czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W ojczyźnie towarzyszki an drei zmarł znany działacz antyszczepionkowy - na COVID, ajwaj.

Kiedyś miałem tam problem z reklamacją 2 par spodni, obie jak zgodnie stwierdzili sprzedawcy były znoszone po miesiącu. Moja rada taka unikaj lokalnych sklepików i skończą się Twoje problemy

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ojczyźnie towarzyszki an drei zmarł znany działacz antyszczepionkowy - na COVID, ajwaj.

I wyłączcie te "inteligientne" światła na Poznańskiej/Akademickiej. Zatrzymują ruch na głównej obwodnicy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ojczyźnie towarzyszki an drei zmarł znany działacz antyszczepionkowy - na COVID, ajwaj.

A czemu chcesz zwrócić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ojczyźnie towarzyszki an drei zmarł znany działacz antyszczepionkowy - na COVID, ajwaj.

Sklep nie ma obowiązku przyjąć zwrotu towaru, to tylko dobra wola sprzedawcy. Obowiązek przyjęcia zwrotu jest tylko w wypadku sprzedaży przez internet.
Ogólnie zawsze należy zapytać przed zakupem, czy towar można oddać, zapewnienie jest w takiej sytuacji wiążące dla sklepu. W Twoim przypadku możesz jedynie zadzwonić na infolinię BigStara i zapytać, czy ich marka zwroty przyjmuje - jeśli tak, to sklep w Łomży nie może Ci odmówić.

Nie można mieć także pretensji do sprzedawców w sklepach - to nie oni ustalają tę zasadę, a ich zwierzchnicy.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ojczyźnie towarzyszki an drei zmarł znany działacz antyszczepionkowy - na COVID, ajwaj.

panie kołakowski, zyczenia za pana nic ne załatwia,daj PAN se na spokój.......?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ojczyźnie towarzyszki an drei zmarł znany działacz antyszczepionkowy - na COVID, ajwaj.

ale z tego jest kasa!!!!!!!!!?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ojczyźnie towarzyszki an drei zmarł znany działacz antyszczepionkowy - na COVID, ajwaj.

hmmm może standardowo Zakopane?? dużo ciekawych rozrywek podczas ferii dla dzieci i w ogóle fajne klimatyczne miejsce. Ale o raczej dla tych, którzy lubią miejski tłum :) jakby ktoś miał problem z noclegiem, to zachęcam do wcześniejszego odwiedzenia portalu http://www.e-wczasy.pl/noclegi,zakopane - tam każdy znajdzie coś odpowiedniego dla

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ojczyźnie towarzyszki an drei zmarł znany działacz antyszczepionkowy - na COVID, ajwaj.

Kupujesz w sklepie prosta zasada ,widziały gały co brały, przez internet nie masz możliwości obejrzenia towaru a zdjęcia nie zawsze oddają rzeczywisty wygląd wiec masz prawo zwrotu w ciągu 10 dni a w przypadku Big Stara to i tak idą na rękę dając możliwość zamiany na coś innego sam kiedyś handlowałem ubraniami i wiem jak jest kupi baba trzy pary spodni a za dwa dni przynosi bo już jej się nie podobają na kasę nabite raport dzienny zrobiony, i co teraz korekty bedą robić, co innego jak od razu powie nie jestem pewna czy je chce jak do jutra do osiemnastej nie przyniosę to biorę. jak tak się umówi to ok

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ojczyźnie towarzyszki an drei zmarł znany działacz antyszczepionkowy - na COVID, ajwaj.

Polecam sprawdzony sklep www.twoje-odzywki.pl
Codziennie jakieś promocje więc warto zaglądać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org