piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Wynagrodzenia rosną jak na drożdżach

Witam . Jestem właścicielem sklepu www.jubilerpieciak.pl i chcę opisać sytuację
która miała miejsce parę lat wstecz. W okresie karnawału klientka zakupiła biżuterie którą po paru dniach zwróciła . Żaden z handlowców nie lubi zwrotów
ale że klientko okazała się moja znajoma a biżuteria nie nosiła znaków używania postanowiliśmy towar przyjąć i pieniądze zwrócić . Traf chciał że po paru miesiącach jesteśmy na spotkaniu u tej znajomej a jej mąż zaczyna opowiadać na jakim wspaniałym balu oni byli i w jakim towarzystwie się bawili .
Oczywiście pokazał nam zdjęcia na którym było ów zacne grono jak również nasz biżuteria . Od tamtej pory zwrotów nie przyjmujemy idziemy klientowi na rękie i umożliwiamy wymianę w tej samej cenię lup wyższej za dopłatą . Bardzo często zdarza się że towar nie przypadł do gustu osobie obdarowanej i
wtedy trzeba klientowi pomóc ale wypożyczalni nie prowadzimy


pozdrawiam wszystkich Zbyszek P

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Wynagrodzenia rosną jak na drożdżach   
rino60 17-09-21 12:09 
 Re: Wynagrodzenia rosną jak na drożdżach   
ziomex 17-09-21 13:33 
 Re: Wynagrodzenia rosną jak na drożdżach   
paplik 17-09-21 14:02 
 Re: Wynagrodzenia rosną jak na drożdżach   
paplik 17-09-21 14:03 
 Re: Wynagrodzenia rosną jak na drożdżach   
ziomex 17-09-21 15:53 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org