czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejna porcja informacji...

Jeśli myślisz że gwardia łsm-u śledzi takie tematy jak ten to jesteś w błędzie ;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Dziś ze starego rynku wywieźli kilka sporych hałd śniegu, by mogli powywozić z osiedli bo cienko się robi z miejscami parkingowymi.

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

we wtorek nie moglem wyjechac z parkingu bo tez zawislem, patrze, ooo stoi koparka. Podchodze, swiatla sie pala, silnik chodzi a kierowcy ani widu ani slychu. Bylo to przy Ks. Janusza, sprzet oczywiscie spoldzielni. Gdyby nie pomoc sasiadow, byloby super :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Rosyjska stacja paliw przy venedzie





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Tak jak w temacie , weźcie się za właścicieli swoich pupili którzy nie sprzątają po swoich psach!!Bo gdy przyjdzie wiosna nie jeden wdepnie w taką kupę a przez waszą nieudolność Łomża bedzie śmierdziała psim gów....em tak jak Ostrołeka.....!!Toteż my mieszkańcy prosimy was byście wzięli się za robotę i ukrócili ten śmierdzący procedr, czego ja i wszyscy wam tego życzą w nadchodzącym Nowym roku:):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

to przy okazji odśnież mi parking

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Już tylko do piątku trwa akcja Kibice Dzieciom, dla Domu Samotnej Matki w Nieławicach. Osoby, które chciały by w jakiś sposób wspomóc akcję mogą to zrobić jeszcze do piątku 21.12.2012r. Więcej szczegółów na poniższym plakacie:


Ze swojej strony dodam że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony dotychczasowymi wynikami akcji. Zebraliśmy już kilkadziesiąt worków i toreb z ubraniami kobiecy i dziecięcymi, kilkaset kilo różnego rodzaju produktów żywnościowych, wiele zabawek i sprzętów kuchennych. Ponadto zbieramy jeszcze pieniądze na opał do DSM.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM LUDZIOM, KTÓRZY WSPOMOGLI NASZĄ AKCJĘ :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Wczoraj po raz pierwszy wyszedłem z psem ok. 8.00. Pies wydeptał swoją ścieżkę na trawniku. Pan z łopatą do odśnieżania - odśnieżał. Drugi raz wyszedłem ok. 12.00. Po ścieżce poprzedniej nie było śladu. Zasypało. Pan odśnieżał ponownie. Pytam go wprost - gdzie sens, gdzie logika tak zasuwać łopatą, skoro zaraz zawieje. A pan na to, że odśnieża, bo ludzie mają pretensje, że nie odśnieża.
Ludziska, wczoraj napadało tyle śniegu, że nie sposób było utrzymać w przyzwoitym stanie chodników, parkingów i osiedlowych jezdni. Parking sobie też sam odśnieżyłem. I wyobraźcie sobie - ŻYJĘ!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

tu zółta plama i tam zółta plama na śniegu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

BUUHHHWHWHWHWeeeeeehee , ale info ,niby co to za stacja paliw GTM?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Lepiej było zwozić na stary dworzec pks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

może być rosyjska a nawet i koreańska, byle tylko paliwo było tanie i dobre ;)

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Tanie i dobre?
Pierwsze słyszę o czymś takim...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

wiem z doświadczenia że LukOil sprzedaje tanie i dobre paliwo, a to jest rosyjska stacja ;)

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Witam, czy można zamówić usługi Mikołaja?żeby rozdał prezenty i ile takie coś kosztuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

jaaaa slusznie nastukal, ztego co pamietam to wlasnie problem z wlascicielem K1 jest skutkiem ich ustawienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Czesio jestem kierownikiem i u mnie odśnieżyli a Ty mongole łap sie za lopate i sam zap...dalaj jak nie masz szkoły gamoniu to wąchaj :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

nie wiem czy wiecie ale właśnie koło K1 ma wystąpić zespół PSY ze swym utworem Gangnam Style a tuż przed nim jako support zespół Weekend ze swym szlagierem Ona tańczy dla mnie a wszystko właśnie przy tych betoniakach koło K1 w noc sylwestrową ! te betoniaki to tylko tymczasowa blokada ! chyba nie sądzicie że te gwiazdy wystąpiłyby bez zaplecza technicznego przy betoniakach ? :) sam szef K1 ma tańczyć jakże sławny układ choreograficzny wraz z prezesem spółdzielni zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy Bądźmy wszyscy przy betoniakach koło K1 !!!

dla pierwszych 2 osób które wedrą się na betoniak tuż obok wokalisty PSY ufundowane są dwa bezpłatne wózki z K1, którymi można za free przejechać się aż do Kauflandu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Luz prosze Panstwa...mieszkam w USA i jezeli u nas spadnie snieg to kady ods ieza wewlasnym zakresie kazdy ma wlasna lopate a pozatym nikt wtedy nie wybiera sie do pracy sklepy szkoly urzedy sa nieczynne wszyscy czekaja cierpliwie na to zeby firmy sprzatajace opanowaly sytuacje tutaj kazdy by sie cieszyl ze bylyby dlugie i biale swieta. Zycze Wesolych Swiat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Wsiadaj i jedź. Po co te pytania. I tak dojedziesz do Białego bez problemu. Przejezdna była i jest. trochę wolniej się jedzie, lecz w godzinie się zmieścisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Panowie Policjanci Władcy i Włodarze miasta Łomża, nie znają zupełnie swoich obowiązków i praw!!!

Nie ma co liczyć na pomoc tych panów niestety, osób którym ta służba pomaga jest może promil.
Łomżyńska policja opanowała natomiast do perfekcji, napadanie na obywateli, uprzykrzanie życia obywatelom, i wlepianie mandatów za nawet pokojowe spojrzenie na takiego stróża prawa.
Opanowała także do perfekcji zastraszanie obywateli, niesłuszne oskarżanie obywateli, i ganianie małolatów bez perspektyw.

Osobiście parokrotnie obudzony o 6 rano bez udowodnienia winy.
Śledzony bez przyczyny prywatnymi autami policyjnymi.
Parokrotnie przeszukiwany bez nakazu przeszukania.
Wydałem parę groszy zakupiłem 2 dobre fony, i panów zacząłem nagrywać.
Polecam to wszystkim, szczególnie tym uczciwym, z których nasza Łomżyńska Policyjna Mafia chce doić z kasy, bądź chce zrobić z poprawnych, zastraszonych frajerów.

A mając panów nagranych, jak łamał swoje uprawnienia macie ich w szachu.
Zaznaczam że nie mam już 15 lat, i śmieszą mnie odzywki ala "zaraz pogadamy inaczej" czy tez "zaraz ci przywalę*"

Ta służba powinna słuzyć dla ludzi, i im pomagać.
Jak jest widać przecie.
Siedzą grzeją dupki stojąc na środku drogi blokując ruch i śmiejąc się z obywatela Kowalskiego, że auto się zakopało.
Normalna policja TA PRAWDZIWA by pomogła.
Nasza umie tylko : "DOKUMENCIKI DO KONTROLI, BUDŻET SIĘ KROI"

Pionki z radiowozów maja prykaz walić mandaty na potęgę i wykazywać mają frekwencje przestępstw.
Także niech pan Kowalski uczciwie pracujący, do kościoła chodzący nie zdziwi się któregoś ranka gdy bez przyczyny przewala mu pół chałupy i zaczyna oskarżać o wyimaginowane łamanie prawa, i bez przyczyny zakują i wsadza do ciurmy. A o wielki sąd dopomoże i biedny Kowalski mimo że bez winy wolności zostanie pozbawiony!
I wszystko zgadzać się będzie, bo czy winny czy nie winny, statystyka się zgadza!

Nadmienię że nie bronie tu złodziei, chuliganów i innej gównianej maści.
Brzydzi tylko upokarzanie tego uczciwego i poprawnego.

pozdrawiam

PS: i tak wiem ze wiecie kto pisze, zapraszam o 6 :D
Nagrania wysyłam w chmurę i inne miejsca także kompa możecie zabierać.
BAYO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Aktualnie droga na Białystok przez Wiznę jest bardzo dobra, drogi czyściutkie

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

o masz to w USA jest tak normalnie to tylko u nas sie popierdoliło w głowach tym co jeszcze niedawno gnój wypierda.... z obory i do kościoła bez butów chodzili żeby zelówek za bardzo nie zedrzeć a dziś wielkie państwo ? :) o masz głos rozsądku ! a za sipy chamstwo się brać a nie M jak Miłość oglądać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Czyli według Ciebie Ostrołęka śmierdzi psim g...nem? :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Kawa na ławę poruszył/a istotny problem. Niestety to jest smutna prawda, że wielu właścicieli czworonogów ma gdzieś sprzątanie po swoich pupilach.

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

powerfulpk - gratuluję podejścia do stróżów bezprawia. Szczególnie za nagrywanie i obronę swoich praw. Niestety policja znacznie częściej łamie prawo niż obywatele których ścigają. Jeżeli policja nie jest po to żeby nas bronić, to sami musimy sobie dawać radę i bronić się na różne sposoby. Między innymi takie o których wspominasz.

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Pan Jezus dzielił się chlebem.A klechy zarabiają na czym się tylko da.Także jak macie ochotę na opłatek to to szykujcie kopertę a nie 5 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

tzn zaje**sta :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Lucci: pewnie miałeś/miałaś styczność z wieloma firmami hostingowymi, może sam masz (ja kiedyś chciałem mieć), ale tak naprawdę kwestia stabilności czy tam dodatków do maszyn to jednak 90% sukcesu takich firm, 10% to jest zdecydowanie support i pomoc, a nie jak niektóre hostingi mają np. pomoc między 9:00 a 17:00 to już żenada :P

A i się z nikim nie kłócę, bo sam posiadam hostingi w firmach x za 20zł rocznie i dla małych aplikacji się sprawdzają :P Mówię tylko jak życie wygląda.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Jak to czytać ?! Naucz się języka ojczystego "Polaku" i dopiero bierz się za pisanie...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

To naprawdę jest problem, gdyż nie jeden z was wdepnął a taki psi problem!! Pomyśl sobie że wychodzisz z dzieckiem i ono chodzi sobie po trawniku a tam pełno psich kup , i co będziesz zadowolony z tego???!!!!!!
DFX?Problem poruszył..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna porcja informacji...

Propozycja http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2091292.html

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org