płaczem, roniąc łzy, ale tylko okiem niesparaliżowanym, co bardzo zdumiało doktora. Postanowił poinformować o tym odkryciu dyrektora szpitala.

– Jakby ci tu rzec? – wzruszył ramionami doktor Guziak. – Nie tyle umarła, co jest chwilowo niedysponowana. A zresztą, zamiast płakać, westchnąłbyś lepiej za jej duszę, przeżegnałbyś się. Mało to ludzi po szczepieniach umiera? Tylko tych, co ja zaszprycowałem, to już ponad 100 umarło, a ilu się męczy pokaleczonych, nie zliczysz! Odszkodowanie dostaniesz, kupisz sobie coś ładnego… No nich ci będzie: umarła, ale w ogóle się nie męczyła. Zaszprycowałem ją, a ona od razu wyzionęła ducha. Piękna śmierć. No to ja już sobie pójdę, a ty nie rycz jak dziecko, bo i ty kitę odwalisz, a respirator mamy popsuty. Poczekaj do piątku, mają nam respirator naprawić, to jakiś pożytek z twojej śmierci będzie. 1000 zł piechotą nie chodzi! – Doktor Guziak wychodzi z mieszkania, Piekarski zanosi się histerycznym płaczem…

– Umarła! A tak chciała żyć, nawet dla zdrowotności „wyszczepiła się”.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chorują całe rodziny osób niezaszczepionych

@Admin usuwa moje tematy.
A to oznacza: komuchy rządzą 4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0