piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Plaga komarów

PAWEŁ HELP GSM LEGIONÓW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

U mnie już był. Teściowa przyjechała na święta.. Przyjmę szczere kondolencje na klate

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Boshe, ja sie pytam gdzie kupię a nie opinnie -.-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Na dodatek Boga obraża swoim *** słownictwem wypierdzielaj pedziu!

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Radio wawa które obejmuje zasięgiem woj.Mazowieckie również w Łomży można słychać 90,3FM





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Tak dokładnie, a dziś finał akcji "KIBICE DZIECIOM", w której Patryk, jako kibic patriota też bierze udział :)


http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

No oczywiście że ma certyfikat. Dziś, żeby mieć taki certyfikat trzeba się wykazać cwaniactwem i dać $ to tu to tam.

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

a w poniedzialek normalnie pracują?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

To czekaj dalej aż wrośniesz!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

różni kurierzy różnie pracują w poniedziałek to już raczej tylko rozwożą niż odbierają przesyłki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

http://biznes.onet.pl/czarne-chmury-nad-strazami-miejskimi,18490,5377656,1,news-detal





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Dziś finał akcji, a tak wyglądał finał w zeszłym roku:

http://videolomza.blox.pl/2012/12/Kibice-dzieciom-rok-temu.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

do Holandii paszoł won, a nie w cywilizowanym świecie tubylców wk*rwiać i dzieciom pierdołami w głowach mącić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Dziś (22.12) w siedzibie Grupy Ratowniczej w Centrum Katolickim można jeszcze przekazać rzeczy dla DSM do godz. 12.00.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

nie wiem czemu sie tak uczepiliście straży miejskiej.Zazdrościcie stałej pracy czy jak. Co robią to robią, nikt ich za to nie zamknie. Ci co nawet tak szczekają na tą policje i straż, to składają tam papiery bo szukają takiego punktu zaczepienia by się w życiu nie martwić co włożyc do garnka czy jak splacac dalej kredyt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Niektórzy kurierzy pracują w sobotę i w poniedziałek mają wolne a niektórzy odwrotnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

dziekuje bardzo za odpowiedzi, temat zamkniety, przesylka dotarla .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

W pierwszy dzień świąt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

nie boisz sie w takich rurkach chodzic po ulicy? Jeszcze jakies GIEJE Cie zlapia. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Tak jak w temacie i w jakich cenach są te które możecie zaproponować ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Obrazek z łomżyńskiego empeku.
Na jednym z przystanków siedzą dwie zakonnnice (ok 50-tki), starsza pani (ok 80-tki) i grupa młodzieży szkolnej. Podjeżdża autobus. Pierwsza podbiega jedna z zakonnic, zajmuje miejsce w autobusie, druga wsiada babcia- ale gdy chce usiąść na - jedyne wolne obok zakonnicy miejsce- słyszy "zajęte"!!! Potem obie zakonnice przez kilka przystanków odmawiają siedząc sobie różaniec. Babcia stoi obok - podpierając się laską, wreszcie inna starsza pani - ustępuje miejsca - zakonnice dalej zajęte są modłami!!!
Wiara czyni cuda - modlitwa pomaga.
Tylko gdzie się podziała miłość bliźniego?????
Wesołych świat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

czesc


chce dowiedziec sie czegos na temat dewelopera ktory restaurował kamiennice na rogu wiejska piekna.

ma dosyc tanie mieszkania za metr a pomimo to nie moze ich sprzedac.

czy cos jest z nim nie tak???
kamiennica ladna a mieszkania puste. slyszalem tylko ze straszny z niego dusigrosz. i ze ma w planach administrowac wspolnota.

czy ktos wie o innych budynkach ktore wybudowal lub odremontowal i mieszkaja tam ludzie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

ziom_ka
popieram Cię na 1000%, straż miejska to zwykłe darmozjady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

http://tv.wirtualnemedia.pl/film/jeszcze-zywy-karp-nie-kupuj-zywych-karpi

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

wystawiajcie na Tablicy za darmo :D to bedzie wiadac jak te telefony wygladaja :D





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

I do kogo wnosic pretensje za szerzenie paniki o koncu swiata?
Do co niektorych naukowcow,wrozow czy Majakow?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

hmm, a moze do mediów, ktore tą sprawę tak rozgłośniły? ;] to dzieki nim była panika :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

dla siebie miejsce mam odśnieżone , bo z tego co wiem to na parkingach nie ma "swoich miejsc"
A z drugiej strony jeśli płacisz za coś to i wymagasz .Chyba wielki to problem nie jest koparko zepchnąć na bok fałdy śniegu tym bardziej że teraz nie pada.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Media to tanie sprzedajne dziwki, więc nie ma się co im dziwić. Tak nisko leżą, że niżej się upaść nie da. A pretensje można mieć tylko do siebie jeżeli ktoś wierzył w te banialuki. Nie potrafią nawet dokładnie przepowiedzieć pogody na jutro a co dopiero mówić o końcu świata haha :-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

do której czynne są dzisiaj sklepy, np odzieżowe?
normalnie jak w soboty do 14 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

to mój piesek , i nikt go nieskrzywdził ;) proszę o nr tel w celu skontaktowania się ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

już piesek znalazł się w domu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Trudno zauważyć płeć psa który biega z podkulonym ogonem i ucieka. Nie tylko przede mną, ale i innymi ludźmi.

Wniosek z tego Natalia, błąka się pies to go olać?? Sama się stuknij w to co zostało ci po mózgu.

Cieszę się, ze piesek znalazł swój dom.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Autor: Nataliax3 (---.free.aero2.net.pl)
Data: 22-12-12 15:24

Jak bys nie zauwazyla, to nie kani uciekl pies ;]
a ze UCIEKL to juz cos znaczy ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Właśnie, tak na przyszłość to pies domowy powinien mieć obrożę i tam przypięty numer telefonu i imię psa. Bądź samą obrożę - wtedy znać, ze to czyjś pies, a nie wyrzucony.

Psa wyprowadza się na smyczy.

Szkoda tylko psa, bo dla niego takiego zagubienie się to trauma.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Jak nikt się nie zgłosi to ja mogę przygarnąć : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Ludziska czekają żeby się przekonać czy spod świeżego tynku nie wyjdzie stary grzyb, wszechobecny wcześniej w tych slamsach, które odbudowano.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

mysle ze nie koniecznie trzeba sie uczepic jednego auta trzeba patrzec stanu ja mialem b3 audi ni silnik dlugodystansowiec fakt 650tys nic sie nie dzialo ja 350tys zrobilem przrz 9lat blacha super ale podloga wygnila ciagle woda na podlodze i nikt na swiecie nie wiedzial jak sie tam bierze na ale cala reszta typu zawieczenie poduszki przeguby lozyska to jeden wielki koszmar bmw tez mialem e30 tragedia silnik olej wiadrami bral a ciasno porazka teraz mam mondeo niektorzy odradzali poza blacha choc tragedii nie ma to cala reszta rewelacja no i oszczedny nie jest ale na starcie bmw 150konne nie daje rady co iu mnie 136 i prowadzenie rewelacja wyposazenie nawet trakcja w aucie z 90tat praktycznie ful wypas, a elektryka wbrew opinom forda wyjatkowo bezproblemowa takze denerwuja mnie wypowiedzi typu reno i perzot jezdzilem 406 to na te b4 audi nawet to patrzec sie nie chce woz drabiniasty w porownaniu do 406

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

patologia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

szukam dobrego kardiologa w lomzy ...moze ktos ma namiary.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Miałam tam samo, w Prymusie zabawka 150 zł, na allegro zapłaciłam 80 z przesyłka. Od dawna jak nie muszę, nie kupuję w łomżyńskich sklepach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Nie złapia :P
A tak wgl to was na prawde pogieło, wyzywać za nic..l To był tylko pytanie o sklepy z męskimi rurkami i dla waszej wiadomosci nie nosze obcizkych, teraz spoleczenstwo spada na psy, nie znaja czlowieka a juz wypisuja...
PS. Nie jestem pedałem... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Witam,
jeśli ktoś już kupił żywą choinkę w Łomży, proszę o informację w jakich cenach i gdzie można kupić choinkę. Interesuje mnie drzewko ok 2 metry wysokości.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

u syndyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Najtańsze i ładne są w Nadleśnictwie ul. Nowogrodzka.Nie kupuj na rynku czy tam gdzieś indziej bo przepłacisz!!

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

dokładnie to są darmozjady!!!!!Nic nie robią tyko du...pę wożą i fotoradar potrafią wystawić a tak nic pozatym!!Do likwidacji!!!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Właśnie, podpinam się do pytania. Na Łomży ch*** wieje w tym temacie :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

ŁSM dzisiaj odsnieżało, tylko samochodów było strasznie duzo na parkingach, w swojej okolicy widziałem ładowarko-spycharkie kilka razy, odsnieżał każde wolne miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Zgubilem wczoraj telefon marki sony xperia j razem z dowodem. Dla znalazcy wartosciowa nagroda kontakt rajgan@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Polecam - Tanie choinki można kupić koło biedronki na Wyszyńskiego, ja kupiłem i jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Masakra, ale chyba nie ze wszystkim. Bo z tego co dzisiaj usłyszałem od sąsiadek, to na ul. Księżnej Anny nagle potaniały wędliny. I to zarówno w "Stokrotce", jak i w tym sklepie obok "Kraski". A stało się to za przyczyną nowo otwartego sklepu z wędlinami w tzw. "drewniaku". Podobno dzisiaj była nawet darmowa degustacja.Wędliny są wędzone na miejscu, co zresztą czuć wyraźnie.
Sąsiadka która mi o tym opowiadała, chwali konkurencję i spadek cen, jednocześnie klnąc iż podwędzono jej pościel suszącą się na balkonie, co również czuć bez zbytniego wysilania nosa.
Plusy i minusy. Toteż obecnie chcąc wysuszyć pranie na balkonie, wcześniej trzeba będzie się zorientować, skąd i dokąd wieje.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

gdzie ten sklep?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Kama, nie rozumiem ciebie po co te żale, tak jak byś zabawki kupowała pierwszy raz... każdy w miarę rozgarnięty wie że na allegro jest znacznie taniej z masą produktów niż w sklepach, więc trzeba było kupić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

niech każdy martwi się o swoje . Ja akurat uwazam ,ze np dawanie pielęgniarkom jest bez sensu do czasu gdy finanse w słuzbie zdrowia nie zostaną dokładnie uszczelnione a nie jak do tej pory wiadro bez dna oraz nastapi znaczna redukcja i rstrukturyzacja zatrudnienia w słuzbie zdrowia. Podobnie wśród policjantów owszem dac wyżej ale dopiero po prawdziwej a nie udawanej restrukturyzacji zatrudnienia. Nam policjanci potrzebni są na ulicy a pielegniarki przy łozkach chorych a nie w biurach czy gabinetach lekarskich do parzenia kawy. odnośnie straży miejskiej to uważam ,że podstawowym motorem krytyki jeje działań jest zwyczajna złośliwość tak wszedobylska o obecna od stulecia w maszym mieście. Do likwidacji bardziej bym wyznaczył Inspekcję Transportu Drogowego która została powołana z myślą o kontroli i nadzorze transportu drogowego czyli zrobienie z tym porządku . W tej chwili bałagan w transporcie trwa jak był natomiast inspekcja wyposazyła się za miliardy złotych w samochody z fotoradarami , fotoradary na drogach i bawi się w policję wyręczając ją w zdaniach które do niej należą. Moim zdaniem tu trzeba szukac piniędzy bo tu właśnie za przyzwoleniem dysydentów są marnotrawione.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Witam czy orientuje się może ktoś czy Pani dr Piechocińska przyjmuje nadal w szpitalu? Czy może przyjmuje gdzieś prywatnie? Z góry dzięki za info Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Rozwożą dziś przesyłki sama widziałam dziś pana kuriera z paczką:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Funkcjonuje ono w ogole u nas w tym roku? Jesli tak to gdzie i w jakich godzinach? Prosze Was o jakies blizsze informacje, bo ja sie nie orientuje. Z gory wielkie dzieki. Pozdrowiaam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Od kilku dni przebywam w Lublinie i powiem wam tak:

ON- 15-20gr taniej jak w Łomży,

Za 13zł kg, kupiłem wyśmienitą kiełbasę wiejską, w której widać kawały mięsa, a nie zmielone na miał coś tam.

w śmiesznych małych delikatesach, hiszpańskie kiełbaski itp, pierwszy raz na własne oczy zobaczyłem tofu, można dostać także słoninę konserwową(wojskową) na wagę, palce lizać.

Obsługa sklepów uśmiechnięta i chętna doradzić i podpowiedzieć co i jak.

Powiem szczerze , chyba życie jest tu tańsze i przyjemniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

funkcjonuje na orliku przy ul katyńskiej, grafik znajdziesz na stronie mosiru lub na miejscu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Podobno bali się jeść z czarnych rąk.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Do Ks. Kapłanów aby się nie pławili we wzajemnym rozgrzeszeniu wzmacniając swoją bezkarną obłudę i religijną próżność

PODAJ DALEJ ...


... i zastanów się

przy opłatku -

choinka opłatek karp i cała reszta "świątecznego spamu" - co to za CURVA(łać) religijna tradycja (?) -

- gdzie w Niej jest miejsce na Świadectwo Prawdy

dopełnione na Golgocie - gdzie jet to Świadectwo Prawdy dla której w Betlejem narodził się Jezus od urodzenia do śmierci ścigany przez przywódców religijnych we własnym religijnym narodzie ?
__________________________________________________________


Może To Słowo usłyszy to Ten kto się przed tym Słowem chowa
I niech to Słowo stanie się Ciałem Bożym tak jak w Ewangelii które trafi tam gdzie powinno tam gdzie jego miejsce do Religijnych Urzędasów z Łomżyńskiej Kurii i dalej na Dwory religijnych "Herodów" z Łomżyńskich Parafii podpierających się swoimi Wikarymi Kapłanami







Piszę Tu do nich na BERDYCZÓW do :
_______________________________________

Ks. Kapłanów Łomżyńskich
Do Religijnych Kanoników i Biskupich przydupników do Parafialnych popleczników obłudników i im podobnych którzy nadal pod przewodnictwem swoich Ojców Duchownych odsyłają Prawdę Bożą razem z Jezusem do szopy do stajenki do żłobu byle dalej od siebie byle nie brać Jej/Jego - Ich do siebie


Przekażcie im słowa Prawdy Bożej które ich Papierzowi kimkolwiek by był nie przejdą przez Jego dostojne wąskie religijne gardło bo najzwyczajniej by się Tą prostą ...

... zwykłą surową PRAWDĄ z a b i ł - u d ł a w i ł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A przecież papież jaki by nie był nie jest samobójca nie to co Judasz.
To przecież religijny Uczony w Piśmie Arcy Kapłan który od surowej prostej zwykłej Prawdy będzie stronił w trosce o własne bogactwo będzie tą najprostszą prostą Prawdę pokrętnie komplikował i niebezinteresownie zmieniał - przetwarzał do swych religijnych potrzeb

______________________________________________________________

LUDZIE !!!!!

Przypomnijcie swoim Kapłanom po co Jezus Przyszedł na świat !!!!!!!!!!!
Przypomnijcie Ks. Kapłanom słowa Jezusa :

"Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat aby dać świadectwo Prawdzie"


Przypomnijcie religijnym próżniakom obłudnym Ks.Kapłanom w zakłamaniu umartwionym na modlitwie - Przypomnijcie Tym religijnym dostojnikom Kościelnym cóż to jest Ta Prawda

Przypomnijcie im podstępnym i bezkarnym religijnym zło czyńcom - Kapłanom religijne Świadectwo dane religijnej Prawdzie które za ich zło dziejską przyczyną Jezus wypił wszystkim znany kielich religijnego cierpienia !!!!!!!


______________________________________________________________




Noszę w sercu Gniew Boży z jakim Jezus powywracał świątynne straganiarstwo

Noszę w sercu Gniew Boży z jakim Jezus pragnął zburzyć zdemoralizowaną świątynię - żydowski kościołek

Na nadchodzące wspomnienie "Świąt" (?) - bo co to za święta?
Bożego Narodzenia
zwracam się do religijnych Świętych Krów owiec i baranów w sutannach które staną w swojej Kościelnej szopce na swojej religijnej pasterce przed piedestałem swojego parafialnego arcy pasterza.

Życzę wam religijne świnie - religijna trzodo aby wasz Kościół był tym czym żłobek i grób Jezusa z którego się - wyrasta czytam wychodzi i nie wraca.

Piszę to bo boli zło którego w Waszym Świńskim Kościele doświadczyłem


Teraz noszę w sercu Gniew Syna Bożego z jakim składam Łomżyńskim Plebanom życzenia aby doświadczyli odrzucenia i cierpienia które towarzyszyło narodzinom Jezusa i przed którym to cierpieniem musiał On w pośpiechu spierdalać ze swojej religijnej wspólnoty.


Życzę Wam Religijna Arcy Kapłańska trzodo żyjąca religijną obłudą pogrążona w religijnej próżności aby Boże Narodzenie było dla was zmartwychwstaniem - narodzeniem się w nowej rzeczywistości w cierpieniu i bólu z jakim Kobieta rodzi nowe czyste - dobre życie.

Życzę wam Łomżyńscy Arcy Kapłani abyście byli w ogniu piekielnym strawieni cierpieniem upokorzeni i odrzuceni jak Jezus. Abyście pozostali zepchnięci na margines społeczny do nie ludzkiego żłobu i na nie ludzki krzyż na którym dokona się wasze zbawienie ...

... od tego religijnego zakłamania w którym żyjecie przesiąknięci do szpiku kości przekonaniem o własnej wyższości owocując takim samym złem jak Herod mordujący Życie Boże tych którzy narodzili się z Jezusem.

Życzę wam aby wasze arcy kapłańskie korony pospadały wam z waszych arcy kapłańskich religijnych głów zanim posypią się wasze głowy popiołem wywalone z pieca piekielnego w którym Diabeł was spali.

Życzę wam Pokory Religijni szmaciarze odziani w Boga te szaty religijne Pokory wam życzę na sposób Ludzki i Boski zanim będzie dla Was za późno
zanim wasz Bóg wykona wyrok jaki zapowiedział w przypowieści o przewrotnych rolnikach i nie pomogą tu Wam żadne biskupy nadające się tylko do dupy.

Lokalni Ks.Kapłani - Kanonicy bałwani - religijni doktoranci ignoranci
Kościelne święte Krowy - religijna trzodo


Życzę wam aby religijne zło które od was Ks. Kapłanów wyszło wróciło do was w całości. Abyście stojąc w pokorze mieli szansę je u siebie naprawić i zniszczyć we własnym zarodku oczyszczając religijne źródło z którego to zło się przez was przelało !!!!!!!!!!



Szanowni Państwo
_____________________

Kto z Was tak naprawdę zna sens wypowiedzi Jezusa :
" ... a Bramy piekielne Go nie przemogą"

Wszyscy od dzieciństwa znacie pokrętnie wpojoną wam pokrętną Kapłańską - religijną interpretację

Kto z Was - ...

... Kto z Was uczciwie powiedziawszy
zna Pismo Św. - Ewangelię Jezusa...

... Ten wie że ...

... Kapłanów nie było przy Bożym Narodzeniu -
Oni Byli przy Herodzie i przy Golgocie ...

... jako niebezinteresowni religijni sprawcy cierpienia i otumanienia ludzi.


Szanowni Państwo
________________


Życzę Państwu aby razem z Bożym Narodzeniem narodziła się - odrodziła się Ta zwykła najprostsza Prawda "Boża" utracona - zatracona - stracona - zabita w Kościele przez niebezinteresownie zakłamanych - fałszywie postępujących na sposób (nie) Ludzki i (nie) Boski kapłanów (nie)naszych przywódców religijnych uzurpujących sobie prawo do boskiego pośrednictwa miedzy człowiekiem i jego stwórcą - stwórcą (protoplastą) Ludzkości kimkolwiek On Jest jeśli jeszcze jest i kimkolwiek by był jeśli już Go przy Was niema.


„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

zainteresowanie mieszkańców ta wigilią jak na 60 tys miasto trzeba przyznac nikłe a i zapał do wspólnego śpiewania kolędzy żaden. Za to środki techniczne i finansowe zaagazowane i przeznaczone znaczne. Natomiast w przypadku obchodów sylwestra na Starym Rynku gdzie zwyczajowo zawsze tłumy mieszkanców czegos takiego nie widać. Wniosek jest prosty dla uroczystości z udziałem miejscowego biskupa kasa jest a jakże natomiast dla rozrywki mieszkanców już nie ma.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Wczesniej mialem 1mb,teraz mam 2mb. Nie zauwazylem zeby kiedykolwiek bylo wolniej czy szybciej,wydaje mi sie ze caly czas na tym samym poziomie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Od kiedy rurki są męskie? Dla mnie hipster=gej.
Hipsterzy to takie spedalone dzieci bogatych bananowych rodziców, którzy kupują im te wszystkie "ajpady" , smartfony i innego rodzaju dotykowy szmelc, w dodatku ubierają się w drogie ciuchy, typu rurki, vansy, trampki z gwiazdką, te słuchafony z logiem, które bez tego loga są ze 300zł tańsze i w których to ciuchach tak naprawdę wyglądają jak niedorobione cioty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Jako, że przyszła zima i śnieg sypał i sypać będzie, a także jest ślisko, mam takie oto pytanie do władz naszego jakże pięknego miasta, czy zrobią w końcu coś do kur*y nędzy ze stanem dróg miejskich? Gdyż jadąc np. z Zambrowa przez Łomżę do Grajewa droga Zambrów-Łomża była ok, wjechałem do miasta i jechać się nie dało, do mostu ślisko, wyjechałem z miasta i tak od Piątnicy do samego Grajewa było ok. Ja się pytam drogi prezydencie i włodarze, czy po rozdaniu nagród w ratuszu spoczęliście na laurach i zwyczajnie macie kierowców w d...? Czy po prostu wam się "nie chce"? Bo raz to wszyscy jadą na święta, a dwa to miasto tranzytowe. Jeszcze inny motyw to zaje***e śniegiem parkingi na osiedlach i chodniki na ulicach. Czemu włodarze nic z tym nie zrobią? Nie mają kasy? Toż sam widziałem, że kasa jest bo nagrody w ratuszu były. Więc ja się pytam, co się do kur*y nędzy dzieje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

hehe poprawiasz mi humor ;) w sumie nawet nie czytam "Twoich" wypocin, widząc te teksty Ctrl+C Ctrl+V, z jakichś tam stron czy forów palikociarni.

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów



taa...

kasa na nagrody zabytki religijne zbytki na reprezentacje

Tu Kościół jest mocny w gębie a ludzie umartwieni na modlitwie tak jak jego Biskupi wierni wiarę znają z duszpasterskich bajek i żyją bez wiary że może być inaczej czasem tracąc nadzieję że będzie lepiej.

Jaka tu CYRVA(łać.) Wiara wpajana religijnie dobrym przykładem na klęczkach takie tu CURVA(łać.) powalone na kolana życie pełne CURVA(łać.) Miłości do Bliźniego jak CURVA(łać.) Biskup w imię Boże po parafiach ludziom pokazał.

Ot takaż to tu CURVA(łać.) parafialna - religijna nędza "galicyjska" religijnie otumanionego narodu którego samorządy jedzą kapłanom z ręki wypychając Ks.kapłanom majtki w dupie i kieszenie w sutannach a sobie spodnie w kolanach.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Ale p***dolisz Andrzeju. Co ma kościół do lodowiska na ulicach Łomży i nagród w ratuszu? Chociaż tych "czarnych" skur****nów też ktoś za jaja powinien złapać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Autor: DFX (---.play-internet.pl)
Data: 23-12-12 01:27

hehe poprawiasz mi humor ;) w sumie nawet nie czytam "Twoich" wypocin, widząc te teksty Ctrl+C Ctrl+V, z jakichś tam stron czy forów palikociarni.


taa...

Jeśli Prawdy do siebie nie dopuszczasz to nie znaczy że jej niema i że inni obok ciebie jej nie dostrzegają

pomyśl o tym kiedy usłyszysz takie powiedzenie:

Pluj świni w oczy a ona że ciepły deszcz pada - postaw godna katolika-obłudnika.



Pluj świni (Kościół jak Folwark zwierzęcy) w oczy a ona że ciepły deszcz pada. (Ks.Kapłani jak Świnie z książki "Folwark zwierzęcy")

Teraz zrobię tobie Ctrl+C Ctrl+V żeby się po sobie nie powtarzać to zacytuję:


Cytat:

"kasa na nagrody zabytki religijne zbytki na reprezentacje

Tu Kościół jest mocny w gębie a ludzie umartwieni na modlitwie tak jak jego Biskupi wierni wiarę znają z duszpasterskich bajek i żyją bez wiary że może być inaczej czasem tracąc nadzieję że będzie lepiej.

Jaka tu CYRVA(łać.) Wiara wpajana religijnie dobrym przykładem na klęczkach takie tu CURVA(łać.) powalone na kolana życie pełne CURVA(łać.) Miłości do Bliźniego jak CURVA(łać.) Biskup w imię Boże po parafiach ludziom pokazał.

Ot takaż to tu CURVA(łać.) parafialna - religijna nędza "galicyjska" religijnie otumanionego narodu którego samorządy jedzą kapłanom z ręki wypychając Ks.kapłanom majtki w dupie i kieszenie w sutannach a sobie spodnie w kolanach."

Koniec cytatu.


Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

pytasz na zlym forum, bo tu Ci zaraz poleca tylko golfa albo passata. Reszta nie istnieje, no moze jakies Audi, zeby pokazac czym sie wozi, nie jakims tam francuskim, koreancem.
Polacy uwielbiaja 4-letnie VW, Audi i BMW z dieslem z Niemiec z przebiegiem 60 tys, full opcja, niebite, nic nie puka nic nie stuka, no i niepalone w srodku, a jezdzila nim Oma tylko do kosciola. No a cena oczywiscie super okazja, bo handlarz jeszcze dolozyl do interesu a niemiec jest glupi i kupuje diesla, zeby malo jezdzic i potem oddac za grosze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

A to rurki są męskie ??? Od kiedy???

A gdzie tam jaja wcisnać ??

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

wesołego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

A z którego roku ma być te Santa Fe, bo produkują go od 12 lat i są trzy generacje tego modelu w cenach od 10 do 150 tysięcy złotówek ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Rurki.? Hahaha Przeciez rurki sa dla ciot co nie maja jaj. Bananowe prawiczki.
;p

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Autor: jaaaaaaaaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23-12-12 10:05

Andrzej jestes chory. To trzeba leczyc.!



taa...


Coś w tym jest ...
...to Prawda


Szanowny przedmówco przedstawiający się jako jaaaaaaaaaa ...


... zgadzam się z Tobą ! ! !


Szanowni Państwo.

Proponuję Leczenie przyczynowe ! ! !

Jaki tu religijny wirus niszczący społeczeństwo - jaka tu religijna zaraza jaki tu wyznaniowy czarny pomór ludzi umartwionych na modlitwie ...


... taka tu choroba religijnego społeczeństwa która bezkarnie na kolana od dłuższego czasu powala bezsilne społeczeństwo - ludzi tracących nadzieję na uzdrowienie ich lokalnej sytuacji

Religijna Ryba (chrześcijanie) psuje się od Religijnej Głowy (głowy Kościoła) - co mądrzejsi wiedzą że nie chodzi tu o zepsute (chore) bożonarodzeniowe mięso Królewskiego Karpia z religijnego stołu

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

ciebie już nikt nie czyta :) co za tuman!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Ona robi loda mu, bo lubi, robić loda mu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Autor: rzepicha` (---.livenet.pl)
Data: 23-12-12 00:52

ktoś-coś Łomżyńscy geje wiedzą najlepiej co i gdzie. A gdzie się w Łomży spotykacie? Chciałabym wiedzieć 3xD

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

A ty kołku Kolneński podpiałeś się pod nasza rzepke ??

Czekaj , da ci ona popalic jak się dojrzy :):)

Myślisz AndyC , 7angelfree, CX że jedna kropeczka za nickiem uchroni cię od rozpoznania??

Jesteś za durny żeby się pod innym nickiem schować :)

Ale święta się zbliżaja więc dam ci folgę wiejski parobku :):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

W odniesieniu jak wyżej cytat niżej:

Autor: - Kazirota Szczuta - (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23-12-12 10:26

cytat:

ciebie już nikt nie czyta :) co za tuman!

koniec cytatu



taa...


Coś w tym jest ...
... to Prawda zakorzeniona w tym co oceniasz sądząc po samym sobie.

Kazirota Szczuta ...

... Szanowny przedmówco - człowieku kimkolwiek jesteś
to że Ty nie czytasz to nie znaczy że inni tego nie robią.


http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=565512&t=565512


Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Tak to jest jak się dostaje kasę z poselskiej puli któregoś ze stada palikociarni. Tacy jak Mr_Andrzej za nasze pieniądze (z puli poselskiej) piszą i wklejają takie chore wypociny na forach.
Wesołych Świąt Wszystkim

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Andrzej :)
Ja Ciebie też nie czytam :):)

Ale tak czy tak to życzę ci Wesołych Świąt :):)

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów


-Z dźwiękiem dzwonów melodyjnych,
Wraz z opłatkiem wigilijnym,
W dzień Bożego Narodzenia,
Ślę serdeczne te życzenia
Zdrowia, szczęścia, powodzenia
I w Nowym Roku marzeń spełnienia.

....Życzę wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

nie reklamować mi mięsnego, bo i tak pol miasta i wsi się zwala, jak by na koniec świata zapasy robili, a przy okazji zastawiają przejazd, jak ślepe kury walą po ziarno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Tobie biess tez Wesolych Swiat:-)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Andzia :)

Popatrz kozi niedorobie na ilośc postów a pózniej pisz te swoje kolneńskie bździny :):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Drogi gminne nap-Szczepankowo, Chojny , Sławiec ,Grądy , Naruszczki, Chmielewo ,Tarnowo do Miastkowa itd są śliskie .Pytam się wójtów tym gmin gdzie jest sól i piasek ,co wy tam w tych gminach robicie .

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

W odniesieniu jak wyże:

Autor: ktoś-coś (---.113.introlan.pl)
Data: 23-12-12 10:43

Andrzej :)
Ja Ciebie też nie czytam :):)


taa...
Coś w tym jest...
To Prawda !?;+)><> ...

... to dla tych co mnie nie mogą czytać.

Gotowy tekst Ks. Funkcjonariusza religijnego żyjącego w Boże - w Czerwonym Boże

Szanowni Państwo!

Nie można nie zauważyć medialnego ataku na Kościół. Zauważalna jest taka myśl. Być może Janusz Palikot to rozpoczął… A poza tym w polityce co pewien czas takie resentymenty antykatolickie odżywają. Zresztą to jest zawsze dobry temat, żeby zrobić taka delikatną wojenkę, albo odwrócić uwagę od innych spraw. Ale ja chciałem powiedzieć o czymś bliskim temu, ale troszkę z innej strony.

posłuchaj felietonu:

Kochani, co znaczy dzisiaj bronić wiary?

Otóż trzeba sobie zdać sprawę, że sytuacja tylko werbalnego bronienia wiary, takiego pokazywania, że chodzę do kościoła jest istotna. To jest jakiś przykład. Ale to nie jest przykład, który pociąga. Nam trzeba troszkę innego rodzaju wiary. Trzeba nam pełnego rodzaju wiary. A pełne życie wiarą w naszej rzeczywistości, jak ja odkrywam, to jest zmiana stylu życia. To jest zupełnie inne podejście do tego, co jest na tym świecie. I tu ja bym się posłużył takim zwrotem bardzo istotnym, który święty Paweł użył: „miłość nadaje sens wszystkiemu”.



Kochani… o co tu chodzi?

Chodzi o to, że każdy z nas powinien przemyśleć to jak żyje, jak pracuje, przemyśleć swoje obowiązki wobec swoich najbliższych, czy wobec parafii, wobec gminy i państwa, w którym żyje. Przemyśleć to znaczy podjąć pewne zobowiązania. Bo bycie chrześcijaninem dziś nie polega na tym, żeby mieć gębę pełną frazesów, różnych banałów, czy krzyku: „wszędzie brońmy krzyża!”. To nie tak! Krzyż się sam obroni! A żarliwi obrońcy tylko mu w tym przeszkadzają.

Nam potrzeba dzisiaj światłych katolików. A światły katolik to ktoś taki, kogo każdą minutę życia przenika Bóg. A to znaczy, ni mniej ni więcej, tylko to, że prawdziwe chrześcijaństwo objawia się w wiernym dźwiganiu swego krzyża. A wierne dźwiganie swego krzyża to podjęcie swoich obowiązków; rzetelnie, uczciwie, niezależnie czy światu się to podoba, czy nie. I dlatego nam trzeba ludzi wiary którzy są autentyczni, którzy w pracy postępują uczciwie, choć może nie zawsze są dobrze wynagradzani. Są uczciwi wobec swoich przełożonych, są jaśni i rzetelni w relacjach wzajemnych w pracy, są bardzo czytelni w rozliczeniach finansowych (nawet jeśli nie zawsze się da). To wywiązać się z obowiązków, które spoczywają na nas jako na obywatelach. Są bardzo czytelni też w pomocy ubogim, są bardzo czytelni w relacjach rodzinnych. Takiego typu chrześcijan nam potrzeba. Krzykaczy mamy już wystarczająco. Nam potrzeba ludzi autentycznych. Bo wiele razy Ci, którzy krzyczą, tylko ośmieszają Jezusa. A tak naprawdę wierne wypełnienie swoich obowiązków to jest chyba najbardziej istotne powołanie. Kardynał Wyszyński zwracał na to uwagę. Mówił: „zwróćcie uwagę na pracowitość, przyjrzyjcie się czy dobrze czas wykorzystujecie” – to jest właśnie istotne.

To kochani trzeba na nowo przywołać. Ja kiedyś poszukam tych fragmentów kazania Kardynała Wyszyńskiego i tu na antenie przeczytam. On nam przypomina o tym co jest istotne, że trzeba dobrze wypełnić czas, który nam Bóg powierza na tej ziemi. To wołanie „czyńcie sobie ziemię poddaną” ono jest ciągle aktualne. Więcej robi gorliwy kapłan, który może nie krzyczy w kościele o Polsce, o Ojczyźnie, o jakichś tam innych rzeczach, ale swoją codziennością pokazuje wiernym pokazuje to co głosi. Podobnie ojciec i matka, i nauczyciel, i sprzedawca w sklepie, i dziennikarz, i sklepikarz, i sprzątaczka, i kierowca w autobusie. Jeśli przyjdą przykłady nasze, to wtedy można też słowami krzyczeć. Jak to mówił chyba Sienkiewicz – „słowa nie powinny być większe od czynów”. Bardzo istotne zdanie, Kochani. Za nami powinny stać nasze czyny.

Szczęść Boże!

ks. Adam Jabłoński

Ks. Adam Jabłoński - kapelan więzienia w Czerwonym Borze. Prowadzi również ośrodek dla bezdomnych „Przystanek w drodze”. Co tydzień, na antenie Radia Nadzieja 103,6 fm prowadzi audycje: Popołudniowe espresso - czwartek 14:14 / Dumka na dwa serca - piątek 15:20 / Ewangelia zza krat - niedziela 15:30



Chcesz skontaktować się z autorem? Skomentować Felieton? Wejdź na FB:

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/742293,Nowy-podatek-od-wyplat-z-bankomatu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

To nie podatek tylko prowizja za pobranie pieniędzy z bankomatu nie należącego do twojego banku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

a piasek tu







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

he he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Możesz wypłacać w swoim banku bez prowizji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

no właśnie nie zwał jak zwał,

bo to będzie prowizja, która trafi do banku lub operatora prywatnego stawiającego bankomat

więc nie ma to nic wspólnego z podatkiem :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

w intercosmeticu robia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Podatek zapłaci ten operator ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

http://wyborcza.biz/finanse/1,105684,13025620,Zaplacimy_dodatkowa_prowizje_za_wyplaty_z_bankomatu_.html

Przepis na życzenie Euronetu !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Czesio, wierz mi że, do reklamowania czegokolwiek to raczej jestem ostatni. Prędzej niepozostawiłbym suchej nitki na czymś, aniżeli to reklamował.
Piszę to co słyszałem i co sam poczułem własnym nosem.
A ta cała wędzarnia to jakieś mobilne ustrojstwo na kołach. Gdy już się nakopci do woli, odciągają to-to na parking.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Jest zima i ma być ślisko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

A jak chcecie? Minister skarbu narzucił im, że mają z mandatów uzbierać 1,5 mld złotych to się starają. Wszak ryba gnije od głowy- powiadają. Prawdą jest, że w Polsce obywatel przegra w sadzie ze wszystkimi firmami, urzędem policją , a nawet jako napadnięty przez kryminalistę. To przestępca dostanie obrońcę z urzędu, zasłonią mu twarz, zapewnią nietykalność i bezpieczeństwo- i to wszystko z podatków poszkodowanego, który musi sam zadbać o adwokata, świadków, pokażą jego twarz w Tv, sam musi zadbać o bezpieczeństwo..... o jeszcze zostanie skazany za działanie w obronie własnej. POWIADAM: TA RYBA MA CAŁKIEM ZGNIŁY JUZ ŁEB!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

najlepiej zrób sobie wszystko sam

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

A kiedy miał niby być?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

wzajemnie sluchaj;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Kurczak, a ty co??? Dyrektor internet ci zablokował? W końcu się za was wziął...
A może tak namiętnie kobity szukasz?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Kurczak, żeby cię ptasia grypa nie dopadła poniżej link specjalnie dla ciebie

http://www.randkidojrzalych.pl/

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Pytanie brzmi: dlaczego na bocznym banerze 4lomza, pokazjącym kalendarz, po przewinięciu na następne miesiące (styczeń, luty, marzec,...) ukazuje się ciągle rok: 2012? No i czy to przypadkiem nie pan p.oseł składał intern autom życzenia noworoczne na rok 2012!? Co jest grane????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plaga komarów

Jakby ktoś przypadkiem był przejazdem w Chrzanowie niedaleko Katowic to polecam mu super kebapownię Antalaya, tam jest prawdziwy turecki kebap a nie "kebab" robiony przez turasów. Najlepszy kebap jaki jadłem.

http://www.antalya-kebap.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org