piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chore buractwo

Już tylko tydzień do końca I etapu Plebiscytu Miast!
Wasze kliknięcia wyłonią szesnastu finalistów.
Głosujcie więc codziennie. Najlepsze miasta dostaną tytuły i wyróżnienia, ale najważniejsze jest to, że zwycięzca II etapu wygra sprzęt AGD dla domu dziecka lub inny cel społeczny!

http://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

witam.jest moze ktos na tym forum kto pozyczy mi 400zl na miesiac.?szef przyleciał w kule i niewypłacił całej wypłaty.na sam dowód?ew,jakis zastaw!nie lombard.sprawa plna.% do ustalenia na priv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

dogadajmy sie na priv.mój email jancykowa@gazeta.pl
przedstaw swoją oferte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

moze powołać inną sekcję niż straż miejska, bo oni swoich nie będą karać.dochodowa sprawa, ale po co? lepiej radar ustawić , prosta robota, a i więcej wpadnie kasy i nie trzeba się znajomym narażać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

Czy waszym zdaniem to normalne i zgodne z prawem ze ktos kto sobie odsniezyl miejsce ustawil tam pachołki ?

ja tez sobie odsniezylem miejsce lecz wczoraj musialem parkowac w zaspy,ciekaw jestem co o tym sadzicie .

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

chłopie,jak masz coś mądrego do napisania to wtedy pisz,a jak nie mogłeś wykazać się w szkole , to teraz nic na siłe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

jak ty byś się namachał łopatą to chciałbyś jak wracasz do domu i nie masz gdzie zaparkować bo ktoś sobie bez odśnieżania zaparkował a ty żeby postawić auto musisz znowu machać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

hej hej :)
gdzie mogę w Łomży coś takiego kupić..
Nie mam pojęcia gdzie są sklepy dziecięce w łomży

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

bardzo dobry pomysł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

jak nie chcesz odśnieżać całego parkingu to chyba warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

Jeśli ktoś chce mieć własne miejsce na parkingu wystarczy udać się do spółdzielni(jeśli się nie mylę) i je opłacić. Później można sobie szpadlować do woli i parkować swoją łade. Tyle w temacie

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

mozna tez postawic sobie "znak" z nr tablicy rejst. własnoręcznie wykonany :D:D
bardzo popularna metoda na południu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

Chora mentalność ludzi i tyle. Nie chce się machnąć kilka razy łopatą to wykorzystują czyjąś pracę. A pachołek to przecież nie zakaz wjazdu, można przesunąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

Możesz w te pachołki wjechać, nikt Ci za to jaj nie upier**li. Toż to nie zapora policyjna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

Najgorzej jak ktoś wartościami sobie gębę wyciera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

ja sie nie chce pieklic z sasiadami a pacholki ustawiac mi wstyd.. pozostaje mi odsniezenie calego parkingu ; )

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

ludzie nie klocic sie kazdy ma racji troche

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

Szanowni uczestnicy jutrzejszej wigilii na Starym Rynku! Oby po wigilii nie było o Łomży głośno jak o Radomiu po ich wigilii.

http://www.youtube.com/watch?v=3Y0zaWDdxT4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

Dzięki Wii





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

najprościej kupić suva lub coś z napędem quattro i zima nie straszna....

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

ja nie mam problemow z parkowaniem i w zaspach bo mam dobre opony ale chodzi o to ze blokuja miejsca pacholkami i musze stawac 100 metrów dalej .
troche to uwazam nie sprawiedliwe ze ktos se odsniezyl miejsce pod klatka i jest jego a Ty stawaj gdzie chcesz.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

lomzanin masz racje ale chyba bez przesady zeby ustawiac pacholki ?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

http://www.dobreprogramy.pl/Recuva,Program,Windows,13044.html
mi pomógł ten program. jest darmowy i co najważniejsze po POLSKU więc każdy sobie z nim poradzi

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

andre695 ja też tam kupuje i zawsze upust mam, i taniej wychodzi niż na necie brać!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

Ja też sobie dziś wjechałam pod blok tam gdzie było mniej więcej odśnieżone bo akurat było wolne. W jednym miejscu jest mniej śniegu w drugim więcej, parkuje tam gdzie mi pasuje...trudno żebym latała po sąsiadach i pytała czy mogę tu zaparkować....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

a o ile się nie myle trudno aby jarecki40 pisał co innego jak jest bardzo zaintresowany utrzymaniem tej pasującej jego interesom organizacji ruchu. TGo ,ze spartaczył sprawę swoim chciejstwem stara się teraz poprawić podsuwając nam rewelacyjny pomyśł paru porpawek psu na bude.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

Ktoś może użytkuje? Jakie wrażenia?
Jak kupować ultrabooka to z tym Windowsem tylko z dotykowym ekranem czy może być bez?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

no władnie .. szkoda gadac ;P ja teraz nie odsniezam bo nie mam problemu a w te pacholki im wjezdzal nie bede chyba ze nie bedzie gdzie stanac.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

Witam,
orientujecie się może w jakich godzinach przed swietami i po swietach bedzie otwarty ciucholand znajdujacy sie w sklepie Bodzio? i jak ksztaltuja sie ceny w tym okresie? chodzi mi o jakies wyprzedaze,promocje itp:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

syn jest bardzo zadowolony z Windowsa 8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

Marna reklama.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

Mikołaj- Profesjonalna usługa Św. Mikołaja na Święta.
telefon: 511763989 e-mail: ryzyk68@wp.pl
ogłoszenie dodane 2012-12-14
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

nie ma swiadkow .





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

julliet Bodzio to są meble a nie ciucholand:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore buractwo

a od jednym z łomżyńskich bloków jest golf legenda, na jednym z miejsc parkingowych od lewej strony leży płyta chodnikowa kwadratowa, nikt tam nie parkuje jak wolne. Gość tam wjeżdża golfem i staje lewym kołem na płytkę xD. A podobno jak tam ktoś ustanie to wojna :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org