poniedziałek, 15 sierpnia 2022 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
drogi emerycie uświadom sobie jak PIS robi cię w balona.

od paru dni pierwszy kłamca rzadowy usiłuje wmówić ,że emeryci teraz będa mieli bardzo dobrze bo nowy ład da im dużo pieniędzy. Faktycznie emerytury do 2500 złotych brutto zostaną zwolnione z podatku dochodowego co obejmie duży procent emerytów. Reszta albo nie zyska nic albo wręcz dopłaci i to bardzo dużo. Tych co dopłaca nie obejmie żadna ulga tak jak tych którzy pracują na etacie pomimo faktu ,że mają taki sam dochód miesięczny. Prościej emeryt z np emeryturą już 4500 brutto będzie dopłacał a etatowiec z tą samą pensją brutto 4500 nie zapłaci nic. Emeryt wraz ze wzrostem emerytury brutto będzie dopłacał w formie podatku coraz to wyższe i znaczne kwoty . Natomiast etatowiec do pensji w wysokości 13 000 złotych brutto nie dopłaci nic. Dopiero po przekroczeniu tej granicy etatowiec będzie musiał dopłacać. To jest pierwsze oszustwo pisowskiej władzy w tym względzie. Polegające na tym ,ze emeryta
którego najpierw namawia się do dłuższej pracy zwyczajnie doi z kasy a innych nie bo on jest stary, ułomny i nie upomni się o swoje.

Co którzy tak cieszą się ,że mając emerytury do 2500 brutto ostaną zwolnieni z podatku musza sobie uświadomić ,że nie jest to tak pięknie. Owszem emeryci ci podatku nie zapłacą ale zapłacą cała składkę zdrowotną która do tej wynosiła 8% bez możliwości odliczenia jej od podatku tak jak to do tej pory było. Co więcej wobec braku podatku nie będzie możliwości odliczenia tez wielu świadczeń np lekarstwa , koszty leczenia itp bo po prostu nie będzie podatku od którego będzie można to odliczyć. Trzecie oszustwo to fakt ,że emeryci z emeryturamu do 1100 brutto nie zyskają na tej nowej reformie absolutnie nic.

Prawda jest prozaiczna . BRAKUJE PIENIĘDZY I NOWY ŁAD JEST TAK SKROJONY ,ZE FAKTYCZNIE WSZYSCY DOPŁACIMY NIŻ ZYSKAMY .

follow me
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drogi emerycie uświadom sobie jak PIS robi cię w balona.

co z tego, że PZPR-pis zwolni emerytów z podatku. Ale ze składki zdrowotnej to już NIE. I ta składka zeżre zwolnienie podatkowe i jeszcze upievdoli kawał emerytury.
Tylko czopy PiSdowskie wierzą komunistom z PZPR-pis. Komuchy z PZPR-pis mówiąc, że dają faktycznie OKRADAJĄ ludzi.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0