piątek, 17 września 2021 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W ojczyźnie towarzyszki an drei zmarł znany działacz antyszczepionkowy - na COVID, ajwaj.

U towarzysza an drei syna Abrama dzień żałoby. W ich ojczyźnie - Izraelu zmarł znany działacz antyszczepionkowy, nie zgadniecie. Na COVID.
Oczywiście czopy PiSdowskie i płaskoziemcy typu towarzysz kasia nadal twierdzą, że nie ma wirusa. A ci co na niego zmarli. No cóż, jaja sobie robią.

https://wiadomosci.wp.pl/znany-w-izraelu-przeciwnik-szczepien-zmarl-na-koronawirusa-6683004284206048a

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: W ojczyźnie towarzyszki an drei zmarł znany działacz antyszczepionkowy - na COVID, ajwaj.

Dodaj do tego że był nie w pełni wyszczepiony. Przyswoił jedynie dwie, z trzydziestu trzech przewidzianych porcji antidotum.

Re: W ojczyźnie towarzyszki an drei zmarł znany działacz antyszczepionkowy - na COVID, ajwaj.

jeśli czop ziemniaczany jeszcze nie zdechł na wirusa tzn, że żadnego wirusa nima i nie będzie

.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Jak to nima? Przecież jest od tysiącleci. Katarku nigdy nie miałeś? Nie zdarzyło się tobie zakasłać?
To właśnie ten śmiercionośny, podstępny, informujący telefonicznie nasze władze o terminie swojego planowanego ataku na gospodarkę program gospodarczy. Weźcie się wreszcie ogarnijcie.

\"Jak to nima? Przecież jest od tysiącleci. Katarku nigdy nie miałeś? Nie zdarzyło się tobie zakasłać?\"

Ja,mam, ja 🤣... Powiało mnie deko na augustowskich wodach,ale prawa dziurka w nosie zatkana,a lewa nie i teraz mam dylemat- czy to Dawid-19 czy jeszcze nie...

Kasia..

czopy PiSdowskie mają. PiSdzicę wysoko zaawansowaną.

Autor: Strasznie wolny obywatel (92.119.179.---)Data: 14-09-21 19:58

Dodaj do tego że był nie w pełni wyszczepiony. Przyswoił jedynie dwie, z trzydziestu trzech przewidzianych porcji antidotum.

Ty czopek,a ty tak tylko przyswajasz tylko odpowiednio zaprogramowane wiadomości? A krótko po💉 nikt nie umarł.. A skąd, nawet kilkunastu zmartwychwstało!

https://twitter.com/Niktnejm/status/1437727454102233090?s=07

Kasia..

Dobra czopek trochę z innej beczki, ale że to bliskie twemu sercu państwo,to Salcie ci już wspominała? Na bank człowieka nieszczęśliwy wypadek spotkał..
A mianowicie nie żyje świadek oskarżenia byłego premiera Bejnamina Netanjahu. Zginął razem ze swoją żoną...
A tak sobie lecieli i nie dolecieli. Cessna wpadła do morza.

Kasia..

czopek - w na ogólnopolskich forach zagorzały zwolennik PZPR-pis.\\
Towarzysz kasia ma widać zaawansowaną PiSdzicę.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0