piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska ?

Hej,
poszukuje transportu z Łomży do Lublina (może być też do Warszawy z Wawy potem jeżdzą jakieś pociągi) w 1 dzień Świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia 2012). Czy ktoś będzie się może wybierał samochodem? Ewentualnie wie jak się przemieścić innym środkiem transportu (niestety PKS nie bardzo kursują w ten dzień)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ?

Może paliwo będzie po rosyjskich cenach:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ?

i rosyjskiej jakości



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ?

Zapraszam również do licytowania aukcji charytatywnej koszulki z podpisami między innymi Mahmeda Khalidova.
http://allegro.pl/koszulka-mma-ksw-mamed-charytatywna-prezent-swieta-i2859976058.html?utm_source=Facebook&utm_medium=LikeButton

Finał aukcji za niecałe 3 godziny!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ?

Przynajmniej bez biokomponentów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ?

ja ci przewioze cienzarówo... 80 gr za kg

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ?

a ja pirtole wiem ze ty zenado Z.mialem z nim do czynienia spoko gosc ale jego zolniezykow bym zlikwidowal fafarafy k.bujajta sie k.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org