czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dla rozwagi !!!!!!!!!!!!!!!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dla rozwagi !!!!!!!!!!!!!!!!!

no to jak pisałem wcześniej, kup jakieś tabletki zatrzymujące wodę w organizmie i spowalniające metabolizm, wtedy tłuszcze nie będą wydalane z jelit tylko się wchłoną w tkankę tłuszczową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dla rozwagi !!!!!!!!!!!!!!!!!

hmm kup sobie syrop na poprawe apetytu i jedz 6 posilko z czego 3 to jedzenie o wysokim indeksie glikemicznym a 3 o niskim. zbilansuj tak diete aby od ilosci poczatkowej kalorii jak jesz zwiekszac co tydz o 250 kcal w okresie w ktorym dojdziesz do 4000 kalorii. niestety jesli nic nie robisz to masz wolna przemiane materii i ogolna twoja wartosc kaloryczna jest niska.musisz zmienic tryb zycia. a i jak masz zaczac duzo jesc to i jakis lek na watrobe zakup plus blonnik na noc :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dla rozwagi !!!!!!!!!!!!!!!!!

doktor żelek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dla rozwagi !!!!!!!!!!!!!!!!!

pies rasowy-labrador. Wygląda na bardzo zadbanego, no i ta obroża. Wydaje mi się że komuś po prostu nawiał :) jeśli ktoś go szuka -to zdjęcia raczej nie potrzebne, chyba pamięta jak wygląda jego pies :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dla rozwagi !!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam,
Wiem, że pytanie już padało wcześniej ale nigdzie nie doszukałem się jakiejś konkretnej odpowiedzi. Mianowicie potrzebuję namiarów na dobry (znający się na swojej robocie) warsztat, w którym zdiagnozują i ewentualnie naprawią mojego diesla. Chodzi o Volvo z silnikiem 1,9di, 95km.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dla rozwagi !!!!!!!!!!!!!!!!!

no wlasnie bylo dobrze a nasza wyjatkowo uzdolniona i rozgarnieta wladza zmienia i mamy tego efekty sami glosowaliscie za malo dostali nagrody zeby wprowadzic zmiany moze

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org